Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
20 rocznica obalenia komunizmu w Polsce
Autor Wiadomość
Tomek 
Nowicjusz

Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 49
Wysłany: 2009-06-04, 07:30   20 rocznica obalenia komunizmu w Polsce

20 rocznica obalenia komunizmu w Polsce

Dziś świętuje jedna Polska – w wielu miejscach. Ta rocznica oznacza możliwość pokojowego sporu o to, jak ma wyglądać Polska – powiedział w Programie Polskiego Radia Donald Tusk. Premier skomentował w ten sposób przypadającą dziś 20. rocznicę przełomowych wyborów z 1989 roku.
- Ten dzień pokaże, że będziemy w jakimś sensie myśleli o tym co w Polsce, o tym, co było ważne, i będzie ważne – ocenił Donald Tusk.

- Zrobiłem co w mojej mocy, by te uroczystości zgromadziły wszystkich Polaków w miejscu, w którym powinni być. Właściwie prawie wszyscy będą dziś w Krakowie – stwierdził premier. –

http://wiadomosci.onet.pl/1983783,11,item.html

co myślicie o przemianach które nastąpiły na przełomie tych 20 lat mnie jest trudno powiedzieć jak to kiedyś wyglądało bo w czach komunizmu byłem małym chłopcem także
nie pamiętam zbyt wiele niestety  może jest ktoś kto może napisać coś więcej na temat

http://wiadomosci.onet.pl/1983783,11,item.html
_________________
Tomek
http://meega.pl
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-06-04, 21:51   

 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-06-04, 21:51   

ja troszku pamiętam :) ogólnie było bardzo śmiesznie

pamiętam te stanie w kolejkach , akcje jak coś przywieźli na sklep , i zapach pomarańczy w wigilię :) oraz cukierki na choinkę

także podsumowując

wesoło
człowiek jak już udało się mu coś dostać to cieszył sie po 100 kroć na chwilę obecną wpadliśmy w wir mdłego życia albo po prostu starzejemy się i jakoś kolory blakną
bo sam osobiście wspominam bardzo dobrze te czasy .. tylko ze to były czasy mojego dzieciństwa , co innego jakby siedział represjonowany w jakimś więzieniu za niepoprawne poglądy przypuszczam że wtedy nie było by tak kolorowo
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
lesovik 
Nowicjusz

Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 22
Wysłany: 2014-03-28, 12:22   

admin napisał/a:
ja troszku pamiętam :) ogólnie było bardzo śmiesznie (...)


ja tylko pamiętam jak milicja pałowała wszystkich, jak ludzie donosili na sąsiadów, a o autostradach i wolności słowa to można było sobie tylko pod pierzyną pomarzyć...

Śmiesznie to jest teraz, bo z nudów można sobie poszaleć na forach internetowych, i nikt cię za to nie ściga :D No chyba, że przeforsują ACTA potajemnie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12