Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki probiotyk przy antybiotyku?
Autor Wiadomość
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2020-12-23, 12:16   Jaki probiotyk przy antybiotyku?

Sezon na choroby rozkręcił się na dobre i niestety również zachorowałem. Lekarz przepisał mi antybiotyk oraz probiotyk. Jednak probiotyk, który mi przepisał, wydaje mi się co najmniej średniej jakości. Dlatego zastanawiam się nad zakupem czegoś lepszego. W oko wpadł mi ten https://mynarum.com/narum-mumio-200mg. Czy ktoś z was go już stosował?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 55
Wysłany: 2021-04-15, 17:30   

 
     
ulbe 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 55
Wysłany: 2021-04-15, 17:30   

wszystkie chyba są takie same?
 
     
betina
Starszy budowlaniec

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 295
Wysłany: 2021-04-16, 09:00   

Nie, nie są takie same, mają inny skład, niektóre z nich są synbiotykami czyli mają w składzie nie tylko pożyteczne szczepy bakterii ale także pożywkę dla nich co umożliwia im szybszą kolonizację jelit. Ja mam właśnie taki probiotyk proctolact, który jest też dedykowany osobom z chorobami końcowego odcinka przewodu pokarmowego
 
     
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 847
Wysłany: 2021-11-03, 08:17   

Jak już jesteśmy w temacie probiotyków, to powiem wam, że ostatnio na stronie tego sklepu webpharm.pl udało mi się zamówić tabletki probiotyczne w bardzo dobrej cenie. Jeżeli poszukujecie tego typu produktów, to moim zdaniem, koniecznie powinniście sobie tam zerknąć. Mam naprawdę spory wybór
 
     
bunia
Budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2021
Posty: 172
Wysłany: 2021-12-01, 07:20   Re: Jaki probiotyk przy antybiotyku?

fart5 napisał/a:
Sezon na choroby rozkręcił się na dobre i niestety również zachorowałem. Lekarz przepisał mi antybiotyk oraz probiotyk. Jednak probiotyk, który mi przepisał, wydaje mi się co najmniej średniej jakości. Dlatego zastanawiam się nad zakupem czegoś lepszego. W oko wpadł mi ten https://mynarum.com/narum-mumio-200mg. Czy ktoś z was go już stosował?


Ja z tej samej 'firmy' biorę Narum Caps i też mi się dobrze sprawdza :)
 
     
alexx
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 234
Wysłany: 2022-09-30, 10:27   

a co to jest?
 
     
robertoo 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 26
Wysłany: 2022-10-25, 16:51   

Jeśli chodzi o probiotyki dla dzieci to moge polecić jeszcze multilac baby , który jest w postaci kropli i nie trzeba go przechowywać w lodówce
 
     
anja87
Wszechwiedzący

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 657
Wysłany: 2022-11-30, 10:06   

o takich rzeczach lepiej porozmawiać z lekarzem bo oni będą wiedzieć co najlepiej zadziała :) jak nie masz pod ręką konsultacji u swojego lekarza rodzinnego to wejdź sobie na med24 i od ręki możesz zamówić telekonsultację z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13