Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rolety zewnętrzne
Autor Wiadomość
jasiek77
Budowlaniec

Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 185
Wysłany: 2021-07-09, 10:13   Rolety zewnętrzne

Jeśli ktoś z Was zamawiał w ostatnim czasie rolety albo moskitiery i ma sprawdzoną firmę, którą może polecić pod takim kątem to dajcie znać. Chce w domu zmienić rolety na nowe i zastanawiam się, gdzie ewentualnie je zamówić, żeby mieć dobrej jakości opcję i jednocześnie w sensownej cenie. Jak możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 147
Wysłany: 2021-07-14, 13:04   

 
     
miki789
Budowlaniec

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 147
Wysłany: 2021-07-14, 13:04   

Ja zdecydowałem się na ofertę www.tobof.pl – dobra cena jeśli chodzi o rolety i moskitiery, dodatkowo gwarantowali krótki termin jeśli chodzi o wykonanie i pod tym kątem faktycznie dobrze się sprawdzili. Jak ktoś będzie się chciał zdecydować na moskitiery czy rolety to polecam, firma gwarantują świetne propozycje w tym zakresie.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2021-07-15, 08:32   

Montowanie rolet zewnętrznych stało się teraz modne, nie tylko na niskich piętrach, ale i na wysokich. Mają przede wszystkim chronić przed włamaniem, więc nie wiem po co komu roleta zewnętrzna na 7 piętrze w bloku...
 
     
gynis
Starszy budowlaniec

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 232
Wysłany: 2021-07-27, 06:35   

Jeśli zależy Ci na jakości, to sprawdź sprawdź markizy zewnętrzne od Fakro - w pełni opuszczone pełnią także funkcje moskitiery, więc masz 2w1. Dla mnie ich zaletą są to, że od wewną†rz są przepuszczalne, dzięki temu nawet jeśli markiza jest całkowicie opuszczona, to widzisz co jest na zewnątrz.
 
     
Ader
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lis 2020
Posty: 111
Wysłany: 2021-10-15, 09:15   

Przy budowie domu szukaliśmy solidnych rolet zewnętrznych. Nie było lekko, bo w sumie oferta na rynku spora, ale nie wiadomo było, jaką podjąć decyzję. Zwykle w takich kwestiach staram się pytać po znajomych, czy ktoś czegoś nie poleci. I w ten sposób trafiłem na ofertę firmy Styldom w Poznaniu https://www.roletypoznan....lety-zewnetrzne Zdecydowałem się na zakup u nich i nie żałuję. Produkt solidnie wykonany, a cena przystępna.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2022-09-14, 11:49   

Odnośnie poszukiwań przede wszystkim nowoczesnych i dobrze wykonanych rolet zewnętrznych to na pewno warto zapoznać się z ofertą https://rol-art.pl/ W ofercie mają naprawdę dobry wybór dostępnych modeli, nawet z możliwością zamówienia na lato moskitier. Muszę przyznać, że wybór modeli oraz kolorów jest bardzo szeroki. Do tego bardzo konkurencyjne oferty i świetnie wykonane realizacje na koncie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12