Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zadaszenie tarasu
Autor Wiadomość
norbert15
Starszy budowlaniec

Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 202
Wysłany: 2021-06-29, 20:46   Zadaszenie tarasu

Cześć! Czy zadaszenie dla tarasu jest dobrym pomysłem, czy zadaszenia tarasów Kraków to dobra firma, która wykonuje takie instalacje?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 24 Sty 2021
Posty: 171
Wysłany: 2021-08-09, 12:09   

 
     
Darek80
Budowlaniec

Dołączył: 24 Sty 2021
Posty: 171
Wysłany: 2021-08-09, 12:09   

Niestety nie znam tej firmy, ale z w?asnego do?wiadczenia mog? potwierdzi?, ?e zadaszenie jest bardzo dobrym rozwi?zaniem.
 
     
Strus
Starszy budowlaniec

Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 223
Wysłany: 2022-10-01, 13:57   

Owszem, jest aczkolwiek jeszcze lepsze rozwiązanie stanowi moim zdaniem zabudowa szklana. Umożliwia bowiem zaaranżowanie tarasu lub balkonu w dowolny sposób i korzystanie z dodatkowej przestrzeni przez cały rok. My mieszkamy pod Warszawą i właśnie taką zabudowę zafundowaliśmy sobie przy współpracy z firmą https://szklanorama.pl/ . Panele ze szkła hartowanego bardzo estetycznie się prezentują, doskonale chronią przez zimnem, opadami oraz przedostawaniem się kurzu. Swobodnie więc możemy wypoczywać na tarasie również zimą, trzymamy tu też śmiało rośliny doniczkowe.
 
     
kowal46 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Sie 2022
Posty: 66
Wysłany: 2022-10-05, 08:00   Re: Zadaszenie tarasu

norbert15 napisał/a:
Cześć! Czy zadaszenie dla tarasu jest dobrym pomysłem, czy zadaszenia tarasów Kraków to dobra firma, która wykonuje takie instalacje?


Niestety nie znam tej firmy ale przyznaję, że bardzo mi się podobają ich realizacje :) Jestem właśnie na etapie projektowania swojego tarasu i myślę, że taki dach będzie idealnie pasował do desek kompozytowych, na które się zdecydowałem https://fabrykatarasow.pl/sklep/25-deska-tarasowa-gamrat. Jak myślicie?
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 394
Wysłany: 2023-08-31, 15:10   

Mi akurat podoba się zabudowa balkonu warszawa, bo można powiększyć mieszkanie, zwłaszcza małe. Zadaszenie można wykonać też na tarasie. Takie prace wykonuje Widex Aluminium. Mają siedzibę w Warszawie, ale realizują zadania w całej Polsce. Mają też dużą wiedzę i ciągle ją poszerzają. Możecie im zlecić wykonanie zabudowy ramowe, bezramowej czy stałej. Dobre jest też to, że pierwsze konsultacje są bezpłatne.
 
     
al.cartwright 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączyła: 27 Wrz 2023
Posty: 11
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2023-09-27, 16:15   

Zadaszenie jest konieczne moim zdaniem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13