Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Skup samochodów
Autor Wiadomość
Josjustyna
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 75
Wysłany: 2021-10-04, 09:25   

Fajną ofertę ma skup złomu w Strzegomiu , firma Adaxs. Dają korzystne stawki i odbierają auto z pod wskazanego adresu. Działają na terenie całego Dolnego Śląska więc fajna opcja dla mieszkańców regionu.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1557
Wysłany: 2021-10-08, 07:38   

 
     
radek443676776
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1557
Wysłany: 2021-10-08, 07:38   

Ja musiałem bardzo szybko wypożyczyć rewelacyjny samochód z wypożyczalnia samochodów sportowych .Codziennie z tej oferty korzysta bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.
 
     
zuzana
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 335
Wysłany: 2021-10-08, 15:45   

Jeśli auto jest w złej formie to warto poważnie pomyśleć o kasacji. W tym zadaniu pomoże Tobie auto pomoc drogowa Stalowa Wola Tomcar: http://kasacja.stalowa-wola.pl/ . Zapoznaj się bliżej z ich ofertą.
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 571
Wysłany: 2021-12-15, 11:23   

Ja sprzedałem auto na części i była to dobra decyzja. Najwięcej dostałem za katalizator samochodowy - sprzedałem go na skupie.
 
     
Josjustyna
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 75
Wysłany: 2021-12-29, 10:33   

Powiem wam, że głównie użytkuje starsze auta, które po 2-3 latach trafiają na złom. Nie wiem, czy moja metoda jest sensowna, ale wybieram auta „na dojechanie” i później lądują na skupie samochodów, a w międzyczasie ograniczam wizyty u mechanika do minimum. Sporo się nauczyłem samemu, dłubiąc przy samochodach, więc na naprawy nie wydaje dużo i po odzyskaniu części pieniędzy ze skupu okazuje się to być dobrą inwestycją. Akurat mam w okolicy dobry skup, firmę Adaxs, która oferuje wysokie stawki i szybki czas realizacji transakcji.
 
     
Fabian
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2021
Posty: 25
Wysłany: 2022-01-19, 19:00   

W wielu przypadkach sprzedaż auta w skupie jest najlepszym rozwiązaniem. W takim miejscu można sprzedać auta w różnym stanie technicznym. Można za nie otrzymać atrakcyjną stawkę i oszczędzić sporo czasu i nerwów związanych ze sprzedażą bezpośrednią. Tu https://mamauto.pl/ mam taki skup aut, który mogę polecić osobom z województwa kujawsko-pomorskiego. Solidni, rzetelni, z doświadczeniem.
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3788
Wysłany: 2022-02-10, 10:24   

Swój samochód sprzedawałem do skupu https://www.sprzedajnamauto.pl/ i jestem bardzo zadowolony z usługi, udało się uzgodnić korzystną dla mnie cenę i szybko i sprawnie sprzedać samochód.
 
     
hylia7044 
Prawie ekspert

Dołączyła: 03 Paź 2021
Posty: 365
Wysłany: 2022-02-23, 12:36   

Sprawdźcie też na stronę https://www.uzywanejaknowe.pl/ to oferta na samochody osobowe lub dostawcze różnych marek używane ale w dobrym stanie technicznym, sprawdzone i zadbane. Myślę, że wiele z was znajdzie u nich swój wymarzony samochód bo ofertę mają sporą.
 
     
akorka
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Mar 2018
Posty: 242
Wysłany: 2022-03-23, 22:30   

Słyszałam, że bardzo polecany jest skup aut Kłodzko w tamtejszym komisie. Dlatego jak poszukujecie dobrych cen za swój stary samochód to warto się tam wybrać. Jest także opcja wymiany starego na nowy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 7