Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakiego producenta rolet polecacie ?
Autor Wiadomość
jasiek77
Budowlaniec

Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 186
Wysłany: 2021-07-09, 11:27   Jakiego producenta rolet polecacie ?

Chce wymienić w domu już dość mocno zniszczone rolety i zastanawiam się jaką opcję ewentualnie warto wybrać. Jeśli macie coś sprawdzonego co możecie polecić, jakąś firmę, która robi rolety i gwarantuje dobrą jakość to dajcie znać. Chce kompleksowo wymienić w całym domu więc to zamówienie będzie tak naprawdę spore.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 147
Wysłany: 2021-07-14, 14:15   

 
     
miki789
Budowlaniec

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 147
Wysłany: 2021-07-14, 14:15   

Ja zdecydowałem się na ofertę www.tobof.pl – dobra cena jeśli chodzi o rolety i moskitiery, dodatkowo gwarantowali krótki termin jeśli chodzi o wykonanie i pod tym kątem faktycznie dobrze się sprawdzili. Jak ktoś będzie się chciał zdecydować na moskitiery czy rolety to polecam, firma gwarantują świetne propozycje w tym zakresie.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-07-30, 17:38   

A wybraliście rolety zewnętrzne, czy jednak w środku na przykład drewniane? Chętnie poznam Wasze spostrzeżenia w tym zakresie ;)
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 998
Wysłany: 2021-09-26, 11:14   

Myślę, że na rynku jest wielu dobrych producentów i na pewno z czasem każdy znajdzie coś dla siebie odpowiedniego. Ja polecam na pewno każdemu zapoznanie się z ciekawym wpisem https://familyrollo.pl/blog/tkaniny-termoizolacyjne-jak-ochronic-wnetrze-przed-nagrzewaniem-sie gdyż wykorzystanie materiału termoizolacyjnego do rolet to fajna sprawa.
 
     
Manieq
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 21
Wysłany: 2021-11-09, 10:08   

Zajrzyjcie tu: https://www.agatarolety.pl/blog/rolety/
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 742
Wysłany: 2022-02-16, 18:22   

Według mnie jeżeli jednak chodzi o ładnie i dobrze wykonane propozycje w zakresie dekoracji okiennych zarówno rolet oraz żaluzji drewnianych to jak najbardziej poszukiwania warto zacząć od sklepu Karnix u których będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, różnorodność kolorów oraz wzorów. Myślę, że z takim wsparciem pójdzie to pomyślnie i co najważniejsze zmieścicie się w rozsądnym budżecie.
 
     
annika
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 208
Wysłany: 2022-02-27, 22:02   

Jeśli ktoś szuka rolet, to polecam zajrzeć tutaj - tanie rolety w sklepie as-rolety.pl, bardzo duży wybór rolet, w dobrych cenach więc jest w czym wybierać :)
 
     
hapka77
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 237
Wysłany: 2022-07-04, 09:34   

Jeśli nad plisowanymi się zastanawiasz, to ja mogę polecić tutaj - https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html, moim zdaniem są naprawdę bardzo dobrej jakości, a takie plisy to w ogóle są super praktyczne, można je sobie fajnie 'ułożyć' na oknie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13