Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Okna, jakie wybrać?
Autor Wiadomość
stonoga07
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lip 2021
Posty: 21
Wysłany: 2022-01-14, 14:20   

Przychodzi taki moment w naszym życiu, że uświadamiamy sobie naszą nadwagę. Pragniemy wtedy coś z tym zrobić. Szukamy skutecznego sposobu na odchudzanie. Nie zawsze mamy czas, aby w takich sytuacjach katować się na siłowni i wydawanie w tym celu sporych kwot pieniężnych. Prostszym sposobem jest znalezienie odpowiednich środków, które wspomogą nasz metabolizm i tym samym przyśpieszą redukcje zbędnej tkanki tłuszczowej. W każdym jednak wypadku nie możemy zapominać o zachowaniu zdrowego trybu życia, z sklepem nature place jest to wszystko dużo łatwiejsze.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 21 Lis 2020
Posty: 111
Wysłany: 2022-01-22, 23:34   

 
     
Ader
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lis 2020
Posty: 111
Wysłany: 2022-01-22, 23:34   

Ja, gdy wybierałem okna do domu, kierowałem się stosunkiem ceny do jakości oraz... gustem żony. Znalazłem polskiego producenta z Batorowa. Nazywa się on Kusik http://www.okna-kusik.eu/oferta/okna-pcv/ Wziąłem od niego okna PCV, bo są uniwersalne i posłużą długie lata, a dodatkowo wyglądają elegancko. Producent ma naprawdę duży wybór okien, więc warto się u niego rozejrzeć.
 
     
JacekŻ
Budowlaniec

Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 105
Wysłany: 2022-01-24, 11:03   

A jakie macie okna tarasowe lub balkonowe w domu ? bo ja w zeszłym roku stawiałem dom i chciałem mieć wyjście na taras ale niech ciałem czegoś takiego jak drzwi otwierane do środka lub na zewnątrz. Bardziej interesowały mnie okna przesuwne - tarasowe HST i zrobiłem rozeznanie na runku i takie okna zamówiłem w firmie https://www.pendragon.pl/...przesuwne-hst/. Jestem bardzo zadowolony bo okno dobrze pracuje, nic się nie zacina i co najważniejsze okno jest szczelne i nie wiele przez nie.
 
     
Entry
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 15
Wysłany: 2022-01-24, 13:37   

Okienka brałem w firmie z Chojnic. Nazywają się STEPKOM i mają naprawdę fajny wybór. A do tego wam powiem, że oprócz okien kupiłem także przyzwoitą bramę garażową. Świetnie się złożyło, bo akurat takiej szukałem. Na ich stronie możecie znaleźć wszystkie namiary i szczegóły oferty https://www.stepkom.pl/kontakt Okienka solidne i estetycznie się preznetują, zresztą brama także. Polecam.
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3425
Wysłany: 2022-01-27, 13:31   

My wybraliśmy drewniane okna i okiennice od firmy https://superdrew.pl/oferta/oferta-superdrew-okna-i-drzwi/okiennice/. Jeżeli chodzi o szczelność i jakość konstrukcji to jak najbardziej na plus, jeżeli korzystamy z usług solidnej firmy, która oferuje dobre jakościowe okna to nie będzie z tym problemów.
 
     
martyna8090
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 640
Wysłany: 2022-01-30, 17:09   

Wstawialiśmy wiosną nowe okna w domu i to jest dokładnie marka Drutex. Polski producent, z jednej strony mają fajną nowoczesną estetykę ram z drugiej pod względem technicznym to jest już wyższa półka, wysoka izolacja – termiczna i dźwiękowa. Jak na razie sobie chwalę.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2022-02-21, 13:29   

Według mnie poszukiwania pięknej stolarki okiennej jak najbardziej warto zacząć od firmy Domega z Poznania. Tak jak pisze poprzednik, przede wszystkim można liczyć na wysoką jakość obsługi sprzedażowej (oraz ekipy montażowej). Poza tym świetnie zestawiona oferta okien oraz drzwi takich marek jak Vikking, Parmax, Urzędowski i wiele innych. Pozdrawiam serdecznie!
 
     
aragz 
Nowicjusz
aragz

Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 7
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2022-04-08, 14:54   

W temacie okien lepiej nie oszczędzać bo jeśli przyoszczędzisz to później będzie miała z nimi problemy. Albo non stop trzeba będzie je regulować, albo będą inne problemy np. będzie wlewała się woda przy ulewnym deszczu.
 
     
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 844
Wysłany: 2022-04-18, 10:15   

Cześć. Jeżeli interesuje was inwestycja w energooszczędne okna to myślę że najlepiej będzie, jak zgłosicie się do tej firmy oknainternorm.pl. Moim zdaniem oni mają naprawdę bardzo duże doświadczenie w tego typu sprawach, więc na pewno będą w stanie doradzić wam jakieś ciekawe rozwiązania
 
     
Maniek79
Budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 103
Wysłany: 2022-06-29, 14:18   

Wybór okien zależy tylko i wyłącznie od ciebie. jakie chcesz mieć okna, z czego mają być zrobione, jaka wielkość okien itp. Ja osobiście polecam producent okiennic producent okiennic https://wielkopolanka.com/ . Tutaj znajdziesz wszystkie okna jakie mogą być dla twojego domu czy mieszkania jest tutaj naprawdę szeroki asortyment. Polecam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12