Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Konto w banku
Autor Wiadomość
ina5 
Prawie ekspert

Dołączyła: 26 Lut 2019
Posty: 370
Wysłany: 2020-03-10, 17:32   Konto w banku

Witam! Jakie konto bankowe polecacie , które ma najmniej opłat? Nie bardzo wiem na jakie się zdecydować może mi cos polecicie ? . Czytałam niedawno jakie są najlepsze konta bankowe i zastanawiam się nad m Bankiem jak uważacie ?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2020-03-16, 10:59   

 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2020-03-16, 10:59   

Nie polecam niczego, polecam za to porównać konta dostępne w różnych bankach.
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2020-03-30, 11:50   

Też tak uważam. Przecież wybierając odpowiednie konto, będziecie w stanie sporo zaoszczędzić. Najlepiej zajrzyjcie do http://www.bankmillennium...biste/konto-360 i sami przekonajcie się, co do zaoferowania ma Bank Millenium. Myślę, że ich konto 360 może być dla Was bardzo atrakcyjnym wyborem, sami sprawdźcie.
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2020-05-11, 12:52   

Wybór konta bankowego trzeba odpowiednio przemyślec. Musisz wiedzieć co sie teraz najbardziej opłaca. Bo zauwazyłam że krypto waluty są coraz bardziej popularne i coraz wiecej osób chce nimi płacić. Fajną ofertę można tutaj https://bitbay.net/pl/konto-osobiste znaleźć. Wymiana walut jest bardzo poręczna.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2021-11-24, 10:53   

Warto sprawdzić, czy bank wraz z kontem nie oferuje karty kredytowej. Czasem może to być przydatne. Tutaj można przeczytać nieco więcej o rodzajach kart kredytowych. Przyznam szczerze, że mam od dłuższego czasu i często mi się przydaje.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 446
Wysłany: 2021-12-03, 21:08   

A posiadacie również indywidualne konto emerytalne tzw. konta ike ? Myślę o oszczędzaniu na przyszłość. Nie wierzę w emeryturę od państwa, więc chce juz teraz zacząć się troszczyć o swoją przyszłość kiedyś. Myślicie, że takie indywidualne konto emerytalne to dobry wybór?
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2022-01-13, 14:52   

Moim zdaniem świetne są konta z Moneyback i Cashback. To usługi, które zwiększają użyteczność rachunku. A co to takiego? O tym piszą w tekście https://feef.pl/konta-bankowe-z-moneyback-i-cashback-czyli-jak-zarabiac-na-zakupach/ . Zobaczcie, na czym to polega i jakie korzyści daje.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12