Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie ogrodzenie dla dużego psa?
Autor Wiadomość
frond
Starszy budowlaniec

Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 209
Wysłany: 2019-11-29, 17:47   

No psu to można ogrodzenie zbudować, ale kota to nie powstrzyma. Jednym rozwiązaniem jest tropiciel gps , który ułatwi poszukiwania gdy delikwent zdecyduje się pójść na spacer w nieznane. Ja już wiele razy to przechodziłem, ahh te koty
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 18
Wysłany: 2021-02-27, 22:47   

 
     
Kamilos77
Nowicjusz

Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 18
Wysłany: 2021-02-27, 22:47   

Najlepszym sposobem na takiego uciekiniera jest pastuch elektryczny :lol: nie, no a tak na poważnie, to pastuchy sprawdzają się nie tylko przy zwierzętach, które ty masz na posesji, ale przy okazji chronią twój ogród/taras czy pole przed dzikimi zwierzętami, więc myślę że wart nad nim pomyśleć :->
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2179
Wysłany: 2021-03-10, 22:03   

Ja to bym się nie decydował na elektryczne rozwiązania, bo i po co męczyć Twojego zwierzaka. Możesz zamontować u siebie po prostu ogrodzenie panelowe zgrzewane, które znajdziesz na https://ogrodzenia-betonowe.com.pl/oferta/ogrodzenia-panelowe-zgrzewane/. Nie wygląda to źle, a nie jest też bardzo drogie. Wystarczy po prostu wystarczająco wysokie ogrodzenie postawić.
 
     
kamilla36
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Paź 2020
Posty: 53
Wysłany: 2022-01-25, 21:17   

Właśnie to jest ważne, aby wybierając ogrodzenie przemyśleć także takie kwestie, a nie tylko finansowe i wizualne. Całe szczęście wybór ogrodzeń jest obecnie naprawdę duży, więc na pewno uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Na stronie: https://betto.pl/98-pustaki-ogrodzeniowe-gladkie-lupane-srutowane-jakie-wybrac-na-plot udało mi się znaleźć informacje o pustakach ogrodzeniowych, o których od jakiegoś czasu myślę. Wydaje mi się, że w moim przypadku to będzie dobre rozwiązanie.
 
     
macix
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 57
Wysłany: 2022-10-03, 13:27   

frond napisał/a:
No psu to można ogrodzenie zbudować, ale kota to nie powstrzyma. Jednym rozwiązaniem jest tropiciel gps , który ułatwi poszukiwania gdy delikwent zdecyduje się pójść na spacer w nieznane. Ja już wiele razy to przechodziłem, ahh te koty


Czip też warto zwierzakowi wszczepić i dodać go do baz, na przykład takiej - https://worldpetnet.com/ to ważna sprawa, takie dodanie żeby jednak zwierzak był łatwiejszy w razie czego do zidentyfikowania :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13