Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma NMSzczecin - opinie
Autor Wiadomość
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 317
Wysłany: 2022-04-08, 10:56   Firma NMSzczecin - opinie

Witajcie :) mam dziś pytanie o jedną z firm działających na terenie Szczecina - NMSzczecin. Oni zajmują się wykańczaniem wnętrz pod klucz. Czy ktoś z Was korzystał już może z ich usług i zechce podzielić się opinia ? z góry dzięki :)
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2022-04-11, 07:13   

 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2022-04-11, 07:13   

a tak sie składa, ze znam :) współpracowałem z nimi przy wykańczaniu naszego mieszkania, kilka miesięcy temu. Nie mam zastrzeżeń, pracują solidnie, zgodnie z umową i terminowo. Jak masz jakieś konkretne pytania to śmiało :)
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 317
Wysłany: 2022-04-20, 09:24   

wow ale super, ze się odezwałeś :) ja przed świętami miałam zawrót głowy ale dziś zaglądam i taka miła niespodzianka :) tak naprawdę interesuje mnie wszystko :) jak napiszesz tak w skrócie jak wygląda taka współpraca to bede wdzięczna.
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2022-04-22, 09:03   

Pewnie, nie ma sprawy. Generalnie najpierw wspólnie tworzycie projekt, Ty mówisz na czym Ci zależy, co lubisz a czego wolisz unikać. Jak już będzie projekt to wkracza ekipa, która go realizuje. Ty nie musisz nic pilnować ani nawet tam zaglądać, prace będą kontrolowane przez osobę, która się Tobą zajmuje. Ty wprowadzasz się już na gotowe. Ich mieszkania robią wrażenie, wyglądają jak te ze stron czasopism wnętrzarskich.
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 317
Wysłany: 2022-04-25, 07:25   

jorgin napisał/a:
Pewnie, nie ma sprawy. Generalnie najpierw wspólnie tworzycie projekt, Ty mówisz na czym Ci zależy, co lubisz a czego wolisz unikać. Jak już będzie projekt to wkracza ekipa, która go realizuje. Ty nie musisz nic pilnować ani nawet tam zaglądać, prace będą kontrolowane przez osobę, która się Tobą zajmuje. Ty wprowadzasz się już na gotowe. Ich mieszkania robią wrażenie, wyglądają jak te ze stron czasopism wnętrzarskich.


Brzmi super, wielkie dzięki za informacje :) jak mi się uda to jeszcze przed majówką do nich zadzwonię i postaram się ustalić termin spotkania by omówić szczegóły :)
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2022-05-16, 14:46   

no i jak tam malva udało się juz coś załatwić przed majówką ? daj znać :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12