Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca sezonowa
Autor Wiadomość
scesny 
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2021
Posty: 19
Wysłany: 2021-11-22, 13:35   

Fajne oferty pracy ma u siebie na pewno https://mondi-polska.pl/ . I to na całkiem fajnych warunkach. Przetestowane :) Inni pośrednicy to robią różnie z taką pracą. Bywa tak, że ma sie umowę krajową i to wypada tak sobie. Mondi oferuje umowę bezpośrednio w Niemczech i to jest plus.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 103
Wysłany: 2022-04-29, 11:02   

 
     
Maniek79
Budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 103
Wysłany: 2022-04-29, 11:02   

Jeśli chcesz wyjechać na pracę sezonową za granicę to warto umieć choć troszke języka obcego. najbardziej uniwersalnym językiem jest język angielski. Dzięki znajomości języka obcego jakoś się dogadza. Jeśli chcesz w miarę szybko nauczyć się rozmawiać w języku angielskim to polecam kurs online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2138
Wysłany: 2022-04-29, 14:07   

Witam, ja ostatnio trafiłem na świetną stronę https://antal.pl/dla-kandydata/oferty/najnowsze/kujawsko-pomorskie z ofertami pracy praktycznie z każdego województwa. Dlatego jeśli szukacie czegoś na stałe to zachęcam was, żeby tam zerknąć, bo mają tam oferty z wielu dziedzin i każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy się zalogować i aplikować, a potem czekać na rozmowę kwalifikacyjną, nic prostszego!
 
     
marnika
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 517
Wysłany: 2022-04-30, 16:57   

Znalazłam fajne oferty pracy za granicą w MG Solutions :) Pracowałam już za ich pośrednictwem za granicą i wszystko zawsze było w porządku. Ciekawe oferty pracy, dobre wynagrodzenie, elastyczność i pomocni pracownicy
 
     
akorka
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Mar 2018
Posty: 240
Wysłany: 2022-08-15, 11:33   

Jeśli ktoś chce sobie tylko dorobić to jak najbardziej można posprawdzać sobie oferty pracy Gdańsk w poszukiwaniu pracy sezonowej. Bardzo wiele osób tak robi np. uczniowie czy studenci
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1132
Wysłany: 2022-09-03, 15:49   

Prawda jest taka, że w tego typu przypadku warto postawić na pracowników tymczasowych. Można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://grupaprogres.pl/pracownicy-tymczasowi/ . Macie tam bowiem namiar na ciekawe i praktyczne rozwiązania w tym zakresie. Przede wszystkim ważne jest to, aby korzystać z usług profesjonalistów, którzy od lat są na rynku. Dzięki temu współpraca z agencją będzie udana.
 
     
mayczak
Prawie ekspert

Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 345
Wysłany: 2022-09-05, 14:20   

Hej, a co powiecie na tą ofertę https://euro24.co/kariera/ ? Słyszałem, że spedytorzy dosyć dużo zarabiają. Czy to prawda? Ogólnie jesli chodzi o transport rzeszów to jest to jedna z większych firm i chyba będę do nich aplikował.
Ostatnio zmieniony przez mayczak 2022-10-24, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2138
Wysłany: 2022-09-06, 19:36   

Mimo kryzysu gospodarczego wywołanego pandemią oraz wojną na Ukrainie nie brakowało pracy w tym sezonie. Doskonale znam sytuację na rynku pracy ponieważ współpracuję z agencją https://grupaprogres.pl/oferty-pracy/ . To dzięki nim znalazłem najlepszą ofertę i mogłem wyjechać do pracy za granicę. Taka wakacyjna praca to doskonała okazja do podreperowania budżetu oraz do zdobycia doświadczenia.
 
     
mateo78 
Prawie ekspert

Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 382
Wysłany: 2022-09-09, 14:51   

Siec piekarni Cymes z województwa warmińsko-mazurskiego aktualnie poszukuje pracowników różnego szczebla https://www.cymespiekarnia.pl/www/ Po szczegóły najlepiej dzwonić lub podjechać do biura osobiście.
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2022-09-14, 22:37   

W zasadzie to jak na teraz jakby nie patrzeć nie jest trudno znaleźć nową pracę, dobrze jest dowiedzieć się gdzie jej szukać. Jeśli interesowałaby was na przykład Praca Gdańsk sądzę, że warto sprawdzić w internecie, gdzie dostępne są portale z ogłoszeniami o pracę z całej Polski.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 929
Wysłany: 2022-10-12, 10:51   

Zawsze można znaleźć dobrą pracę niezależnie też od miasta, czy wojewówdztwa w którym mieszkacie. Jeśli chodzi o oferty pracy mazowieckie na Geopraca.pl to możesz zawsze sobie sprawdzić aktualne propozycje opublikowane przez firmy z różnych branż. Biorąc pod uwagę zarobki, możliwości rozwoju i jednocześnie atmosferę bo jednak spędzamy tam większą część dnia. Dlatego warto się rozglądać, tym bardziej jeśli zmianę miejsca pracy bierzecie pod uwage.
 
     
hohoszka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 52
Wysłany: 2022-10-14, 11:45   

Ja znalazłam pracę na sezon wakacyjny przez stronę pracawue Oferta była jasna widełki podane wszystko jak na tacy i co najważniejsze bez języka nie trzebabyło znać;) A akurat u mnie z niemiecki tak średnio, to już prędzej angielski ;) Fajna strona bo prócz ofert też są porady jak wyjeżdżamy to jak się przygotować na co uważać jak jedziemy z agencjom itd
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 929
Wysłany: 2023-02-13, 22:10   

Ja staram się przede wszystkim stawiać na swój rozwój i zdobywanie umiejętności, dzięki czemu mogę starać się o lepsze stanowiska i dość szybko zmieniać pracę bo akurat zapotrzebowanie na fachowców nadal w Polsce jest bardzo duże. Możecie przekonać się, jak dokładnie wyglądają oferty pracy - jeżeli szukasz pracy od zaraz w Olsztynie i przekonaj się, że czasami po prostu warto podjąć ryzyko i zdecydować się na zmianę. Szczególnie jeśli aktualne stanowisko coraz mniej Wam odpowiada. Pozdrawiam!
 
     
Drewniak11
Starszy budowlaniec

Dołączył: 20 Sty 2023
Posty: 217
Wysłany: 2023-03-17, 11:04   

Dlaczego nie? Przecież jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy, to moim zdaniem warto zawsze stawiać przede wszystkim na takie sposoby, które najbardziej Wam odpowiadają. Jeśli chodzi o CV wzór pracownik fizyczny - zobacz na FACHPRACY lub w innych miejscach w sieci. To chyba najprostszy sposób. Co o tym myślicie?
 
     
streich.eula 

Wiek: 33
Dołączyła: 17 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-03-17, 15:10   

Nie da się ukryć, że praca zarobkowa to jedna z najważniejszych spraw codzienności. Nie da się utrzymywać pewnego poziomu życia bez pieniędzy. Obecnie wiele osób narzeka na rosnące ceny i kurczące się oszczędności.
_________________
Rynek pracy w 2023 roku
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13