Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Płytki do łazienki i kabina prysznicowa
Autor Wiadomość
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2021-01-09, 12:14   Płytki do łazienki i kabina prysznicowa

Witam!
Czy macie może dla mnie wskazówki gdzie znajdę piękne i dobrze wykonane propozycje zarówno jeżeli chodzi o płytki do łazienki, ale również kabiny prysznicowe w konkurencyjnych cenach. Pozdrawiam
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 929
Wysłany: 2021-01-14, 07:35   

 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 929
Wysłany: 2021-01-14, 07:35   

W mojej opinii miejscem do poszukiwania dobrej jakości wyposażenia łazienkowego to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez LazienkaPlus.pl jak dla mnie jeden z najlepszych sklepów w którym będziecie mogli liczyć na dobre ceny, szeroki wybór i też wsparcie obsługi które jest także bardzo ważne przy tego typu zakupach :)
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2021-01-16, 18:53   

A u nas wygrała jednak wanna wolnostojąca i taką też udało nam się dobrać z oferty LazienkaPlus.pl gdzie dobraliśmy sobie wersję Oltens Stora na naprawdę mega dobrej promocji. Zarówno ja jak i moja żona lubimy sobie poleżeć w wannie po ciężkim dniu także opcja idealna. Dostawa też zrealizowana dość sprawnie i bez żadnych kłopotów
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2021-01-17, 21:51   

No to super, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że w końcu łazienka będzie wyglądała tak jak to sobie wymarzyłem
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2021-01-25, 08:12   

No i u nas już jest po wszystkim ;) Ogólnie jeśli chodzi o wybór pięknego wyposażenia w tym przede wszystkim płytek ceramicznych to zdecydowaliśmy się postawić na współpracę z LazienkaPlus i znalezione dla nas płytki do łazienki w wersji drewnianej (Cersanit Woodland) https://www.lazienkaplus....ne/styl:drewno/ zamówienie poszło sprawnie i obsługa na której pomoc można liczyć.
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 1004
Wysłany: 2021-01-29, 07:24   

My z żoną dość długo dyskutowaliśmy na ten temat i zdecydowaliśmy się na płytki w stylu nowojorskim. przeglądaliśmy w sieci wiele inspiracji itd, ale te propozycje: https://plytki24.pl/blog/16-lazienka-w-stylu-nowojorskim-inspiracje-od-plytki24 najbardziej nam przypadły do gustu. Może i ktoś z was się zainspiruje?
 
     
Sotbe 
Budowlaniec

Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 193
Wysłany: 2021-03-08, 08:45   

W takim razie jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru dobrej jakości wyposażenia łazienkowego, jak baterie umywalkowe, wannowe, czy do kabin prysznicowych to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Sotbe https://sklep.sotbe.com/ w którym będziecie mogli znaleźć rozwiązania najwyższej jakości przy tym ciesząc się aż 5 letnią gwarancją i nowoczesnym designem!
 
     
nalazek 
Młodszy budowlaniec

Wiek: 67
Dołączył: 28 Gru 2019
Posty: 78
Wysłany: 2021-11-28, 19:03   

Zostawiłem aranżację łazienki mojej żonie - ona lubi takie prace dekoracyjne  Na pewno zamawiała sporo ze sklepu Świat Łazienek XXI w. - znacie może? Jak nie, to polecam się zapoznać, bo mają wszystko do wyposażenia. Wanny, baterie łazienkowe, meble, oświetlenie, kabiny, ceramikę sanitarną. Ciężko wszystko wymienić. Sporo stamtąd zamawialiśmy, wszystko szybko doszło więc jak najbardziej warto polecić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12