Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
fundacja
Autor Wiadomość
Wenancjusz9986

Dołączył: 22 Sty 2022
Posty: 1
Wysłany: 2022-01-24, 15:07   fundacja

Witam, w jaki sposób zadbać o osoby niepełnosprawne? Fundacja Podaruj Miłość jest organizacją pożytku publicznego. Na ich stronie https://podarujmilosc.pl/ znajdziecie sporo informacji na ich temat. Widzieliście, że istnieją tego typu fundacje?
 
     
REKLAMA 
karolko

Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 402
Wysłany: 2022-01-26, 16:40   

 
     
karolko 
Ekspert
karolko

Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 402
Wysłany: 2022-01-26, 16:40   

U mnie co roku ta organizacja charytatywna dla dzieci https://rik.pl/organizacja-charytatywna-dla-dzieci/ otrzymuje 1% podatku. Naprawdę warto komuś to przekazać i wiedzieć że robi się coś dobrego i te pieniądze pójdą na szczytny cel
 
     
Wojtek74474
Nowicjusz

Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 5
Wysłany: 2022-01-27, 10:38   

Fajnie, że są jakieś fundacje, które zbierają pieniądze dla takich osób.
_________________
kubki dla dziewczyny
 
     
pawelwilk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 82
Wysłany: 2022-06-29, 08:46   

Dzięki fundacjom możemy pomóc różnym sektorom potrzebującym wsparcia. Jeśli chcielibyście pomóc zwierzętom, które zostały skrzywdzone czy porzucone to warto oddać im między innymi 1% swojego podatku, który można przeznaczyć na tego typu cele. Na stronie 1procent.viva.org.pl możecie dowiedzieć się więcej na temat prężnie rozwijającej się w tym temacie fundacji. Biorą oni także udział w licznych kampaniach.
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 986
Wysłany: 2022-08-12, 15:28   

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i słabowidzących to jest akurat takie miejsce, które ja całkiem niedawno poznałem i teraz jestem zdania, że bardzo fajnie, iż właśnie takie organizacje mają miejsce. Tym bardziej, że przecież u nas w kraju jest całkiem spory odsetek osób, które potrzebują pomocy i jak dla mnie takie kwestie są niezwykle ważne.
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 823
Wysłany: 2023-07-28, 14:41   

Każdy chce wspomagać dobre inicjatywy i jeśli podoba ci się misja tej fundacji https://efc.edu.pl/aktualnosc/blizej-szkoly-dajmy-mlodym-glos która wspiera szkoły i edukację dzieci z małych miejscowości to przelej im datek. Od lat starają się dotować autorskie projekty edukacyjne jak i dzieci z małych placówek poprzez granty i stypendia. Mają wiele sukcesów do których możesz dołożyć swoją cegiełkę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 12