Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Angielski dla najmłodszych
Autor Wiadomość
mysssia
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 76
Wysłany: 2021-12-12, 21:17   Angielski dla najmłodszych

Jak myślicie od jakiego wieku zacząć naukę angielskiego u dzieci? Widziałam, że są takie przedszkola jak Te Vizja Okopowa gdzie już uczą właśnie dzieci języków i zastanawiam się czy nie zapisać jak już przyjdzie na to czas, tu swojego syna. Co wy na to?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 103
Wysłany: 2021-12-13, 08:45   

 
     
Szrutka
Budowlaniec

Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 103
Wysłany: 2021-12-13, 08:45   

Przedszkole jest ok, u mnie właśnie tak było z dziećmi i w podstawówce już było bardzo fajnie, łatwiej było im ogarnąć naukę angielskiego, ale także i innych języków. Prywatne placówki to dobry pomysł, pod tym kątem, według mnie
 
     
Mimichaska
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 86
Wysłany: 2021-12-14, 19:33   

To miejsce oczywiście polecam i to bardzo. Dwójka dzieci tu chodzi i bardzo sobie chwalę każde zajęcia, praktycznie każdego nauczyciela, a to jest ogromna rzadkość jak tak rozmawiam z innymi rodzicami. Na angielski praktycznie nigdy nie jest za wcześnie.
 
     
monina22 
Budowlaniec

Dołączyła: 29 Lip 2017
Posty: 161
Wysłany: 2021-12-15, 19:02   

Przedszkole to chyba spoko wiek, jak jest wprowadzany angielski właśnie w tym czasie to chyba to o czymś świadczy. Ja mam jeszcze na to dużo czasu, no ale powoli można się przygotowywać do takich decyzji co nie. Na językach u dziecka bardzo mi zależy, koniecznie będzie uczyć się kilku.
 
     
Kirssteen
Budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 107
Wysłany: 2021-12-17, 18:08   

W Te Vizji już dobrze wiedzą jak odpowiednio podejść do nauki angielskiego u najmłoszych. Mnie panie przedszkolanki, a później nauczcycielki (bo syn zarówno chodził do przedszkola jak i teraz do szkoły) świetnie wiedziały jak przekazać wiedze dzieciom tak żeby chciały się uczyć,
 
     
Ona_90
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 72
Wysłany: 2021-12-17, 23:34   

Tak naprawdę okres sensytywny na języki u dzieci zaczyna się od urodzenia i trwa do szóstego roku życia. Także prawda jest taka, że najlepiej zaczynać jak najszybciej. Jeśli zatem szukacie kursu angielskiego we Wrocławiu dla dzieci, to ja mogę wam od siebie polecić kurs na, który wysłaliśmy nasze dzieciaki. Odbywa się on w szkole językowej International house https://www.ih.com.pl/wroclaw/ i jest dopasowany do wieku i stopnia zaawansowania językowego naszych dzieci. Zarówno my, jak i one jesteśmy bardzo z niego zadowoleni i polecamy! ;)
 
     
akorka
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Mar 2018
Posty: 242
Wysłany: 2021-12-30, 23:36   

Zgodzę się, że ważna jest dobra edukacja dzieci i warto kłaść nacisk na języki. Dobrze byłoby dziecko wysłać do dobrej szkoły językowej. Stąd https://bydgoszczdladzieci.pl/jak-wybrac-prywatna-szkole-jezyka-angielskiego/ można dowiedzieć się czym kierować się podczas jej wyboru
 
     
FranczeskaWil
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2022-02-14, 13:13   

Im wcześniej tym lepiej co nie:) Ja jestem tego zdania, bo dzieci bardzo szybko się uczą, a języków to już w szczególności. Dlatego też już przedszkole to dobry czas na naukę języków. Może więc przedszkole z angielskim Te Vizja Wawer was zainteresuje? Ja tu planuje zapisać swojego syna :)
 
     
Maliniak
Budowlaniec

Dołączył: 24 Lut 2022
Posty: 130
Wysłany: 2022-03-17, 12:16   

Dzieci to jednym słowem gąbka która pochłania słownictwo bardzo szybko. Dlatego warto zobaczyć jak dziecko będzie się uczyło na kursach online języka angielskiego https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/. Tutaj kurs polega na rozmowie w języku angielskim pełnymi zdaniami. Dziecko na pewno się szybko tego nauczy a rozmowa jest bardzo ważna.
 
     
mysza
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Maj 2018
Posty: 91
Wysłany: 2022-03-28, 20:34   

Angielski to bardzo ważny język. U nas syn zaczął naukę już w przedszkolu. Chodzi do Te Vizji Ochota, gdzie miał okazję nauczyć się podstaw, a teraz już w podstawówce również w Te Vizji kontynuuje naukę i idzie mu bardzo dobrze.
 
     
tomekadamczyk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 77
Wysłany: 2022-03-30, 19:51   

Oczywiście, że bardzo ważna jest nauka angielskiego już od najmłodszych lat. Na stronie https://jezyki.katowice.pl/kursy-dla-dzieci/ dowiecie się więcej o placówce, która posiada świetne rekomendacje na rynku. Co ważne pracują tam świetni specjaliści, którzy swoją pasją i zaangażowaniem w zajęcia motywują zarówno dzieci jak i młodzież. Zajęcia grupowe to od 4 do 10 osób.
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3750
Wysłany: 2022-04-15, 11:34   

Małe dzieci bardzo szybko się uczą, więc warto język angielski wprowadzać od jak najmłodszych lat. My zdecydowaliśmy się wysłać córkę do przedszkola Polsko-Angielskiego. U nas takie rozwiązanie sprawdziło się świetnie, nie potrzebujemy żadnych dodatkowych zajęć z języka angielskiego. Jeśli ktoś z Was zdecydował by się na takie rozwiązanie to ze swojej strony mogę polecić Wam przedszkole https://world-school.pl/magic-world-preschool/.
 
     
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 791
Wysłany: 2022-04-19, 13:15   

Wybierzcie przedszkole anglojęzyczne w Warszawie https://przedszkolezebra.pl/ Same pozytywne opinie znajdziecie, zarówno od dzieci uczęszczających do przedszkola, jak i wśród rodziców, którzy opowiadają, jak dużo prac dzieci do domu przynoszą. Przedszkole Zebra Warszawa Wilanów - niepubliczne, anglojęzyczne ma w swojej ofercie dużo zajęć muzycznych, właściwie każdego dnia dzieci poznają muzykę.
 
     
adada

Dołączył: 28 Kwi 2022
Posty: 3
Wysłany: 2022-04-28, 22:22   

Bez wątpienia angielski jest bardzo ważny i dlatego przy wyborze szkoły stawialiśmy właśnie na poziom angielskiego. Wybraliśmy Te Vizję i był to strzał w 10.
 
     
mami912
Budowlaniec

Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 168
Wysłany: 2022-09-02, 23:52   

Ogólnie dla dziecka ważne są np. kursy z języka angielskiego i chciałabym je na takie kursy zapisać, ale muszę wiedzieć gdzie. Sama nie mam odpowiednich informacji, więc pomocy będę szukała sobie na stronie https://nauczanie.xyz/system-ocen-w-szkole-jezykowej/ . Chcę się właśnie dowiedzieć, jakie są systemy ocen w takich szkołach. Warto korzystać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12