Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kredyt na wykończenie mieszkania
Autor Wiadomość
filipsaf 

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-10-25, 17:22   Kredyt na wykończenie mieszkania

Chwilówki to popularny rodzaj pożyczek krótkoterminowych. Obecnie korzysta z nich coraz większa liczba osób w każdym wieku. Znalezienie korzystnej oferty nie zawsze jest prostym zadaniem. Nie brakuje jednak atrakcyjnych propozycji, które pozwolą nam nieco zaoszczędzić, wystarczy tylko trochę poszukać. Ta strona będzie odpowiednia dla ciebie http://enowechwilowki.pl
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2017-10-25, 21:43   

 
     
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2017-10-25, 21:43   

Jeśli nie wiesz, na jaką pożyczkę się zdecydować, przeczytaj opinie o pożyczkach ja sam z nich korzystałem, kiedy nie wiedziałem, na co się zdecydować. Przy okazji można też trochę ciekawostek na ten temat tam poczytać. Także doinformujesz się dobrze
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2017-10-29, 18:06   

Czasem nie ma wyjścia i trzeba wziąć kredyt na urządzenie mieszkania.
 
     
camis
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 71
Wysłany: 2017-11-03, 08:58   

Wykonczenie mieszkania to nie jest kwestia 5-10tys. Dlatego lepiej wziąc kredyt z dłuższym terminem spłaty. W raiffeisen można wziąć kredyt gotówkowy niskooprocentowany a przy kwocie do 5 tys nie wymagane jest zaswiadczenie o dochodach.
 
     
jowita51 
Prawie ekspert

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 303
Wysłany: 2019-03-05, 12:37   

Zależy o jakiej kwocie mówimy. Jeśli nie są to jakieś wielki pieniądze i zależy nam na czasie, to opcja z chwilówką jest dobra. Tym bardziej, że są oferty darmowych chwilówek - jak tu https://kredytolog.com/newsy/online/chwilowka-na-dowod-pierwsza-pozyczka-za-darmo-bez-zaswiadczen.html , które są bardzo opłacalne. W przypadku wyższych kwot szukałabym raczej dobrego kredytu gotówkowego.
 
     
malami5
Budowlaniec

Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 164
Wysłany: 2019-03-12, 23:27   

Z perspektywy czasu i tego jak przebiegł mój proces otrzymywania kredytu i jak wyglądało jego spłacanie mogę polecić nestbank - https://www.nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html. Wszystko rzeczowo i jasno wytłumaczone, zero jakichkolwiek kruczków, ale wiadomo, że trzeba zawsze wiedzieć na czym się stoi. Polecam ;)
 
     
auto
Prawie ekspert

Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 325
Wysłany: 2022-05-31, 23:16   

Niestety nie da się uciec przed długami. Dlatego dobrze, że istnieją narzędzia, które są pomocne w spłacie jak np. konsolidacja pożyczek Wrocław . Bez tego na pewno wielu ludzi potraciłoby majątki
 
     
michal33 
Starszy budowlaniec
michal33

Dołączył: 28 Kwi 2018
Posty: 231
Wysłany: 2022-06-29, 19:02   

Jeśli to nieduża kwota, to raczej nie powinno być problem z kredytem gotówkowym. Jeśli nie chcesz chodzić po bankach, to możesz skorzystać z doradca kredytowy Rybnik
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12