Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Producent okien i drzwi
Autor Wiadomość
kokosanek
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 202
Wysłany: 2022-05-29, 15:49   

Drzwi zewnętrzne to najlepsze i najbardziej praktyczne są stalowe. U mnie są KMT. Zdecydowałem się, bo to polska firma, widziałem dużo domów, gdzie są te drzwi i nigdzie nie było kłopotów. Polecam Supetherm 90, bo mają najgrubsze skrzydła na rynku, wypełnione szczelnie pianą (podobnie, jak ościeżnice). Dzięki temu nie będzie problemów ze stratami ciepła. Poza tym duży wybór kolorystyczny, więc każdy znajdzie coś dla siebie
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2022-06-06, 10:44   

 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2022-06-06, 10:44   

My mamy Wikęd i są problemy. Regulacja jest problematyczna.
 
     
Olus
Nowicjusz

Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 9
Wysłany: 2022-06-06, 23:48   

A nie myśleliście o Drutex? Ich okna, drzwi, rolety i inne produkty znacząco wyróżniają się jakością. Na uwagę zasługują też ceny ich produktów, bo moim zdaniem są wyjątkowo w dobrych cenach. Na ich stronie możesz zapoznać się z pełną ofertą firmy - polecam :)
 
     
mayczak
Prawie ekspert

Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 345
Wysłany: 2022-06-07, 07:48   

Cześć, możecie podzielić się informacją, jaka firma zakładała Wam okna? Ja myślę, aby zamówić je bezpośrednio u producenta. Milewski.com.pl to producent okien kraków z bardzo dobrymi opiniami. Czy ktoś z Was kojarzy tę firmę?
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2022-06-28, 21:59   

No to może warto zwrócić uwagę na ofertę Anex Okna w której będziecie mogli znaleźć szereg propozycji w nowoczesnym wydaniu, bardzo dobrych parametrach technicznych oraz obsługą która zna się na rzeczy i z tego co wiem również świadczą usługi montażowe. Dlatego warto sprawdzić różne opcje i oczywiście dajcie znać jak się udało i czy idealnie udało się dobrać model pod styl i potrzeby izolacyjne.
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3653
Wysłany: 2022-06-29, 16:04   

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania godnej zaufania firmy zajmującej się oknami i drzwiami to polecam Ci https://www.termalux.net/. Wykonują swoją pracę kompleksowo począwszy od bezpłatnego wykonania pomiarów i wyceny po montaż. Oferują nawet system płatności ratalnej. Działają na rynku od 1997 roku więc to o czymś świadczy.
 
     
alexx
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 234
Wysłany: 2022-10-04, 14:40   

Jak mowa o sprawdzonych producentach okien i drzwi to na myśl przychodzi mi głównie Wiśniowski, mają teraz bardzo atrakcyjną promocję https://www.wisniowski.pl/oferta-specjalna/ z której chcę skorzystać
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12