Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
uzywane AGD
Autor Wiadomość
mariettafox
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 25
Wysłany: 2013-11-05, 20:58   uzywane AGD

zastanawiam sie nad zakupem uzywanej lodowki i moze jeszcze kilku sprzetow. widzialam na aukcjach ze sa bardzo ladne modele w niewielkiej cenie. co o tym sadzicie ?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-11-07, 11:15   

 
     
Bula
Nowicjusz

Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-11-07, 11:15   

Musisz uważać, aby nie były uszkodzone. Jeśli produkt jest ok - to pewnie, że warto. Po co przepłacać ?
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2013-12-04, 16:23   

Zgadza się,używane sprzęty AGD to jednak mimo wszystko duże ryzyko,nikt nie da Ci gwarancji tego ile będa jeszcze działać. Moim zdaniem lepiej dołożyć i kupić nowe,tym bardziej teraz z okazji świąt.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
sabcia
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-20, 11:18   

a nie lepiej kupić jednak coś nowego? ;)
_________________

 
     
CzesciAGD.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 35
Wysłany: 2015-10-23, 09:24   

Oczywiście,że lepiej wybrać nowy sprzęt AGD,który będzie jednocześnie na gwarancji serwisowej producenta. W przypadku używanego nie masz w zasadzie żadnej pewności,że będzie działał poprawnie,jednak jeżeli będą potrzebne dobrej jakości części,to zerknij do nas,właśnie w tym się specjalizujemy.
_________________
www.CzesciAGD.pl
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2015-11-01, 16:56   

Możesz kupić używane, a jak nie będzie sprawne to przecież ludzie z firmy https://www.restartagd.pl...isd-agd-poznan/ ogarniają takie sprzęty w całej Polsce. Możesz się z nimi umówić, żeby naprawić i już. Nie jest to drogie i nie zajmie im dużo czasu. O tym też pomyśl.
 
     
CzesciAGD.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 35
Wysłany: 2015-11-06, 10:07   

Jeżeli coś jest nie do końca sprawne,to wystarczy jedynie wymienić jedną z części,a akurat na naszej stronie znajdziesz ich szeroki wybór i rozsądne ceny,warto zerknąć:)
_________________
www.CzesciAGD.pl
 
     
sabcia
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-09, 11:43   

Też jestem zdania, że lepiej dołożyć troszkę pieniędzy i kupić nowy sprzęt AGD, trzeba też pamiętać o tym, że do używanych zwykle nie dają gwarancji... My lodówkę wybieraliśmy jakiś rok temu, teraz mamy tę od Kernau i moim zdaniem wybór był słuszny, bo dobrze chłodzi i mrozi. Wcześniej mieliśmy taką mniejszą, coś koło 1,2m wysokości i ciężko było pomieścić wszystkie produkty spożywcze, teraz na szczęście nie ma już z tym problemu.
 
     
CzesciAGD.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 35
Wysłany: 2015-11-20, 10:42   

Najważniejsze,że w chwili obecnej jesteście zadowoleni ze swojej lodówki i oby tak dalej. Kupując używany sprzęt to zawsze należy się liczyć z pewnymi kosztami na wypadek awarii,a akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy doradzić w kwestii wyboru części:)
_________________
www.CzesciAGD.pl
 
     
patison
Nowicjusz

Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 23
Wysłany: 2015-11-25, 12:29   

Wszystko zależy o jaki sprzęt chodzi i jakiej jest marki. Osobiście też wolę kupić nowy bo wiem co kupuję i jest pewniejszy ale myślę że gdybym szukał na przykład piekarnika i trafiłbym na jakiś używany electroluxa to bym się skusił. Mam kilka sprzętów tej marki i jestem zadowolony.
 
     
romtom23
Nowicjusz

Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-01-17, 17:10   

Zdecydowanie przy zakupie takiego sprzętu lepiej odłożyć więcej kasy i kupić nowy z gwarancją. Ja mam z beko i nie narzekam.

www.prospectrum.com.pl
Ostatnio zmieniony przez romtom23 2016-07-20, 21:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Intersell.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 62
Wysłany: 2016-03-24, 10:14   

Raz,że jest to kwestia firmy o którą chodzi,a dwa w jakim stanie faktycznym jest używana lodówka,czasem bardziej opłaca się kupić po prostu nową na gwarancji i mieć tym samym spokój.
_________________
www.Intersell.pl
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2016-04-12, 11:35   

A ja odradzam takie rozwiązanie. Kupno używanego sprzętu sprawia,że nie masz gwarancji. Sprzęty obecnie mają tendencję do psucia się tak więc moim zdaniem lepie jest trochę dopłacić ale mieć pewność, że dana rzecz będzie CI służyła przez długi okres....

Sugeruję zajrzeć sobie do sklepu rtv Euro agd:
http://www.euro.com.pl/

Aktualnie jest to jeden z tańszych sklepów ze sprzętem. Większa sieć tak więc mają małe marże na sprzęt.
 
     
bodowniczy2

Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-04-26, 08:21   

To zależy czy stawiasz na jakość i gwarancje jak będzie się sprzęt psuć. Obecne sprzęty AGD są bardzo delikatne i moze sie zdarzyć, że kupisz coś np. na Allegro i szybko ci się zepsuje, a jak nie masz gwarancji to może być wydatek podwójny
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2016-04-27, 07:30   

Moim zdaniem nie ma sensu bawić się w używki tylko jeżeli już to lepszą opcją będzie inwestycja w nowy sprzęt agd który jest jednocześnie na gwarancji,kupując używkę nie masz tak naprawdę żądnej pewności co do jej działania.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12