Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Soczewki
Autor Wiadomość
wulkan
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 187
Skąd: Lipnica
Wysłany: 2020-07-01, 03:40   Soczewki

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem soczewek i nie wiesz na co się zdecydować to szczerze mogę Ci polecić ten link https://www.szkla.com/378...-szt-typ-d.html . Są one przede wszystkim komfortowe w użytkowaniu. W ogólnie nie czuć, że masz je na sobie. Co więcej, są one przyjazne początkującym użytkownikom, ponieważ mają one zabarwienie, które ułatwiają aplikację szkieł. Oferują one również długotrwałe nawilżenie, które sprawiają, że nie musisz się już bać o żadne podrażnienia. Noszenie ich to czysta przyjemność! Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym, bo ciężko jest obecnie znaleźć lepszą okazję!
_________________
Nie wierz we wszystko co o mnie słyszysz. Chyba, że słyszałeś, że jestem wspaniała, wtedy muszę potwierdzić, że plotki nie są przesadzone.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 8
Wysłany: 2020-07-03, 09:53   

 
     
Lena_88
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 8
Wysłany: 2020-07-03, 09:53   

Ja nie umiem nosić soczewek. Czuję że mnie uwierają i nie umiem ich sobie zakładać. Wolę okulary.
 
     
Budowlaniec12
Budowlaniec

Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 158
Wysłany: 2020-07-22, 22:37   

Lena_88 napisał/a:
Ja nie umiem nosić soczewek. Czuję że mnie uwierają i nie umiem ich sobie zakładać. Wolę okulary.



Wystarczy trochę cierpliwości i nabierze się wprawy w ich zakładaniu i zdejmowaniu, a przy dłuższym stosowaniu są o wiele bardziej praktyczne niż okulary :) A jeśli cię uwierają to może kupiłaś jakieś niewłaściwie ? Ja póki co przyglądam się temu sklepowi > https://optiland.pl/ bo chcę właśnie zamówić jedno opakowanie, żeby sprawdzić jakie mają soczewki. Wybór jest zresztą tak duży, że znajdę takie, w których będzie mi dobrze :)
 
     
lucyna_12
Nowicjusz

Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 4
Wysłany: 2020-07-23, 16:02   

Soczewki są zdecydowanie wygodniejsze.
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 564
Wysłany: 2020-12-14, 10:56   

Sam noszę soczewki już od kilku lat i jak dla mnie to najwygodniejszy sposób na poprawienie wzroku. Na stronie https://coopervision.pl/ można sporo poczytać o sprawdzonych soczewkach.
 
     
fiona45 
Budowlaniec

Dołączyła: 27 Cze 2018
Posty: 117
Wysłany: 2021-02-26, 18:20   

Wiele ciekawych modeli soczewek znajdziesz też w sklepie na www.bezokularow.pl/ . Fajne propozycje w wyjątkowej cenie z szybką wysyłką i doradztwem na wysokim poziomie, warte uwagi.
 
     
karolko 
Ekspert
karolko

Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 404
Wysłany: 2021-05-23, 21:47   

Ja noszę glownie okulary ale soczewki zawsze tez mam w domu jak cos - wiecie, na jakis wypad etc. Ale ogólnie to polecam sobie tylko porządne krople, np evotears omega kupić do nawilżania oka
 
     
hapka77
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 237
Wysłany: 2022-01-31, 11:17   

Jeżeli chodzi o dobrej jakości soczewki i w dodatku dobrze dobrane, to ja polecam to miejsce - Soczewki siemiatycze. Mają duży wybór w asortymencie no i dodatkowo też znają się na swojej robocie :)
 
     
zuzia.gola
Budowlaniec

Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 194
Wysłany: 2022-03-24, 09:34   

Soczewki to super sprawa, jednak okulary też dobrze mieć bo czasami są wygodniejsze niż soczewki, a i oczy musza czasami odpocząć. Polecam sprawdzić wokularach.pl. Tam znajdziecie bardzo duży wybór okularów od najlepszych producentów.
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2138
Wysłany: 2022-03-24, 17:44   

Witam,zastanawiam się pomiędzy okularami a soczewkami. Co waszym zdaniem jest wygodniejsze i bardziej funkcjonalne? https://blikpol.pl/ Będę wdzięczna za wasze opinie i polecenia, poniewaz nigdy nie nosiłam soczewek ani okularow,wiec to dla mnie duzy przełom.
 
     
Postzunia
Ekspert

Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 434
Wysłany: 2022-04-06, 19:27   

Jeśli chodzi o soczewki to to jestem gorącym zwolennikiem bo są wygodniejsze zwłaszcza dla aktywnych osób. Najlepsze soczewki kontaktowe zamówisz online w sprawdzonych sklepach a tych jest sporo więc nie będę doradzał. Będziesz mieć wybór jak i szybką dostawę wraz z niskimi cenami.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13