Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
brama wjazdowa
Autor Wiadomość
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 903
Wysłany: 2020-11-01, 15:17   

Mam nadzieję, że jakieś fajne podpowiedzi się znajdą i efekt końcowy będzie zadowalający.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 108
Wysłany: 2022-02-26, 22:48   

 
     
Marcel2
Budowlaniec

Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 108
Wysłany: 2022-02-26, 22:48   

Brama wjazdowa bramą ale u mnie musi być domofon.... Niestety z mojego okna nie widać kto stoi przy bramie wiec muszę mieć domofon a najlepiej wideodomofon. Montażem domofonu zajęła się firma https://www.ksobud.com.pl/kontakt z miejscowości Glina. Firma szybko przyjechała i dokonała montażu i teraz mamy wszystko pod kontrolą.
 
     
jerzygory60
Nowicjusz

Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 14
Wysłany: 2022-03-01, 12:22   

Wszystkie produkty i akcesoria przydatne do bram znajdziesz w sklepie Alfabram. Dzięki nim ogarnąłem kompleksowo automatykę do bram, tak samo moi znajomi. Przeklikaj sobie i sprawdź ofertę, na pewno coś znajdziesz.
 
     
budek8
Ekspert

Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 491
Wysłany: 2022-04-18, 18:54   

Każdą bramę co jakiś czas trzeba serwisować i niezbędny może się okazać serwis bram garażowych. Trzeba znaleźć specjalistów w okolicy, którzy w razie potrzeby będą w stanie naprawić naszą bramę. Są one coraz bardziej automatyczne, ale też częściej się psują.
 
     
kroswil11
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1077
Wysłany: 2022-04-26, 09:39   

Jakiś czas temu wymieniałem bramę w ogrodzeniu mojego domu, dlatego skorzystałem z oferty firmy Novoferm - https://www.novoferm.pl , ponieważ polecił mi ich mój dobry znajomy. Wszelkie pracę wykonali bardzo sprawnie, bez problemów i w rozsądnej cenie.
 
     
agatka737399
Budowlaniec

Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 100
Wysłany: 2022-08-05, 11:33   

Mnie bardzo pomogli pracownicy sklepu. Finalnie zdecydowałam się na bramę przesuwną z Polbramu i jestem zadowolona. Jest świetnej jakości i płynnie działa. Od wielu lat nie mam z nią żadnego problemu.
 
     
mayczak
Prawie ekspert

Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 344
Wysłany: 2022-08-12, 14:45   

Ja również chciałbym wymienić całe ogrodzenie jeszcze przed zimą. Marzy mi się coś nowoczesnego i eleganckiego. Widziałem na stronie plotex.pl kilka ciekawych realizacji https://plotex.net.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-szklane/ ogrodzeń szklanych i zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Czy ktoś z Was ma takie ogrodzenie wokół swojego domu i może się wypowiedzieć na ten temat? Jak Wam się ono sprawdza? Przyznam szczerze, że ja dotąd nie widziałem jeszcze na żywo takiego rozwiązania.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12