Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie okna w sypialni?
Autor Wiadomość
maciek44
Nowicjusz

Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 13
Wysłany: 2021-03-23, 14:47   Jakie okna w sypialni?

Cześć, jakie okna pcv dzierżonów polecicie? Zależy mi na czymś estetycznym i stosunkowo tanim, chciałbym je umieścić w sypialni. Kupował ktoś, coś ostatnio? Na jaką firmę warto zwrócić uwagę?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 77
Wysłany: 2021-03-29, 19:51   

 
     
tomekadamczyk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 77
Wysłany: 2021-03-29, 19:51   

Myślę, że jeśli jest taka możliwość to warto z sypialni zrobić wyjście na balkon, dzięki temu rano będziecie mogli sobie wypić kawkę bądź wieczorem obejrzeć zachód słońca. Jeśli zastanawiasz się czy wybrać przesuwne okna balkonowe to na stronie https://noweokna.pl/blog/artykul/przesuwne-okna-balkonowe możecie poczytać bardzo ciekawy artykuł, z którego możecie sporo się dowiedzieć w tym zakresie i być może pomoże wam podjąć to właściwą decyzję.
 
     
mayczak
Prawie ekspert

Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 345
Wysłany: 2021-03-30, 14:40   

A co myślicie o ofercie tego https://okna-internorm.pl/produkty/okna?material=pcv producenta na okna pcv? Piszą że mają dobre właściwości cieplne i akustyczne, na tym by mi właśnie zależało. Takie okna mają moi sąsiedzi, oni mi polecili tego producenta i chwalili okna od niego.
 
     
Słoneczko89 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2021-04-05, 21:52   

A czy wiecie, gdzie można kupić dobre klamki okienne ? Ja właśnie znalazłam idealne miejsce na tego typu zakupy, a mianowicie chodzi mi o sklep Simteq. Tam możecie kupić najróżniejsze artykuły montażowe i dodatkowe do okien, jak i drzwi, mebli.
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2021-04-08, 19:45   

Okna u nas normalnie tak jak w całym domu, jedynie w łazience mamy mleczną szybę. Zamawialiśmy wszystko w oknoplast.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-04-10, 13:00   

I jak udało Wam się już wybrać odpowiednią stolarkę okienną do swojego domu, czy jeszcze nie? Jeżeli rozglądacie się za rozwiązaniami i nie do końca wiecie w przypadku którego producenta możecie liczyć na dobre parametry techniczne, łącząc styl i jednocześnie rozsądne ceny. Dlatego warto zajrzeć na stronę https://ekoplast-group.com/pl/jak-wybrac-okna-pvc-dobrej-jakosci/ gdzie znajdziecie konkretne podpowiedzi jak się za to zabrać. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję dla swojego domu i przez lata będzie wyróżniała się najwyższym standardem i utrzymaniem zimą ciepła przez długie lata.
 
     
Buffy
Ekspert

Dołączył: 10 Kwi 2018
Posty: 464
Wysłany: 2021-08-17, 19:21   

Bardzo dobrze, ze dzielicie sie poradami tego typu tutaj na forum ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12