Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kamień dekoracyjny
Autor Wiadomość
domi.nika
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 83
Wysłany: 2022-05-12, 13:38   

a zamiast kamienia dekoracyjnego moze tapety imitujace taki kamien? bo ja sie zastanawiam jak taki kamien czyscic



_______________
https://www.e-uczelnia.ed...ne-trendy-2018/
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2022-07-30, 21:57   

 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2022-07-30, 21:57   

Tapeta z imitacją kamienia nie będzie aż tak dobrze się prezentować. |Moim zdaniem warto kupić naturalny materiał jak płytki z elastycznego klinkieru Elabrick, które doskonale imitują cegłę. Położone na ścianie prezentują się bardzo naturalnie gdyż są one produkowane ręcznie. Ich montaż ze spokojem można samodzielnie ogarnąć gdyż jest bardzo łatwy, a efekt samodzielnej pracy bardziej satysfakcjonuje.
 
     
ariana
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 782
Wysłany: 2023-04-16, 10:32   

Myślę, że może zainteresować Was także profesjonalne brukarstwo Wrocław BRUK-GARDEN: http://brukgarden.pl/ . Firma ta zajmuje się aranżacją terenów zieleni. W mojej ocenie warto się z nimi skontaktować.
 
     
mmpawko90
Budowlaniec

Dołączył: 03 Lut 2022
Posty: 100
Wysłany: 2023-07-06, 08:00   

Do tego nalezy dodać, że jest to dekoracja bardzo trwała, która będzie na lata. Nie będzie więc konieczności szybkiej wymiany
 
     
qwe 
Budowlaniec

Dołączył: 12 Lip 2023
Posty: 114
Wysłany: 2023-07-12, 12:35   

Zdecydowałem na na blat hpl sprawdzi się doskonale zarówno do kuchni jak i łazienki. Istnieje możliwość formowania i wycinania otworów co ułatwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2023-07-13, 21:56   

Szkrab napisał/a:
Tapeta z imitacją kamienia nie będzie aż tak dobrze się prezentować. |Moim zdaniem warto kupić naturalny materiał jak płytki z elastycznego klinkieru Elabrick, które doskonale imitują cegłę. Położone na ścianie prezentują się bardzo naturalnie gdyż są one produkowane ręcznie. Ich montaż ze spokojem można samodzielnie ogarnąć gdyż jest bardzo łatwy, a efekt samodzielnej pracy bardziej satysfakcjonuje.


No https://elabrick24.pl/ to niezły pomysł. Choć to co prawda bardziej cegła niż kamień dekoracyjny, ale wybór kolorów i samych faktur u producenta robi wrażenie. Można sobie dobrać. I kompletnie nie musi to być typowa czerwień cegły.
 
     
anja87
Wszechwiedzący

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 629
Wysłany: 2023-08-27, 16:26   

Szukając dostawców granitu w Gdańsku, natknąłem się na granity gdańsk W moim odczuciu, to miejsce, gdzie można znaleźć zarówno wysokiej jakości materiały, jak i profesjonalne doradztwo. Jeśli planujesz inwestycję w granit, warto zwrócić uwagę na ich ofertę.
 
     
kokosanek
Budowlaniec

Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 193
Wysłany: 2023-10-04, 10:06   

Wiele rzeczy można zrobić samemu, ale trzeba to przemyśleć, mieć narzędzia, kupić odpowiednie materiały. Jeżeli chodzi o klinier to ja polecam https://kingklinker.com/. Sprawdzony materiał, do tego od razu daje dobry efekt dekoracyjny
 
     
anja87
Wszechwiedzący

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 629
Wysłany: 2023-11-14, 13:02   

Planując wykończenie kuchni czy łazienki, warto zastanowić się nad granitem. Centrum granitu Gdańsk oferuje szeroki wybór kamienia, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12