Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sauna sucha - jaką wybrać?
Autor Wiadomość
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-12-30, 08:51   Sauna sucha - jaką wybrać?

Cześć!
Przyszedł czas na zakup sauny do naszego nowego domu. Zawsze chciałem ją mieć, ale w mieszkaniu nie było na to miejsca. Teraz już tej przestrzeni nam nie brakuje, dlatego przychodzę do Was z pytaniem gdzie warto szukać takich saun do wewnątrz i jednocześnie jaki model możecie nam polecić ze swojego doświadczenia. Pozdrawiam!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 923
Wysłany: 2021-12-31, 09:26   

 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 923
Wysłany: 2021-12-31, 09:26   

Dużo zależy tak naprawdę od powierzchni jaką dysponujecie i oczywiście tego czy ma być to wersja jedno, czy dwuosobowa. Ja uważam, że sauna to akurat bardzo fajny dodatek, żeby sie zrelaksować i też dobrze wygrać w te zimowe dni kiedy temperatury są na mocnych minusach. My sobie kupiliśmy taki model https://gizam.pl/p/41/121/sauna-infra-1-os-smart1000m-1-osobowe-sauny-infrasauny-sauny.html i super się sprawdza, wykorzystuje promienie podczerwone. Do tego cała realizacja przebiegła pomyślnie, bez żadnych problemów.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2022-01-02, 09:50   

Dokładnie przestrzeń i budżet ma szczególne znaczenie i przede wszystkim tym trzeba się na początku kierować, żeby wybrać jak najlepszą z opcji. Sauna to super sprawa szczególnie jak ktoś lubi ciepło w tak zimne dni jak teraz. Dla mnie działa to jak medytacja bo moge dodatkowo oczyscić w tym czasie głowe ze wszystkich problemow. Odnośnie wyboru modelu to zdecydowaliśmy się na wersję popular3000l spokojnie dla 2 osób. Zakupu nie żałuje na pewno, tym bardziej że jest do tej pory bezawaryjna
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2022-01-02, 10:07   

O proszę to już mam jakieś wskazówki, zaraz zabieram się za sprawdzanie! No i czekam na kolejne żeby jednak jak najlepiej wybrał :D
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2022-01-03, 13:08   

A jaki rozmiar ma być jednoosobowa, czy z większą ilością przestrzeni w środku? Jeżeli chodzi o wybór odpowiedniego modelu to też uważam że poszukiwania warto zaczynać od Gizam bo zanim wybraliśmy to też zapoznaliśmy się z ofertami wielu firm. Co do wyboru odpowiedniego modelu to sprawdź sobie Trendy 3011L https://gizam.pl/p/42/133/sauna-infra-2-os-trendy-3011l-2-osobowe-sauny-infrasauny-sauny.html myślę ze fajna opcja. Nieduża, ale super wykonana i odpoczynek w zimowe dni jak znalazł
 
     
Darek80
Budowlaniec

Dołączył: 24 Sty 2021
Posty: 171
Wysłany: 2022-03-28, 17:03   

Na Twoim miejscu skonsultowałbym wybór z kimś bardziej doświadczonym, by być zadowolonym z sauny przez długie lata. Osobiście zdecydowałem się na zewnętrzną saunę fińską Scandi 1 (320x220). Jej zaprojektowaniem i wykonaniem zajęli się pracownicy firmy https://www.domkisauny.co...auny-zewnetrzne . Sauna posiada wiele udogodnień, przemyślaną konstrukcję oraz estetyczny wygląd. Jak dotąd jestem z niej bardzo zadowolony i chętnie z niej korzystam.
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 1004
Wysłany: 2024-03-26, 15:01   

Sesje aromaterapeutyczne w saunie, które można znaleźć na https://goscinieczagaje.pl/mentalne-spa/sesja-aromaterapeutyczna-w-saunie/ to prawdziwa uczta dla zmysłów. Dzięki aromatom naturalnych olejków eterycznych, goście mogą doświadczyć głębokiego odprężenia i wyciszenia, odnajdując spokój w przyjaznej i kojącej atmosferze sauny.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12