Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dach w domu inteligentnym
Autor Wiadomość
audica
Budowlaniec

Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 118
Wysłany: 2020-01-08, 14:15   Dach w domu inteligentnym

Dzień dobry. Pomyśleliśmy z mężem, żeby naszą zaplanowaną na ten rok budowę wnieść pod kątem inteligentnym, a dokładniej zależy nam na tym, by dom miał te wszystkie czujniki i nie tylko. W sumie wcześniej to jakoś omijaliśmy, ale teraz wierzymy, że się przyda. Problem polega na tym, że nie bardzo wiemy jak wtedy zmieni się dach. CZY KTOŚ MOŻE NAM W TYM KONTEKŚCIE DORADZIĆ?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 60
Wysłany: 2020-01-17, 09:07   

 
     
franciu
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 60
Wysłany: 2020-01-17, 09:07   

Wydaje mi się że dach możesz zrobić tradycyjny, oparty na stropie drewnianym https://mgdachy.pl/strop-drewniany/ , jego konstrukcja sama w sobie chyba wiele się zmienia, tylko potem z wykańczaniem są jakieś problemy. Ale nie chcę nic marudzić, skoro się na tym nie znam. Zapytaj fachowców z MG Dachy, pomogą na pewno.
 
     
anka15
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 56
Wysłany: 2020-01-29, 12:01   

Dokładnie tak, wydaje mi się, że oni poradzą i w razie co, dach z wiązarów Ci zrobią. To ich specjalność, montują go też. I w sumie tylko za montaż i wykonanie wiązarów płacisz, wycena i transport są darmowe.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2020-08-17, 14:34   

Szukając dobrej jakości propozycji w zakresie pokryć dachowych oraz dekarzy to jak najbardziej polecam Ci sprawdzenie modeli od Braas Turmalin, Topas bądź Teviva. Do tego stawiając w pełni na ich dach możesz liczyć na dodatkową gwarancję systemową na okres aż 15 lat co jest jedyną taką propozycją na rynku.
 
     
Michal5p 

Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-09-20, 21:55   

Również teraz moja żona i ja mamy podobny problem, znaleźliśmy już inteligentny dom https://securglobal.pl/inteligentny-dom/ , ale reszta wciąż jest w poszukiwaniu, chcieliśmy mieć czas na wszystko przed zimą, ale nie uda się chyba.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2020-10-08, 13:12   

Sam zdecydowałem się postawić na wybór dobrego producenta, czyli oczywiście Braas i warto także zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez tego producenta z Icopal jeśli chodzi o skuteczne systemy hydroizolacyjne.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2020-12-29, 13:50   

Jeżeli chcesz mieć pełny dach z jednej fachowej ręki zarówno jeżeli chodzi o pokrycie dachowe, akcesoria oraz dekarzy to postaw na Braas. Dzięki czemu również uzyskasz gwarancję systemową na okres 15 lat.
 
     
Abit54
Nowicjusz

Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 10
Wysłany: 2021-02-13, 08:55   

W takim razie jeżeli chcesz mieć pełny dach z jednej fachowej ręki zarówno jeżeli chodzi o pokrycie dachowe, akcesoria oraz dekarzy to postaw na Braas. Dzięki czemu również uzyskasz gwarancję systemową na okres 15 lat.
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 329
Wysłany: 2021-02-16, 11:59   

Jeśli będziecie też mieć okna dachowe to tu przede wszystkim trzeba postawić na jakość. Po za oknami przydadzą się akcesoria dodatkowe jak wysokiej jakości rolety, żaluzje. Zobacz na https://dakea.pl/produkty/akcesoria-komfortowe/ gdzie można takie akcesoria zamówić. I oczywiście okna też polecam tego producenta. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny. A do tego długa gwarancja na okna.
 
     
asia87
Budowlaniec

Dołączył: 13 Maj 2018
Posty: 145
Wysłany: 2021-02-23, 23:16   

Może zainteresuje Cię dach płaski ? przeczytaj sobie ten artykuł https://www.dachy-zrbzawa...ie-przemyslowe/
 
     
parolina
Nowicjusz

Dołączył: 12 Wrz 2021
Posty: 16
Wysłany: 2021-09-12, 09:48   

to dobre
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2021-10-22, 14:03   

Szukając naprawdę stylowych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie skutecznych pokryć dachowych na lata to koniecznie zwróćcie uwagę na dachówkę ceramiczną bądź cementową, a moim zdaniem zdecydowanie największy wybór modeli znajdziesz w ofercie Braas, które oprócz tego wyróżniają się jedną z najniższych nasiąkliwości, dobrym wykonaniem i odpowiednimi zabezpieczeniami przed zabrudzeniami oraz porastaniem.
 
     
radek443676776
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1489
Wysłany: 2021-10-24, 08:58   

Wczoraj spotkałem się z moim bardzo dobrym znajomym i powiedziałem mu ,że na pewno warto skorzystać z Mycie dachów Gdynia .Sam z tej oferty bardzo często korzystam.
 
     
Toruviel 
Nowicjusz

Wiek: 31
Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 11
Wysłany: 2021-10-24, 11:58   

Oprócz wyboru dachu, warto zwrócić też uwagę na dobre jakościowo okno dachowe. Zależało mi na trafnej inwestycji, dlatego w internecie przeczytałem całą masę artykułów na ten temat. Udało mi się znaleźć szczelne okno, które mam nadzieję, że będzie funkcjonowało bezawaryjnie przez kilkanaście lat.
_________________
Kluczem do sukcesu jest pasja.
 
     
Peter Parker
Nowicjusz

Dołączył: 07 Lis 2021
Posty: 7
Wysłany: 2021-11-26, 17:48   

Domy wykonane z drewna są najlepsze. Wiele osób mówi, że w takich domach mieszka się przyjemniej. Wielu tak samo twierdzi, że mają trudności ze spaniem w domu murowanym a w domu drewnianym śpią bez problemu. Podobnie jest z meblami. Meble z drewna mają na nas dobry wpływ i przyjemniej się śród nich w nich mieszka. Także sporo jest korzyści z posiadania drewnianego domu i drewnianych mebli. Są znacznie lepsze.

Tutaj piękny stół jaki zrobił mój syn.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12