Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotowoltaika
Autor Wiadomość
norbert15
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2021-07-19, 09:53   Fotowoltaika

Witam. W tym roku mam zamiar zainwestować w panele fotowoltainczne. Ta inwestycja jest dla mnie bardzo ważna, dlatego poszukuję dobrej firmy z fotowoltaika chojnice. Chodzi mi przede wszystkim o sprawną komunikację, aby cała robota przebiegła szybko i sprawnie. Jeśli ktoś korzystał z usług fotowoltaika chojnice niech podzieli się wrażeniami.

REKLAMA

Wysłany: 2021-07-22, 20:17   

Natalia
Nowicjusz

Wysłany: 2021-07-22, 20:17   

Również dokonałam inwestycji w instalację fotowoltaiczną. Współpracowałam z firmą Hymon, która był dobry kontakt od audytu po montaż, a do tego pomogła w ubieganie się o dofinansowanie. Działają w całej Polsce więc jeśli masz dylemat kogo wybrać to moim zdaniem warto się z nimi skontaktować.

koszykarzWWA 
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2021-08-18, 10:31   

Coraz wi?cej os?b decyduje si? na instalacje fotowoltaiczne. Wida? to pi ilo?ci przybywaj?cych wsz?dzie paneli s?onecznych. Takie rozwi?zanie daje nam mo?liwo?ci sporych oszcz?dno?ci na rachunkach za energi? elektryczn?. Fajny artyku? w?a?nie w tym temacie znalaz?em na https://gramwzielone.pl/systemy-fotowoltaiczne-przyszlosc-energetyczna-calego-swiata?v=1&sid=1 . Odnawialne ?r?d?a energii to nasza energetyczna przysz?o?? .

kroswil11
Prawie ekspert

Wysłany: 2021-11-24, 08:56   

Każdemu chcę polecić firmę z usług której sama skorzytsałam z dofinansowania pięć tysięcy złotych, skorzytsałam z pomocy tej https://solarget.pl/panele-fotowoltaiczne-grajewo/ zrobili dla mnie pełną darmową wycenę, złożyli papiery o dotacje i dodatkowo zamontowali całą instalację, więc mogę ich polecić z czystym sumieniem. Szybki zwrot pieniędzy z inwestycji w fotowoltikę może już się odbyć po 5 latach od podjęcia inwestycji.

prellen
Budowlaniec

Wysłany: 2021-11-24, 15:02   

Próbuję się dowiedzieć czy panele fotowoltaiczne się opłacają na ten moment i jeżeli tak to ile taka inwestycja na początku wynosi. Szukam pomysłów na obniżenie rachunków za prąd, a instalacja fotowoltaiczna jest jednym z takich pomysłów.

Adrain12415
Nowicjusz

Wysłany: 2021-11-24, 15:24   

Coraz więcej się o tym słyszy ale nie wiem czy to takie dobre.

Jurek32525
Nowicjusz

Wysłany: 2021-11-24, 17:10   

Nie za bardzo jestem na tą fotowoltaike pozytywnie nastawiony.

Odpowiedz do tematu