Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowoczesny projekt
Autor Wiadomość
agatka737399
Budowlaniec

Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 100
Wysłany: 2021-04-01, 11:46   Nowoczesny projekt

Cześć, niedługo chcemy zacząć budowę naszego wymarzonego domu. Jednak nie chcę, żeby był to tradycyjny, nudny budynek, dlatego szukamy kogoś kto tworzy nowoczesne projekty domów kraków. Możecie polecić kogoś, jak szukać takich firm?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2021-06-15, 15:00   

 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2021-06-15, 15:00   

Jeśli szukasz nowoczesnych projektów to koniecznie rzuć okiem tu https://projektyzwizja.pl/ . Mają dokładnie to czego potrzebujesz. Nowoczesna stylistyka, projekty zróżnicowane jeśli chodzi np. o kubaturę budynku. Do każdej działki coś dobierzesz. Jest spory wybór, a wyszukiwarka na stronie pomoże Ci znaleźć to czego potrzebujesz.
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 328
Wysłany: 2022-02-25, 19:07   

Znajdziesz bez problemu! Szczególnie polecam te projekty domów, widziałam kilka nowoczesnych rozwiązań, do tego z energooszczędnymi instalacjami. Ich projekt możesz także dokupić z projektem całego domu. Znajdziesz tam projekty domów parterowych, projekty małych domów, domy nowoczesne, tanie w budowie, małe rezydencje i wille. Każdy projekt ma przygotowany aktualny kosztorys.
 
     
Wladi
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lis 2020
Posty: 161
Wysłany: 2022-04-18, 20:48   

Ja właśnie postawiłem na nowoczesny projekt. On był bardzo praktyczny, a zarazem piękny w swojej prostocie. Wykonało mi go biuro architektoniczne GIGAarchitekci z Mikołowa. Cały projekt powstał w niesamowitym tempie, jednocześnie był bardzo szczegółowy i bezbłędny. Bardzo mi się podobała współpraca z biurem i to, że uwzględniali moje pomysły oraz doradzali ciekawe rozwiązania. Ja wam dam po prostu link do ich strony, bo jest na niej wszystko opisane https://gigaarchitekci.pl/portfolio-types/miesz-jednorodzinne/ Pozdrawiam.
 
     
gregcal89
Nowicjusz

Dołączył: 09 Maj 2022
Posty: 15
Wysłany: 2022-05-09, 10:24   

Odpowiedni i dobrze przemyślany projekt to podstawa.

__________
Program CAD
 
     
kokosanek
Budowlaniec

Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 192
Wysłany: 2022-07-01, 08:13   

Warto też dokładnie sprawdzić, jakiej jakości materiały są stosowane do dekoracji. Moim zdaniem należy omiajać projekty, gdzie mamy do czynienia na przykład z zastosowaniem okłądzin elastycznych. Mija sie to z celem. Warto obejrzeć dokładnie ten film https://www.youtube.com/w...=DomzCeg%C5%82y
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13