Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pisuar
Autor Wiadomość
aca
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 38
Wysłany: 2013-01-25, 10:33   Pisuar

Gdzieś wyczytałem, że można zaoszczędzić na wodzie montując pisuar w domowej toalecie, gdy większość domowników to mężczyźni podobno się opłaca. Do tej pory kojarzyło mi się to tylko z toaletami publicznymi. A jakie jest wasze zdanie na ten temat, jestem na etapie instalacji hydraulicznej i jeszcze mogę się zdecydować na pisuar.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2013-01-25, 10:51   

 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2013-01-25, 10:51   

Pewnie to prawda. Jak wiadomo mężczyźni nie muszą przysiadać aby oddać mocz a żeby spłukać to w muszli wc to potrzeba dużo więcej wody niż zużywa pisuar. Z toalety korzystamy dość często a więc napewno da się zaoszczędzić w ten sposób. A widziałem pisuar z klapą napewno będzie taki pasował do domowej toalety.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2013-02-04, 12:21   

Z jednej strony to prawda i pisuar pozwala zaoszczędzić,ale z drugiej pamiętaj że będą z niego korzystać głównie mężczyźni i jeżeli masz dużą łazienkę to pisuar jest dobrym rozwiązaniem,gorzej sytuacja ma się z tymi mniejszymi...
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
cyrkiel
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 25
Wysłany: 2013-11-20, 12:03   

Ja uważam, że jeśli mamy wystarczająco dużo miejsca w łazience, to trzeba sobie maksymalnie ułatwiać życie. Pisuar jak najbardziej, bidet też jest dobrą opcją, bez którego niektórzy nie mogą się wręcz obejść. W obu przypadkach oszczędza się wodę, są to także rozwiązania idealne z punktu widzenia higieny osobistej, jak i czystości w łazience.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2013-12-04, 16:35   

Ja mam podobne zdanie,w koncu nie na darmo pisuar jest jednym z elementów wyposażenia łazienki i służy w wiadomym celu. Jest praktyczny.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
kronos
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 53
Wysłany: 2014-03-21, 15:16   

Nom taki z klapom moim zdaniem jedynie wchodzi w grę abyśmy nie przekształcili naszej domowej toalety w publiczną. Taki pisuar z pokrywą można mieć już w dobrej cenie co z pewnością przeniesie się na zyski.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2014-05-14, 11:57   

Pisuar oraz pozostałe elementy do wyposażenia swojej łazienki znajdziecie także u nas,w razie pytan chętnie pomożemy podczas wyboru.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
kroswil11
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1077
Wysłany: 2022-08-08, 08:39   

Problemy z trzymaniem moczu posiada wiele osób. W tego typu sytuacjach warto zaopatrzyć się w różnego rodzaju materiały chłonne. Jakiś czas temu trafiłem na worki na mocz , korzystaliście kiedyś z ich oferty? Według mnie jest ona bardzo atrakcyjna.
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 988
Wysłany: 2023-04-03, 07:50   

Nad takimi rzeczami ja się raczej jeszcze nie zastanawiałem, ale za to zaciekawiło mnie to jak można sobie poradzić z naprawą rozdrabniacza do WC. Jestem zdania, że takie kwestie bardzo dobrze opisano w https://ogrody24.pl/blog/post/naprawa-rozdrabniacza-do-wc-jak-sie-za-to-zabrac i właśnie dlatego fajnie jest coś więcej o tym wiedzieć.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13