Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Hydroizolacja
Autor Wiadomość
martyna8090
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 641
Wysłany: 2022-05-12, 02:33   Hydroizolacja

Mieszkamy w starszym domu i trochę prac do wykonania się nagromadziło ostatnio. Teraz widzę, że chyba są jakieś problemy z hydroizolacją. Powiedzcie mi - jaka firma się tym zajmie? Im szybciej, tym lepiej!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 639
Wysłany: 2022-05-13, 02:05   

 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 639
Wysłany: 2022-05-13, 02:05   

A jakie konkretnie są to problemy? Wilgoć i pęknięcia? Jak tak to firma proizol wszystkim się zajmie, więc koniecznie sprawdźcie sobie ich ofertę!
 
     
mami912
Budowlaniec

Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 168
Wysłany: 2022-05-13, 12:50   

Polecam jak najszybciej znaleźć sobie fachowca i jak najszybciej zlecić prace, dopóki problem nie zacznie się pogłębiać. Będzie wtedy na pewno mniej do zrobienia. Jeśli chodzi o jakieś najlepsze i najbardziej polecane firmy, to myślę, że zdecydowanie Proizol będzie dobrym wyborem. Hydroizolację wykonują perfekcyjnie!
 
     
martyna8090
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 641
Wysłany: 2022-05-17, 12:50   

Dzięki bardzo Wam za informację, bo może faktycznie trzeba zacząć działać już, aby nie okazało się za chwilę, że problem jest naprawdę spory. Macie jakiś kontakt do tej firmy?
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 639
Wysłany: 2022-05-18, 21:27   

Wszystkie dane, kontakt, ofertę itd. znajdziesz sobie u nich na stronie https://proizol.pl/uszczelnienie-i-naprawa-przeciekow/ . Dokładnie - czas tutaj ma znaczenie, więc nie ma co zwlekać. Po co dokładać sobie pracy i kosztów, jak faktycznie można zająć się tym wszystkim błyskawicznie. Życzę powodzenia!
 
     
arletta
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 368
Wysłany: 2022-08-01, 12:49   

Owszem tutaj się całkowicie muszę zgodzić, że wszystkie miejsca, które są narażone na wilgoć trzeba poddać odpowiedniej izolacji. Ja ostatnio znalazłam bardzo dobre materiały hydroizolacyjne na stronie https://waterblock.eu/ i tam planuje sobie zamówić, to co będzie mi potrzebne. Bo najważniejsze jest dla mnie, że są one skuteczne...
 
     
GrandVan
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 97
Wysłany: 2022-08-29, 22:21   

Jeśli szukacie najlepszego rozwiązania jeśli chodzi o hydroizolację magazynowych czy halach różnego typu to na pewno powinniście zapoznać się z marką COOL-R https://cool-r.pl/. Ich hydroizolacje nie tylko zapewniają doskonałą ochronę przed wilgocią, ale charakteryzują się także wysoką refleksyjnością i emisyjnością. Dzięki czemu dachy budynków nagrzewają się nawet 70% mniej, temperatura wewnątrz budynku jest wtedy niższa nawet o 10°C. A to wpływa na redukcję kosztów eksploatacji budynków oraz jego energochłonności.
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3624
Wysłany: 2024-03-25, 10:36   

Wiele wartościowych treści w tym temacie znajdziecie zaglądając na stronę https://atp-budownictwo.pl/hydroizolacja-tarasow-i-balkonow-bez-zrywania-plytek/ Dowiecie się m.in. wszystkiego o hydroizolacji tarasu i balkonu. Ponadto są profesjonalistami świadczącymi wysokiej jakości usługi z zakresu hydroizolacji, posadzek maszynowych, elewacji, malowania natryskowego, wykańczania wnętrz czy wylewek poliuretanowych. Warto im zaufać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13