Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o Solgaz
Autor Wiadomość
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2021-06-04, 19:54   Opinie o Solgaz

Widziałam tu kilka wpisów odnośnie firmy Solgaz i ich produktów. Można by to zebrać w jednym miejscu. Co myślicie o tej firmie i ich produktach? Macie?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 69
Wysłany: 2021-06-07, 18:35   

 
     
jack90 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 69
Wysłany: 2021-06-07, 18:35   

Genialne. Tak po prostu. Mamy od nich Innovę i to był strzał w dziesiątkę. Bardzo fajne rozwiązanie. Szczególnie jeżeli chodzi o funkcje jakie ta płyta posiada. Wcześniej się gotowało na takiej zwykłej, z pokrętłami, i człowiek nie zwracał uwagi na funkcjonalność. Po prostu działało. A teraz to jest po prostu przepaść. Człowiekowi do głowy nie przyszło to, że płyta może sama ustawiać moc palnika i tym sterować.
 
     
AgnieszkaM

Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 2
Wysłany: 2021-06-08, 20:45   

jack90 napisał/a:
Genialne. Tak po prostu. Mamy od nich Innovę i to był strzał w dziesiątkę. Bardzo fajne rozwiązanie. Szczególnie jeżeli chodzi o funkcje jakie ta płyta posiada. Wcześniej się gotowało na takiej zwykłej, z pokrętłami, i człowiek nie zwracał uwagi na funkcjonalność. Po prostu działało. A teraz to jest po prostu przepaść. Człowiekowi do głowy nie przyszło to, że płyta może sama ustawiać moc palnika i tym sterować.


Możesz coś więcej napisać o tych funkcjach? Nie używałam ich sprzętów a szykuje mi się remont kuchni tego lata, wiec może warto się zapoznać z takim sprzętem.
 
     
jack90 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 69
Wysłany: 2021-06-14, 13:42   

AgnieszkaM napisał/a:
jack90 napisał/a:
Genialne. Tak po prostu. Mamy od nich Innovę i to był strzał w dziesiątkę. Bardzo fajne rozwiązanie. Szczególnie jeżeli chodzi o funkcje jakie ta płyta posiada. Wcześniej się gotowało na takiej zwykłej, z pokrętłami, i człowiek nie zwracał uwagi na funkcjonalność. Po prostu działało. A teraz to jest po prostu przepaść. Człowiekowi do głowy nie przyszło to, że płyta może sama ustawiać moc palnika i tym sterować.


Możesz coś więcej napisać o tych funkcjach? Nie używałam ich sprzętów a szykuje mi się remont kuchni tego lata, wiec może warto się zapoznać z takim sprzętem.


Hmm, no sporo tego. Pole z darmowym grzaniem to jedno (grzeje sie ciepłem spalin z innego palnika). Inna fajna i bardzo praktyczna funkcja to możliwość ustawienia temperatury gotowania. Ustawiasz, a płyta sama steruje wielkością płomienia. I w stosunku do poprzednich rozwiązań, tutaj jest to płynne. Do tego cichutka. Nie ma tego charakterystycznego dźwieku zapalania gazu. Inaczej to rozwiązali. Dużo większe bezpieczeństwo, bo spalanie jest pod kontrolą. No i przez to też dużo mniejszy osad na meblach, niż w tradycyjnych płytach gazowych. I pewnie coś jeszcze się znajdzie.
 
     
mkosier64
Nowicjusz

Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 40
Wysłany: 2021-06-15, 14:57   

Mam ich piekarnik. Bardzo fajnie zrobiony i pomysłowy. Niezłe funkcje. Widzę że i płyty gazowe robią interesujące. Musze się zagłębić w ten temat.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2021-06-16, 20:34   

Ofertę maja cudną. Sama zabieram się za wybór sprzętu od nich do mej nowej kuchni, która jest na fazie projektu. Marzę o prostej linii i dobrze zagospodarowanej przestrzeni, a ich nowoczesny design świetnie się w to wpasuje.
 
     
mkosier64
Nowicjusz

Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 40
Wysłany: 2021-06-17, 13:06   

Szkrab napisał/a:
Ofertę maja cudną. Sama zabieram się za wybór sprzętu od nich do mej nowej kuchni, która jest na fazie projektu. Marzę o prostej linii i dobrze zagospodarowanej przestrzeni, a ich nowoczesny design świetnie się w to wpasuje.


