Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
System GPS Flotman - opinie
Autor Wiadomość
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-07-09, 19:54   System GPS Flotman - opinie

Jak dbacie o nadzór swoich samochodów, czy maszyn i sprzętów we flocie. Ostatnio trafiłem na system Flotman i jestem praktycznie zdecydowany, jednak wolałbym się upewnić czy to optymalna opcja dla naszego biznesu (na ten moment na stanie posiadamy 10 samochodów ciężarowych). Pozdrawiam!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 928
Wysłany: 2021-07-10, 15:43   

 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 928
Wysłany: 2021-07-10, 15:43   

W mojej opinii zdecydowanie opcja uwagi, jeśli prowadzicie firmę transportową czy również wynajem samochodów i maszyn budowlanych. Profesjonalna obsługa, bardzo dobre ceny i jednocześnie obsługa która również pomaga od początku żeby go wdrożyć odpowiednio. Zobaczycie zarówno poprawę wydajności pracy, efektywności, ale również spadek wydatków na utrzymanie floty.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2021-07-13, 13:12   

Dokładnie, jeżeli już chcecie podnosić efektywność pracy i lepszego zarządzania transportem to system w którym masz wszystko w jednym miejscu, praktycznie nie potrzeba do jego obsługi wielu osób i codziennie można kontrolować flote poprzez automatyczne raporty to flotman tutaj sprawdza się bardzo dobrze.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-07-16, 14:29   

O proszę, dobrze wiedzieć w takim razie! Mam nadzieję, że to nie koniec podpowiedzi, chociaż już to wygląda ciekawie i na pewno postaram się z nimi skontaktować żeby zobaczyć co mogą nam dokładnie zaoferować.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2021-07-28, 08:39   

Według mnie również bardzo dobrze wypada właśnie firma Flotman, ponieważ to jeden z najlepiej rozbudowanych, funkcjonalnych i stabilnych w działaniu program do monitoringu GPS. W ich przypadku będziecie mogli liczyć na fachowe podejście obsługi, na początku oczywiście szkolenia i takie funkcje jak kontrola zużycia paliwa, stanu technicznego, lokalizacji, czy nawet integracji z giełdami zleceń i zdalnego odczytu danych z tachografu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12