Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
usg jamy brzusznej warszawa
Autor Wiadomość
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 446
Wysłany: 2017-04-03, 18:40   usg jamy brzusznej warszawa

Gdzie wykonać badanie usg jamy brzusznej warszawa lub okolice. No i od razu podawajcie czy na nfz czy prywatnie i jeśli tak, to ile kosztuje badanie.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2017-04-20, 19:09   

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2017-04-20, 19:09   

Teraz to większość osób robi usg prywatnie, np. w Luxmedzie.
 
     
betina
Starszy budowlaniec

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 295
Wysłany: 2017-04-21, 08:29   

Ja płacę 150zł za USG ginekologiczne u lekarza który dobierał mi również antykoncepcję i zrobił to świetnie, biorę tabletki belara. Wolę żeby to on czuwał nad moim zdrowiem bo widać że ma pojęcie o tym co robi. Mogę podać namiary na priv jak ktoś potrzebuje. :)
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2020-08-30, 21:39   

Pytanie tylko, czy problem na pewno tkwi w tamtym miejscu? Z tym może być naprawdę różnie. Właśnie dlatego powinniście przeprowadzić odpowiednie badania, by przekonać się, jakie leczenie bedzie konieczne. Może dobrym pomysłem będzie też usg tarczycy? To już musicie skonsultować z dobrymi lekarzami.
 
     
michal33 
Starszy budowlaniec
michal33

Dołączył: 28 Kwi 2018
Posty: 233
Wysłany: 2020-11-08, 22:04   

Takich informacji powinien udzielić tobie lekarz. albo dać tobie odpowiednie skierowanie. W Warszawa można wykonać rezonans magnetyczny np. w https://mridiagnostyka.pl/kontakt/ więc może i takie badanie będzie odpowiednie.
 
     
caramba 
Młodszy budowlaniec

Dołączyła: 30 Mar 2020
Posty: 90
Wysłany: 2020-12-15, 15:25   

Też mieszkam w Warszawie i tu mogę ewentualnie polecić klinikę, a tak się składa że niedawno robiłam sonovaginografię w szpitalu medicover, wiem że tam też mają świetnych specjalistów od endometriozy, potrafią usuwać nawet bardzo zaawansowane ogniska choroby z użyciem plazmy argonowej
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2021-04-28, 12:10   

Za usg brzucha w https://multimed.pl/ płaciłam w tym roku 170 zł. Jak patrze na inne kliniki, to każą sobie płacić więcej, dlatego tu się opłaca wykonać takie badanie. Podejście lekarzy wzorowe, terminy nie są wyjątkowo długie, a klinika ma kilka lokalizacji na terenie miasta więc dobierzesz najbliżej domu. Ja polecam.
 
     
nalazek 
Młodszy budowlaniec

Wiek: 67
Dołączył: 28 Gru 2019
Posty: 78
Wysłany: 2021-05-31, 11:33   

Zgodzę się z poprzednim wpisem. Też miałam usg brzucha w https://multimed.pl/ i jeśli chodzi o termin oczekiwania na badanie, jak i samą opiekę specjalistów, to wszystko jest na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o warszawskie kliniki, to Multimed jest najlepsza. Też rekomenduję!
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 826
Wysłany: 2021-09-24, 19:20   

Jeśli potrzebujesz wykonać pilnie badania z zakresu USG to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty gabinetu https://www.gabinetusg.com.pl/referencje/ Mają niemal wszystkie badania USG i świetnych specjalistów którzy pomogą szybko zdiagnozować problem. Najważniejsze że nie musisz czekać na termin co ma miejsce w państwowej opiece zdrowotnej.
 
     
mazurekk
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 241
Wysłany: 2022-02-27, 16:23   

Ja, tak jak ktoś wyżej polecam Multimed. Miałem u nich badanie ponad miesiąc temu i wszystko w jak najlepszym porządku. Wchodzi się na umówioną godzinę, bez żadnych obsów czasowych itd. Sprzęt to nowoczesny na maxa, ja takiego jeszcze nie widziałem. Ogólnie to nowoczesna klinika, specjalistów też mają najlepszych, więc po prostu warto właśnie u nich się badać.
 
     
hylia7044 
Prawie ekspert

Dołączyła: 03 Paź 2021
Posty: 365
Wysłany: 2022-04-19, 21:19   

Ja polecam wykonać usg zyl takie badania precyzyjną ocenę przepływu krwi w żyłach i tętnicach. Jeśli zmagacie się z takimi dolegliwościami to warto wybrać się do kliniki na takie badania. Pomyślcie o tym bo zdrowie jest najważniejsze.
 
     
mrowczan
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 593
Wysłany: 2022-04-28, 14:12   

Hej. Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem, USG możecie wykonać również w tej placówce Medycznej Multimed . Koniecznie sobie do nich zerknijcie, a myślę że nie będziecie żałować. Pracują tam naprawdę świetni specjaliści którzy jak mało kto znają się na swojej pracy.
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1011
Wysłany: 2022-11-08, 18:44   

Zdecydowanie sam rezonans magnetyczny czy nawet tomografia komputerowa jest bardzo ważna i aj jeszcze chcę powiedzieć, że także fajnie jest wiedzieć gdzie w Gnieźnie można ją zrobić bez problemów. Sam natrafiłem na znakomite moim zdaniem miejsce https://goo.gl/maps/31L2qirV67pPVzD18 i ja właśnie tam takie badania już miałem robione.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12