Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pralko co jest najważniejsze.
Autor Wiadomość
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-02-17, 10:37   

Nie przejmuj się. Kiedyś sama dosyć długo poszukiwałam odpowiedniego modelu pralki, bo to konkretny wydatek. Z własnego doświadczenia polecam Ci zwrócić uwagę nie tylko na cenę i wygląd ale też np. na klasę energetyczną urządzenia, pojemność bębna, pobór wody etc. Zawsze zakupy na raty możesz zrobić w RTV Euro AGD. Ja ich polecam, bo jeśli szukam sprzętu do domu, to zazwyczaj kupuję właśnie u nich.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-03-08, 23:08   

 
     
valde

Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-03-08, 23:08   

Niezawodność. Oczywiście. No ale nie zawsze jest okazja przewidzieć wszystkie możliwe przypadki, może zdarzyć się awaria wtedy też ważny jest serwis oraz dostępność części zamiennych. Do pralek znam tylko jeden sklep internetowy gdzie można kupić praktycznie wszystko, konkretnie tutaj: http://www.czescisamsung.pl/pralki,98,0.html dlatego też zdecydowałem się osobiście na Samsunga i Tobie również polecam
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2017-03-12, 15:35   

Ja musiałem skorzystać z pomocy fachowców od usuwania usterek w sprzęcie AGD. Przeglądałem wiele stron i wybrałem tą  https://www.restartagd.pl/miasto/ Nie żałuję swojej decyzji, bo wszystko poszło bez komplikacji i za całkiem rozsądne pieniądze.
 
     
dingo

Dołączył: 28 Mar 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-03-28, 10:47   

Energooszczędność, intuicyjny panel sterowania i ładowność- to moim zdaniem najważniejsze cechy. Jeśli jest na to miejsce w domu to warto kupić większą pralkę.
 
     
Sebastian1578
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 63
Wysłany: 2017-03-31, 12:35   

Ze sprzętem to teraz jest różnie, jeden działa długo, a inny zaraz się sypie. Jak ja kupowałem pralkę to znalazłem fajną marki Kernau. Jest na nią aż 5 lat gwarancji więc uszkodzenia nie są mi straszne :D. Praleczka chodzi bardzo fajnie i ma sporą ładowność. W dodatku posiada ciekawe programy takie jak pranie nocne czy baby care. Ma też obudowę boomerang co redukuje drgania podczas wirowania.
 
     
Nesst

Dołączył: 04 Cze 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-06-04, 19:32   

Odpowiem jako człowiek, który codziennie styka się z naprawami sprzętu AGD, w tym pralek - najlepiej kupić pralkę, która będzie miała duży bęben. Im większy, tym lepszy. Nie dajcie się nabrać na porady pracowników sklepów sprzedających AGD czy RTV, którzy wciskają sprzęt akurat tej marki, która płaci im największe premie za sprzedaż. Co więcej - jeśli ktoś mówi, że ma taki sprzęt w domu i sam go używa, to sygnał, że trzeba dać sobie spokój. Tak działa handel. Co do pralki - to oczywiście można tu mówić o topowych markach jak Siemens, AEG czy Miele. Jeśli jednak będą miały mały bęben, będzie on ulegał dużym obciążeniom kiedy będzie pełen - to tak jak z silnikiem w samochodzie. Więcej możecie na ten temat poczytać tu: https://www.naprawek.pl/serwis-agd/warszawa - w sekcji najczęstszych usterek. Oprócz awarii programatorów czy nieszczelności, w pralkach bardzo często są problemy z bębnami. A to właśnie efekt ich przeciążenia. Na koniec dodam jeszcze, że nieprzypadkowo najwięcej awarii pralek jest pod koniec wakacji, kiedy ludzie wracają z wyjazdów i pakują masowo pranie do pralek, przez co bębny dostają po głowie.
 
     
Bravis.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-05-18, 10:16   

Najważniejsze jest to aby pralka była niezawodna i jak najmniej awaryjna, od tego musimy zacząć. oczywiście im wyższy budżet posiadamy na jej zakup tym lepiej i warto pokusić się także o zakup pralko suszarki.
 
     
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 767
Wysłany: 2018-05-19, 10:06   

Co najważniejsze? Hm... chyba niezawodność, niska awaryjność, technologicznie wykraczająca poza moje mozliwości postrzegania ;) To wszystko posiada sprzet Candy http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie Jak czytam o ich pralkach to przyznam, że pełen podziw dla ich sprzętu. Nowe opcje, które powiedzmy 4-5 lat temu były zupełnie niedostepne.
 
     
Ferguson.pl
Nowicjusz

Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-08-10, 12:10   

Zdecydowanie najważniejsze cechy pralki to przede wszystkim: pojemność bębna, klasa energetyczna oraz dobra i jak najdłuższa gwarancja serwisowa producenta. Teraz w sklepach internetowych możemy spotkać fajne, ciekawe promocje na sprzęt agd do domu, warto poszukać.
 
     
Grzechu 
Grzechu

Dołączył: 06 Paź 2021
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-10-06, 17:39   

ja patrzę zawsze na to, żeby pralka była cicha, no i oczywiście na pojemność bębna. No i oczywiście trzeba pamiętać o odpowiednim montażu. Ja to wolałem zlecić specjaliście. Jeśli ktoś właśnie kupił pralkę i szuka fachowca do jej podłączenia, to polecam https://usterka.pl/hydraulik/warszawa szybko, bezproblemowo i tanio
 
     
monina22 
Budowlaniec

Dołączyła: 29 Lip 2017
Posty: 161
Wysłany: 2021-10-20, 13:39   

Może też pojemnosć pralki? Jak macie dużą rodzinę to będziecie robić większe prania na pewno i taka już pralka ładowana od góry 8 kg powinna bardzo dobrze się sprawdzić. Zwracajcie uwagę też i na firmę z jakiej będziecie kupować pralkę - to ma znaczenie.
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2022-01-12, 12:00   

Ja też mam Electroluxa Perfect Care i jestem bardzo zadowolona. Posiada funkcję dostosowania czasu prania do wielkości ładunku. Oprócz tego fajnie cicho chodzi więc jest wszystko ok. Polecam także do Twojej łazienki. Electrolux ogólnie ma świetne sprzęty, także suszarki do ubrań.
 
     
wisoky.quentin 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-03-01, 14:42   

W jaki sposób poradzić sobie z sierścią psa podczas prania?
 
     
imani96 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączyła: 30 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-11-30, 14:00   

Lepiej kupić jedną dużą pralkę, czy dwie mniejsze?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13