Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca za granicą
Autor Wiadomość
mkosier64
Nowicjusz

Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 40
Wysłany: 2021-12-16, 14:22   Praca za granicą

Czy macie doświadczenie w pracy za granica? Jak to jest, macie załatwoną pracę już przy wyjeździe, czy jedziecie w ciemno i szukacie na miejscu czegokolwiek? Jak z noclegiem itd.?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 32
Wysłany: 2021-12-20, 20:40   

 
     
DarekW
Nowicjusz

Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 32
Wysłany: 2021-12-20, 20:40   

Ja szukam ofert w Agencji Pracy. Ostatnio współpracuje z Mondi. Mają sporo ofert więc jest w czym wybierać. Paca na warunkach niemieckich, a wszelkie formalności załatwisz dzięki wsparciu koordynatorów, nocleg też pomogą znaleźć. Spróbuj może też ci będzie to odpowiadać.
 
     
jack90 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 69
Wysłany: 2021-12-22, 19:53   

DarekW napisał/a:
Ja szukam ofert w Agencji Pracy. Ostatnio współpracuje z Mondi. Mają sporo ofert więc jest w czym wybierać. Paca na warunkach niemieckich, a wszelkie formalności załatwisz dzięki wsparciu koordynatorów, nocleg też pomogą znaleźć. Spróbuj może też ci będzie to odpowiadać.


Sensowne podejście. Najciekawiej brzmi moim zdaniem to, że pracuje się na ich warunkach. A jakby nie patrzeć wypadają lepiej niż nasze. Można sobie wypracować z czasem nawet ich emeryturę, która na pewno będzie ciekawsza niż ta u nas. Bardziej stabilna.
 
     
mkosier64
Nowicjusz

Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 40
Wysłany: 2021-12-30, 15:32   

Dziękuje. Faktycznie opcja przez biuro wydaje się bardziej sensowna. Dodatkowa pomoc przy noclegu czy papierkach na miejscu to spory atut dla kogoś, kto pierwszy raz jedzie.
 
     
Szambelan 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 97
Wysłany: 2022-01-19, 22:40   

mkosier64 napisał/a:
Dziękuje. Faktycznie opcja przez biuro wydaje się bardziej sensowna. Dodatkowa pomoc przy noclegu czy papierkach na miejscu to spory atut dla kogoś, kto pierwszy raz jedzie.


To duży atut. Pomoc na miejscu, pomoc przy załatwianiu noclegu to naprawdę niezła sprawa. Fajnie że pomagają i mają kogoś na miejscu, kto udzieli pomocy jakby co. To dobrze o nich świadczy. Nie zostawiają pracownika samego sobie.
 
     
mkosier64
Nowicjusz

Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 40
Wysłany: 2022-03-03, 15:12   

Dokładnie. Wiesz. jadąc do innego kraju mamy do czynienia nie tylko z innym językiem. tego można się nauczyć. Ale też inaczej wszystko sie załatwia. Inna mentalność, inne procedury. Fajnie jak jest na miejscu ktoś, kto trochę to zna, kto przetarł już odpowiednie szlaki i jest mu po prostu dużo łatwiej niż nam, z ulicy.
 
     
ulia1993 
Nowicjusz

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Mar 2022
Posty: 17
Wysłany: 2022-03-03, 16:47   

Cześć przyjaciele! Możesz przeglądać informacje o najlepszych giełdach kryptowalut na stronie internetowej https://pl.cryptonisation.com/najlepsze-gieldy-kryptowalut/ projektu Inwestonomik. Tutaj eksperci projektu opowiedzą o wszystkich zaletach i wadach każdego z nich, a także podadzą instrukcje krok po kroku i przewodniki dla początkujących) jestem pewien, że ten artykuł będzie dla ciebie bardzo przydatny! Również tutaj możesz śledzić wykresy wzrostu kryptowalut, czytać o nich, oglądać prognozy na dzień, tydzień, miesiąc, a nawet rok)
 
     
luna44 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2020
Posty: 23
Wysłany: 2022-03-09, 20:16   

