Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
okna
Autor Wiadomość
linak
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 178
Wysłany: 2021-06-23, 06:53   okna

Okna aluminiowe Wadowice - polećcie proszę jakąś firmę. Coś ktoś?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 237
Wysłany: 2021-06-24, 02:24   

 
     
mazurekk
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 237
Wysłany: 2021-06-24, 02:24   

Solidne okna na wymiar w Warszawie oferują oni - https://www.oknoteka.pl/ Jeśli jesteście właśnie z mazowieckiego to polecam zapoznać się z ich ofertą. Montaż/wymianę oferują w pełni kompleksową. W sprzedaży mają okna PCV, drewniane i aluminiowe. Można wybierać ;)
 
     
plagit
Nowicjusz

Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 8
Wysłany: 2021-06-24, 06:52   

niesety w tej okoicy nie mogę ci polecić żadnej dobrej firmy
_________________
instalacje fotowoltaiczne Katowice
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2021-07-27, 14:26   

Jeżeli chodzi o wybór dobrej oferty w zakresie stolarki okiennej do swojego domu, czy również mieszkania to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na firmę Domega https://domega.pl/oferta/ i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Najważniejsze dla nas było, żeby odpowiednio spełniały swoje właściwości zarówno pod tym względem estetycznym, ciepłej ramy oraz szczelności przed wiatrem i deszczem. W naszym przypadku wybór padł na stolarkę PCV OknoPlast tym bardziej, że złapaliśmy naprawdę dobrą ofertę cenową.
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2021-10-05, 10:18   

Polecam okna trzyszybowe: https://medrus.pl/okna-trzyszybowe-lub-okna-dwuszybowe-ktore-lepsze/ . Medrus jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w oknach i drzwiach - także w ich serwisowaniu oraz montażu. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni.
 
     
scesny 
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2021
Posty: 19
Wysłany: 2021-10-08, 14:07   

Ja tam bym poszedł w oknoplast. Fajne modele mają i można to dobrze sobie dopasować. Maja też na stronie wyszukiwarkę lokalnych przedstawicieli, więc łatwo trafić na coś koło siebie. Tak ja wyszukałem salon premium Sampre w Bydgoszczy.
 
     
zamik1 
Budowlaniec

Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 126
Wysłany: 2021-10-13, 20:08   

Okna z różnego materiału brałem pod uwagę, aluminiowe również. Jednak ostatecznie zdecydowałem się na takie pvc od Drutex i po czasie mogę powiedzieć, że gdybym jeszcze raz miał wybierać to wybór byłby identyczny. Mam nowoczesne i energooszczędne okna, które ładnie się prezentują.
 
     
mamarzenka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 84
Wysłany: 2021-10-20, 08:59   

Wiesz co warto sobie podjechać do Ochmanowa trochę za Wadowicami, masz tam siedzibę Oknoplastu. To jeden z ważniejszych i bardziej uznanych producentów okien w naszym kraju i z tego co wiem też w Europie. W Ochmanowie mają showroom, możesz sobie zobaczyć okna z ich oferty porozmawiać, popytać. Oni mają akurat stolarkę PVC, ale ja w dzisiejszych czasach też bym się na taką zdecydowała. Lepszy stosunek ceny do jakości.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 903
Wysłany: 2021-10-22, 13:06   

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali dobrej jakości stolarki okiennej do swojego domu to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę oferte przygotowaną przez firmę Nowe Okna https://noweokna.pl/okna u których będziecie mogli liczyć zarówno na pełne wsparcie, dobre ceny i jednocześnie różnorodność propozycji bo są zarówno drewniane, aluminiowe, czy również PCV. Wszystko tak jak być powinno, no i bez problemów zmieściliśmy się w kwocie jaki na ten cel wraz z montażem wyznaczyliśmy sobie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12