Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowoczesny, stylowy dach
Autor Wiadomość
MolczekM
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 87
Wysłany: 2020-09-14, 14:15   

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na takie propozycje jak dachówki, ponieważ wiem jak wielką udręką jest blacha i ile trzeba włożyć w to prac aby m.in utrzymać ich piękny wygląd. Przy dachówce Turmalin w glazurze Topline mam spokój na dekady nie ma czegoś takiego jak mech na dachówce czy jakiekolwiek zabrudzenia ze względu na zabezpieczenie angobą.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2020-11-19, 13:54   

 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2020-11-19, 13:54   

Zabierając się za dach i wybierając dobre pokrycie dachowe oraz akcesoria i izolacje zdecydowanie jestem na wyborem producenta Braas, który moim zdaniem jest zdecydowanym numerem jeden jeżeli chodzi o jakość, piękne modele i bardzo dobre ceny, dzięki temu dach z jednej ręki pozwala na załapanie się na 15 letnią gwarancję systemową. Nie zapominając, że od początku listopada do końca stycznia na promocji złapiecie dachówki cementowe - Bałtycka, Celtyka oraz Teviva Cisar.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2020-12-13, 22:04   

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Braas i tutaj poszedłbym w cięższe rozwiązanie czyli dachówkę cementową, która jest trwała, piękna i do tego też dużo cięższej ją uszkodzić niż blachę. Ja zwróciłbym szczególną uwagę na modele z zimowej promocji czyli Teviva, Bałtycka oraz Celtycka :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12