Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszty ogrzewania na podczerwień
Autor Wiadomość
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2021-06-04, 21:10   Koszty ogrzewania na podczerwień

Zaczynam rozmowy z jedną firmą odnośnie ogrzewania na podczerwień. I taki system chyba zrobimy u siebie w domu. Szczególnie, że to można spiąć z panelami PV. Tylko może jest ktoś, kto ma takie ogrzewanie u siebie dłużej i może pochwalić się kosztami?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 69
Wysłany: 2021-06-07, 19:40   

 
     
jack90 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 69
Wysłany: 2021-06-07, 19:40   

Ostatni sezon trochę się wydłużył, więc pewnie koszty będą trochę wyższe. U nas za dom 110 metrów ogrzewany panelami od Eco Partner, sam koszt ogrzewania domu to jakieś 3000. Jakby kwiecień nie był tak zimny, i maj, to pewnie bliżej byłoby do kwoty 2500. Może trochę powyżej.
 
     
AgnieszkaM

Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 2
Wysłany: 2021-06-08, 21:49   

jack90 napisał/a:
Ostatni sezon trochę się wydłużył, więc pewnie koszty będą trochę wyższe. U nas za dom 110 metrów ogrzewany panelami od Eco Partner, sam koszt ogrzewania domu to jakieś 3000. Jakby kwiecień nie był tak zimny, i maj, to pewnie bliżej byłoby do kwoty 2500. Może trochę powyżej.


To kwoty nie za wysokie. Jak za cały sezon zimowy, który był długi. Zawsze mi się wydawało, że ogrzewanie elektryczne jest drogie a tu taka niespodzianka. Fajnie. Nie drogo i czysto.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2021-06-09, 21:18   

Ja pierwszy raz o panelach na podczerwień słyszałam od mojej koleżanki. Ogrzewa nimi kawalerkę, w której mieszka. Musze przyznać, że wygląda to estetycznie, a zimą ma cieplutko. Niestety nigdy nie pytałam jak to wypada cenowo.
 
     
jack90 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 69
Wysłany: 2021-06-14, 14:45   

Szkrab napisał/a:
Ja pierwszy raz o panelach na podczerwień słyszałam od mojej koleżanki. Ogrzewa nimi kawalerkę, w której mieszka. Musze przyznać, że wygląda to estetycznie, a zimą ma cieplutko. Niestety nigdy nie pytałam jak to wypada cenowo.


No wygląd to spora zaleta. Nie zastawia to kompletnie ścian, więc ułatwia aranżacje. Masz wszystkie ściany wolne. To spory plus takiego rozwiązania. A na suficie ten panel wygląda całkiem fajnie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12