Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Instalacje fotowoltaiczne
Autor Wiadomość
miki789
Budowlaniec

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 147
Wysłany: 2021-01-05, 13:57   Instalacje fotowoltaiczne

Znacie jakąś sensowną firmę, którą możecie polecić jeśli chodzi o przygotowanie na budynkach firmowych instalacji uzyskujących energię ze słońca? Potrzebuje jakieś firmy, która będzie w stanie u mnie to zaplanować a potem zajmie się także wykonaniem od początku do końca takiej instalacji.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2021-01-14, 21:10   

 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2021-01-14, 21:10   

Hej. Ja planuję podjąć współpracę w zakresie montażu paneli fotowoltaicznych w moim przedsiębiorstwie z firmą El-Sun. Na stronie https://el-sun.pl/fotowoltaika/fotowoltaika-dla-firm szczegółowo opisują możliwości i korzyści płynące z takiego przedsięwzięcia i są na bieżąco z wszelkimi regulacjami prawnymi, w związku z czym sądzę że to rzetelni fachowcy. Mają zresztą wiele lat doświadczenia w branży.
 
     
jasiek77
Budowlaniec

Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 186
Wysłany: 2021-01-18, 14:44   

U mnie w gospodarstwie rolnym od pół roku funkcjonuje fotowoltaika, robiona przez Green Energa – zdecydowanie polecam wszystkim zarówno sam pomysł na robienie fotowoltaiki jak i firmę, która ją instalowała. Widać, że tematykę znają doskonale i są w stanie dobre rozwiązania zaproponować.
 
     
tomekadamczyk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 77
Wysłany: 2021-01-20, 21:10   

Myślę, że duża ilość osób zastanawia się jaka moc paneli fotowoltaicznych na dom będzie odpowiednia w odniesieniu do ich metrażu. Myślę, że firma Elektromasters, która posiada w tym temacie sporą wiedzę i doświadczenie przekaże wam mnóstwo praktycznych rad i wskazówek. Pamiętajcie, że wybór odpowiedniej firmy, która zamontuje Ci panele jest także kluczowa.
 
     
grzesiu2
Nowicjusz

Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 32
Wysłany: 2021-01-26, 09:54   

Wydajne i niezawodne panele słoneczne w Opolu oferuje pamach.pl
Mają najlepsze rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki i instalacji teletechnicznych.
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 426
Wysłany: 2021-01-26, 18:00   

Instalacje fotowoltaiczne to przyszłość, są coraz bardziej popularne i myślę, ze niebawem większość z nas będzie z nich korzystać. to jakie panele PV wybrać czy gdzie je zlokalizować na naszej działce jest już kwestią indywidualną i tu lepiej doradzić się fachowców np z firmy Hymon https://hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/ . Mają ogromną wiedze, doświadczenie i zawsze indywidualnie podchodzą do każdego klienta.
 
     
pawelss20 
Nowicjusz

Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 25
Wysłany: 2021-01-28, 14:05   

W firmie Grento może starać się o dopłaty do fotowoltaiki lublin .
_________________
Paweł Sawa
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2021-01-31, 11:50   

Niestety nie znam firmy, która zajmowałaby się zakładaniem instalacji fotowoltaicznych. Jednak jeśli będziesz potrzebował na ten cel kredytu, to polecam ich https://www.platformafina...o-finansowanie. Mają super warunki kredytowania, które zadowolą każdego. Oczywiście nie tracisz możliwość dofinasowania z Państwa.
 
     
asia87
Budowlaniec

Dołączył: 13 Maj 2018
Posty: 145
Wysłany: 2021-02-07, 02:36   

Zdecydowanie warto sprawdzić ofertę https://suntrack.pl/144-victron-energy
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2021-03-09, 10:54   

Jeżeli wysokiej jakości instalacja PV to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez JBG PV https://jbgpv.pl/ u których będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, wysoką jakość i jednocześnie profesjonalizm obsługi od początku do końca przy tym korzystając z dobrych promocji. U nas padło na moduły do instalacji przydomowej monokrystaliczne model Sky Std 72 o sprwaności 19,51% i mocy 380Wp sprawują się świetnie, a osiągane wyniki produkcji eng. elektrycznej przyznam, że przerosły nawet moja własne oczekiwania :)
 
     
andrzej.jez
Nowicjusz

Dołączył: 11 Mar 2021
Posty: 5
Wysłany: 2021-03-11, 12:59   

Instalacje fotowoltaiczne to inwestycja na całe życie.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2021-03-11, 21:21   

Należy wybierać wśród ofert firm, które działają już od kilku lat na naszym rynku. Dodatkowo warto zwrócić uwagę jakie panele nam oferują by były dobrej jakości i działały niezawodnie przez długie lata. U nas całą instalację wykonywał JBGPV, który jest też naszym polskim producentem paneli więc gwarancja jakości to pewnik.
 
     
Krzywy600 
Nowicjusz
Krzywy

Wiek: 39
Dołączył: 03 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Wielkopolskie
Wysłany: 2021-03-15, 09:38   

Generalnie warto wszystko dobrze przemyśleć i wybrać firmę, która zna się na instalacjach fotowoltaicznych.
 
     
norbert15
Starszy budowlaniec

Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 202
Wysłany: 2021-03-18, 12:05   spr-polska

Ja serdecznie polecam usługi realizowane przez firmę spr-polska. Świetnie doradzą, mają przystępne ceny, a dodatkowo zawsze można na nich liczyć, jak masz jakieś wątpliwości. Sam montaż jest szybki i wszystko działa na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie.
 
     
fijal14
Nowicjusz

Dołączył: 06 Paź 2021
Posty: 30
Wysłany: 2022-07-05, 09:24   

Solarna Polska - www.solarnapolska.pl zajmuje się montażem fotowoltaiki i techniczną obsługą potem takich instalacji. Ewentualne rozwiązanie dla tych, którzy planują fotowoltaikę to kontakt z nimi i rozmowa na temat możliwych instalacji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13