Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gonty na dach
Autor Wiadomość
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-03-29, 10:32   

Ja osobiście bardziej rozważyłbym wybór dachówki. Rozważ taką opcje z dekarzem bo rzeczywiście przynosi ze sobą więcej zalet niż blachodachówka. Tym bardziej że w tej cenie możesz mieć własnie dachówkę betonową typu Romańska, czy Celtycka CISAR.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 315
Wysłany: 2019-06-15, 00:52   

 
     
mariuszwe 
Prawie ekspert

Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 315
Wysłany: 2019-06-15, 00:52   

U nas gonty bitumiczne bardzo dobrze się sprawdzają. Mamy je z tej firmy https://scalaplastics.pl/kategoria-produktu/dachy/gonty-bitumiczne/ Takie pokrycie jest lekkie, trwałe i niedrogie a i wygląda to fajnie, gonty dały fajny, trójwymiarowy efekt.
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2019-06-17, 10:03   

Może zanim podejmiesz ostateczną decyzję o dachu poczytaj troche o różnych sposobach na dobrą konstrukcje dachu. Na Twoim miejscu zainteresowałabym sie wiązarami drewnianymi w technologii płytek kolczastych: http://wpwinvest.pl/oferta/wiazary-drewniane . Jest to dobre rozwiazanie,
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-07-31, 14:05   

Dokładnie, w przypadku Braas nie ma się o co obawiać. W ofercie mają wszystkie potrzebne akcesoria do wykonania dachu nie tylko w przypadku dachówki, ale od niedawna również blachodachówki panelowej.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-08-12, 13:54   

Dokładnie, właśnie dlatego jeśli już chcesz mieć pełny dach z jednej fachowej ręki zarówno jeżeli chodzi o pokrycie dachowe, akcesoria oraz dekarzy to postaw na Braas. Dzięki czemu również uzyskasz gwarancję systemową na okres 15 lat i to w objęciu całego dachu. A gwarancja na dachówkę to nadal aż 30 lat.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2020-01-02, 11:59   

Jak już szukacie lekkich pokryć dachowych to jednak zdecydowanie jestem za wyborem blachodachówki niż takich rozwiązań jak gonty.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2020-01-28, 09:36   

Na początku obawiałem się jakości dachówek cementowych od Braas, aczkolwiek z mijającymi latami jestem bardzo zaskoczony bo wytrzymały grad, nie porastają oraz co ważne również kolor nie traci na intensywności dzięki barwieniu w masie.
 
     
MolczekM
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 87
Wysłany: 2020-09-14, 13:21   

W przypadku wykonania dachu to może warto abyś rozejrzał się też w ofertach od Braas, ponieważ nie tylko zajmują się produkcją dachówek ale również elementów izolacyjnych i akcesoriów dachowych przeznaczonych własnie w przypadku wykorzystania dachówki ale i balchodachówki jeśli chodzi o ich modele Decra i Quadro. Jednocześnie zapewniają świetne warunki hydroizolacyjne przy wyborze materiałów Icopal.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2021-10-22, 14:09   

W mojej opinii jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam, abyście się również zapoznali z ofertą producenta Braas, a w przypadku wykonania sprawdź listę ich certyfikowanych dekarzy, ponieważ pod względem jakości wykonania co do nich zdecydowanie można mieć pewność jeżeli chodzi o wykończenie dachu z dachówek ceramicznych. Na pewno się nie zawiedziecie i znajdziecie coś dla siebie!
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2021-10-30, 10:18   

Hm to w sumie dość ciekawe, na pewno sprawdzę. Jednak raczej radziłbym Wam pójść w kierunku dachówek ceramicznych
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12