Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ozonowanie pomieszczeń
Autor Wiadomość
norbert15
Starszy budowlaniec

Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 202
Wysłany: 2021-04-05, 23:13   ozonowanie pomieszczeń

Co myślicie o skorzystaniu z usług ozonowanie kraków Myślę, że warto w dzisiejszych czasach dbać bardziej o pomieszczenia w których przebywamy i pracujemy, dlatego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 97
Wysłany: 2021-04-06, 15:34   

 
     
Szambelan 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 97
Wysłany: 2021-04-06, 15:34   

Ozonowanie zawsze warto. To zwiększa bezpieczeństwo w naszych czasach. Szczególnie gdy ozonujesz pomieszczenia, gdzie wpuszczasz klientów. To tez jakby nie patrzeć bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników. Z mojej strony proponuję Profesjonalne Ozonowanie. Przy współpracy BB warto wybierać takie firmy, które maja spore doświadczenie i ubezpieczenie OC. Oni mają. Tych Twoich nie znam.
 
     
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 844
Wysłany: 2021-04-21, 13:03   

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o taką walkę z grzybem będzie po prostu ozonowanie. Ostatnio mój znajomy miał podobny problem i ozonowanie u niego wykonała firma Airozone . Z tego co mówił, problem z grzybem bardzo szybko zniknął i na prawdę jest on zadowolony z ich usług. Wydaje mi się, że w takich sprawach warto jest stawiać na profesjonalistów
 
     
pamelakojder
Budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 197
Wysłany: 2021-05-20, 18:50   

Ja również jakiś czas temu korzystałam z oferty ozonowania. Z polecenia koleżanki korzystałam z oferty firmy https://picus-glancus.pl/ozonowanie-mieszkan-i-pomieszczen-warszawa/ kadra wykwalifikowanych osób bardzo sprawnie uwinęła się z pracą. Sama byłam pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do pracy
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2104
Wysłany: 2021-07-09, 06:20   

Rzeczywiście ozonowanie jest doskonałym sposobem na pozbycie się bakterii, wirusów i grzybów. Dezynfekcja ozonem jest 50 razy silniejsza od popularnie używanych środków z chlorem. Dodatkowo ozon dostaje się do wszelkich zakamarków i działa w miejscach gdzie inne metody nie dają rady. Jeśli interesuje Was taki sposób odkażania pomieszczeń, to polecam https://ozonosfera.pl/czym-jest-ozonowanie/
.
 
     
akorka
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Mar 2018
Posty: 228
Wysłany: 2021-10-27, 07:55   

Bardzo polecam usługę ozonowania zwłaszcza jeśli borykacie się z nieładnym zapachem w pomieszczeniu. Do tego można w ten sposób pozbyć się wirusów oraz roztoczy. Jak coś to zostawiam namiar na sprawdzoną firmę z Kielc https://ozonsystem.pl/
 
     
misza
Wszechwiedzący

Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 691
Wysłany: 2021-11-28, 10:24   

Odkąd na co dzień zmagamy się z pandemią, to powstało wiele firm, które oferują ozonowanie pomieszczeń. Jednak jestem zdania, że przy tego typu usługach powinniśmy korzystać ze sprawdzonych ofert. Na przykład firma Airozone od wielu lat działa na polskim rynku i uważam, ze to idealny wybór.
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3487
Wysłany: 2023-03-30, 09:36   

Polecam w tym temacie zaufać firmie świadczącej profesjonalne usługi dezynfekcji wszelkiego rodzaju pomieszczeń magazynowych, biurowych oraz mieszkalnych którą znajdziecie na https://insiemepolska.pl/.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13