No Solgaz ma najprostszą linię z możliwych. Jak na płyty gazowe to wręcz niemożliwie prosta ;) Nic nie wystaje, gładka szklana powierzchnia. Raczej wygląd podobny do indukcji, a to cały czas gazowa płyta.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2021-06-20, 15:49   

Czyli pokrywa się to z moją oceną ;) Moim zdaniem całkiem fajne produkty mają. Przemyślane pod względem funkcjonalności. Wygląd też bardzo fajny. To nie może się nie podobać ;)
 
     
mkosier64
Nowicjusz

Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 40
Wysłany: 2021-07-02, 13:09   

MartynaZa napisał/a:
Czyli pokrywa się to z moją oceną ;) Moim zdaniem całkiem fajne produkty mają. Przemyślane pod względem funkcjonalności. Wygląd też bardzo fajny. To nie może się nie podobać ;)


Ciężko mieć inną opinię :) Dla niezdecydowanych polecam wizytę w ich showroomie. Można na żywo zobaczyć sprzęty jak wyglądają i jak działają. I pogadać o funkcjach, które sa zdecydowanie rozbudowane.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2021-08-17, 21:17   

mkosier64 napisał/a:
MartynaZa napisał/a:
Czyli pokrywa się to z moją oceną ;) Moim zdaniem całkiem fajne produkty mają. Przemyślane pod względem funkcjonalności. Wygląd też bardzo fajny. To nie może się nie podobać ;)


Ciężko mieć inną opinię :) Dla niezdecydowanych polecam wizytę w ich showroomie. Można na żywo zobaczyć sprzęty jak wyglądają i jak działają. I pogadać o funkcjach, które sa zdecydowanie rozbudowane.


Dobrze wiedzie? bo ch?tnie zobacz? ten sprz?t na ?ywo. Nied?ugo b?d? w okolicy wi?c na pewno si? wybior
 
     
DarekW
Nowicjusz

Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 32
Wysłany: 2021-09-14, 21:15   

Szkrab napisał/a:
mkosier64 napisał/a:
MartynaZa napisał/a:
Czyli pokrywa się to z moją oceną ;) Moim zdaniem całkiem fajne produkty mają. Przemyślane pod względem funkcjonalności. Wygląd też bardzo fajny. To nie może się nie podobać ;)


Ciężko mieć inną opinię :) Dla niezdecydowanych polecam wizytę w ich showroomie. Można na żywo zobaczyć sprzęty jak wyglądają i jak działają. I pogadać o funkcjach, które sa zdecydowanie rozbudowane.


Dobrze wiedzie? bo ch?tnie zobacz? ten sprz?t na ?ywo. Nied?ugo b?d? w okolicy wi?c na pewno si? wybior


Jak wrażenia po wizycie? Jestem ciekaw tych płyt bo moja żona opatrzyła sobie ten nowy model Innova i jestem ciekaw opinii
 
     
janthomas
Nowicjusz

Dołączył: 11 Sie 2021
Posty: 9
Wysłany: 2021-09-28, 14:24   

Co prawda pytanie nie do mnie ale polecam wizytę u nich. Ja wcześniej dzwoniłem. Nie wiem czy jest taki wymóg, warto to sprawdzić. Ale sama wizyta w Solgazie to całkiem spora dawka wiedzy o ich sprzętach. No i całkiem fajna jest tam obsługa. Rzetelna. Sporo pokazują i dużo opowiadają o rozwiązaniach, które mają.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2021-11-14, 20:22   

DarekW napisał/a:
Szkrab napisał/a:

Dobrze wiedzie? bo ch?tnie zobacz? ten sprz?t na ?ywo. Nied?ugo b?d? w okolicy wi?c na pewno si? wybior


Jak wrażenia po wizycie? Jestem ciekaw tych płyt bo moja żona opatrzyła sobie ten nowy model Innova i jestem ciekaw opinii


Ekspozycja jak i informacje jakie uzyskałam o sprzęcie skusiły mnie na zakup Innova Comfort 4+1 Po miesiącu użytkowania jestem bardzo zadowolona.
 
     
DarekW
Nowicjusz

Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 32
Wysłany: 2021-12-02, 22:21   

Szkrab tą sama moja żona sobie upatrzyła i dobrze jest wiedzieć, że jesteś zadowolona z jej użytkowania. A czy porównujesz zużycie gazu? Jestem ciekaw jak wygląda w praktyce to mniejsze zużycie gazu.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2022-01-10, 22:19   

Porównuję choć to chyba jeszcze za wcześnie na porządne dane. Musze jednak przyznać, że wysokość rachunku była porównywalna z poprzednim rachunkiem, a przecież były święta i więcej gotowałam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13