Swojego czasu wielu z nas marzyło o pracy w Anglii,jednak nie wielu znało dobrze język angielski.By nasze dzieci mogły spełniać swoje marzenia o podróżowaniu i pracy tam gdzie tylko zapragną,warto już od najmłodszych lat posyłać je na dodatkowe lekcje języka angielskiego.
Szkoła JĘZYKI KATOWICE specjalizuje się w intensywnych kursach języka angielskiego dla dzieci i młodzieży https://jezyki.katowice.pl/
prowadzą je doświadczeni ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2022-03-09, 23:43   

Zawsze myślałam, że znajomość języka podczas takich wyjazdów to główny wymóg ale patrząc na oferty Mondi to przy niektórych ofertach jest zaznaczone, ze język nie jest wymagany. Czytając wasze komentarze już wiem, ze mając koordynatora wszystko jesteś w stanie załatwić. To dobra opcja, a praca w Niemczech zawsze należała do tych lepszych na rynku pracy.
 
     
Kirssteen
Budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 107
Wysłany: 2022-03-11, 21:51   

Nic tylko szukać, wysyłać CV no i chodzić na rozmowy kwalifikacyjne. Bądźcie otwarci na różne propozycje, a coś może ciekawego się dla was znajdzie. Polecam porozglądać się po internecie za ogłoszeniami z pracą. Takie portale jak https://fachpraca.pl/poradnik/strony-i-portale-z-ofertami-pracy/ to super miejsca do takich poszukiwań według mnie.
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 317
Wysłany: 2022-03-14, 13:46   

ja od kilku dobrych lat pracuję za granicą, konkretnie w Niemczech. Nie narzekam bo w końcu zarabiam naprawdę dobrze i jestem w stanie pomóc także najbliższej rodzinie, która została w Polsce. Jestem opiekunką osób starszych i współpracuję z agencją Dolce Vita. Solidna i uczciwa firma, z tego co wiem to aktualnie szukają pracowników także warto aplikować :)
 
     
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 767
Wysłany: 2022-03-14, 15:17   

Nie mam żadnego doświadczenia a korci mnie przeprowadzka do Szwajcarii. Od kilku dni przeglądam informacje jakie daje Doradztwo finansowe i ubezpieczeniowe | Meurer Consulting. Dziś czytałam o emeryturze w Szwajcarii, o tym jakie składki się płaci https://swiss-handbuch.ch/ubezpieczenie-emerytalne-w-szwajcarii/, o ich filarach ubezpieczeniowych. Myślę, że lepiej się to u nich sprawdza niż u nas.
 
     
Maliniak
Budowlaniec

Dołączył: 24 Lut 2022
Posty: 130
Wysłany: 2022-06-01, 09:49   

Wiadomo że w pracy zagranicą język obcy jest bardzo przydatny. Dlatego rozmawiać po języku angielskim nauczyłam się podczas kursu online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ . Bardzo fajna sprawa, szybo załapałam ten język i rozmowę. Dzięki temu umiem teraz się komunikować w języku angielskim.
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2105
Wysłany: 2022-06-06, 00:32   

Hej, a sprawdzałeś może jakieś różne oferty pracy w Polsce? Obecnie na rynku pracy jest mnóstwo wolnych etatów i to w naprawdę dobrze płatnych dziedzinach. Ja sam ostatnio zaaplikowałem do tej pracy https://antal.pl/dla-kandydata/oferty/najnowsze/-/kadra-zarzadzajaca i będę szedł na rozmowę kwalifikacyjną. Poszukaj czegoś na tej stronie, mają tam bardzo dużo ogłoszeń i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Przemyśl decyzję o pracy za granicą.
 
     
Kirssteen
Budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 107
Wysłany: 2022-06-10, 19:10   

W sumie to ciekawa opcja muszę przyznać. Warto spróbować i przekonać się na własnej skórze jak to jest. Może akurat się wam spodoba i zostaniecie na dłużej? Tak dla mnie praca za granicą to szansa na dużo lepsze życie, ale jak wyjdzie? Zobaczymy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13