Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dach domblach2
Autor Wiadomość
Abit54
Nowicjusz

Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 10
Wysłany: 2021-02-13, 09:14   

Osobiście zdecydowałem się na wybór dachu z jednej fachowej ręki, czyli od Braas. Dlatego jak szukasz odpowiednich materiałów do uszczelnienia dachu to postaw na na ich rozwiązania o bardo dobrych warunkach gwarancyjnych również wybierając ich system hydroizolacji Icopal
Papy w Technologii Szybki Profil® SBS
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 30 Wrz 2020
Posty: 30
Wysłany: 2021-06-09, 13:25   

 
     
Karol1985 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Wrz 2020
Posty: 30
Wysłany: 2021-06-09, 13:25   

Ja ze swojej strony polecam wybrać dobrego dekarza jeżeli mamy w planie zrobienie dachu. U mnie takim zadaniem zajęła się firma "Solidny Dekarz" z https://www.solidnydekarz.pl/dekarz. Firma wykonała prace kompleksowo i za dobrą cenę.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2021-06-13, 22:23   

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości materiałów i systemów hydroizolacyjnych to na pewno warto tutaj wymienić producenta Icopal u których będziecie mogli znaleźć świetne rozwiązania hydroizolacyjne jak Papy w Technologii Szybki Syntan SBS to połączenie nowoczesnych technologii Szybkich kauczuków SBS i długowiecznych syntetyków. U nas sprawdza się świetnie, również pod względem cenowym też jest okey.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 930
Wysłany: 2021-07-25, 23:09   

W naszym przypadku wybór padł przy wyborze systemów hydroizolacyjnych to na pewno warto tutaj wspomnieć o skuteczny i trwały Systemu Bezpieczny Fundament Icopal który zawiera 64 gotowe rozwiązania projektowe. Jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie, no i pod względem cenowym wygląda to naprawdę dobrze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12