Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
drzwi wejściowe
Autor Wiadomość
Makin
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 31 Gru 2016
Posty: 55
Wysłany: 2022-04-22, 17:06   

Moje drzwi są aluminiowe, mają kilka ozdobnych przeszkleń, które służą jako tak zwany "judasz", ponieważ mają lustro weneckie. My widzimy gości, oni nas nie ;) Zamawiałem w Aluhaus na początku zeszłego roku. Póki co żadnych odkształceń czy odbarwień, drzwi szczelne, oceniam na 5 z plusem.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 154
Wysłany: 2022-06-08, 22:02   

 
     
Darian
Budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 154
Wysłany: 2022-06-08, 22:02   

Jako drzwi do domu najlepiej sprawdzą się stalowe drzwi firmy KMT. U nas mamy model Supertherm 90. Grube (jedne z najgrubszych obecnie na rynku), porządne drzwi, bardzo starannie wykonane, na które można starać się o dotację, bo spełniają warunki programu czyste powietrze.
 
     
Marek1985 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Maj 2022
Posty: 54
Wysłany: 2022-06-14, 22:22   

Ja mam drzwi wejściowe od firmy https://www.pendragon.pl/rolety/rolety-zewnetrzne/ i powiem wam, że mam bardzo solidne drzwi , które posłużą na lata. Drzwi są zrobione z bardzo dobrego materiału i były łatwe w montażu. Polecam zapoznać się z ich ofertą bo oprócz drzwi można u nich zamówić okna , rolety czy bramy garażowe.
 
     
emil07
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 68
Wysłany: 2022-07-29, 12:47   

Chcesz mieć ładne, solidne drzwi do swojego domu? Drewniane drzwi zewnętrzne na zamówienie to doskonałe stylowe drzwi wykonywane na wymiar z najlepszej jakości dębowego drewna. Dodatkowo każde drzwi można zabezpieczyć przed włamaniami.
 
     
alexx
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 231
Wysłany: 2022-08-12, 08:10   

jeśli o mnie chodzi to stawiam na solidne rozwiązania ale wiadomo, estetyka tez ważna więc zdecydowałem się na drzwi firmy Wiśniowski, zakup na lata :)
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2022-08-17, 10:57   

a co powiecie na drzwi wejściowe wykonane z litego drewna , na przykład z dębu lub sosny ? tego typu zakupy najlepiej robić bezpośrednio u producentów np w firmie Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. Rozbudowana oferta, rozsądne ceny, terminowa dostawa. Można tu też liczyć na szybki i czysty montaż.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 903
Wysłany: 2022-09-15, 11:17   

Zabierając się za poszukiwania wysokiej jakości w zakresie drzwi zewnętrznych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://www.ola-kaliska.pl/pl/produkt/drzwi-pcv/ gdzie będziecie mogli znaleźć nowoczesne i dobrze wykonane drzwi PCV jest to producent drzwi z wieloletnim doświadczeniem, dbając jednocześnie o bardzo dobre parametry izolacyjne oraz oczywiście nowoczesnym designie. Warto się przekonać i co najważniejsze zadbać o dobór pięknej stolarki, a przede wszystkim drzwi.
 
     
Aliena
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 278
Wysłany: 2022-09-21, 12:15   

Drzwi wejściowe powinny być solidne i posiadać wytrzymałe, najlepiej antywłamaniowe zamki i klamkę. Jeśli Wasze drzwi nie posiadają takich okuć to rozważcie wymianę na nowe. Szeroki wybór elementów drzwiowych wysokiej jakości znajdziecie w sklepie Rawos https://rawos.pl/.Tu możecie zamówić okucia antywłamaniowe do drzwi każdego typu.
 
     
kokosanek
Budowlaniec

Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 193
Wysłany: 2022-09-29, 10:06   

Stalowe KMT Supertherm 90 jeżeli zależy nam na maksymalnej izolacji termicznej lub Akustyczne, jak mieszkamy w bloku i jest dla nas istotne to, aby jak najbardziej zminimalizować hałas, który pochodzi z klatki schodowej. U mnie akurat są akustyczne, bo mieszkam w typowym prlowskim bloku, gdzie klatka schodowa jest z lastryko. Drzwi świetnie sobie radzą, zwłaszcza rano i wieczorem dają duży komfort. Są też antywłamaniowe
 
     
mkunze 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączyła: 10 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Mielec
Wysłany: 2023-07-10, 13:49   

Drzwi wejściowe powinny być na pewno antywłamaniowe!
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3487
Wysłany: 2023-07-20, 12:39   

Polecam Wam w sytuacji awaryjnej dotyczącej zamka w mieszkaniu czy samochodzie kontakt z https://slusarz-trojmiasto.pl/ Ich ogromna wiedza w zakresie wszystkich rozwiązań zarówno tych tradycyjnych jak i nowinek technologicznych pozwala na usunięcie awarii szybko i sprawnie. Możecie zadzwonić do nich w każdej chwili i zjawią się w najbliższym możliwym terminie.
 
     
anja87
Wszechwiedzący

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 633
Wysłany: 2023-07-23, 11:05   

Zastanawiasz się nad zakupem solidnych drzwi wejściowych? Przejrzyj ofertę drzwi wejściowych na stronie https://www.bramtech.com.pl/drzwi-wejsciowe i wybierz drzwi, które będą spełniały Twoje oczekiwania pod względem wyglądu, bezpieczeństwa i trwałości. Drzwi wejściowe są ważnym elementem każdego domu, więc warto zadbać o ich jakość i funkcjonalność.
 
     
asasinek
Ekspert

Dołączył: 14 Sie 2022
Posty: 473
Wysłany: 2023-08-09, 14:58   

Szczerze mówiąc, jeśli chodzi o wysokiej jakości drzwi czy też okna, to stawiam na Drutex. Możliwość konfiguracji różnych opcji jest naprawdę świetna. Macie tam też dostępne piaskowanie szyb, które moim zdaniem jest świetną opcją na przykład dla firm.
 
     
dorotaklik74

Dołączył: 11 Sie 2023
Posty: 1
Wysłany: 2023-08-11, 10:06   

Przed wyborem drzwi zawsze sobie patrzę na ofertę sklepu internetowego https://dobredrzwi.pl/ i czytam opinie na temat danej firmy. U mnie fajnie sprawdzają się drzwi marki DRE.
_________________
drzwi do łazienki
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 903
Wysłany: 2023-10-12, 20:56   

Warto szukać przede wszystkim dobrej jakości w zakresie wyboru drzwi zewnętrznych i według mnie wybór na pewno najlepiej będzie skonsultować ze specjalistami w Trójmieście możecie skontaktować się z firmą Drawex, których oferta wygląda jak najbardziej obiecująco z dostępnością do najpopularniejszych i cenionych marek typu Gerda, Porta, Anbo, czy też Delta. Do tego również licząc na wsparcie w zakresie montażu, aby jednak wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pozdrawiam! i mam nadzieję, że też podzielicie się spostrzeżeniami ile wydaliście oraz na jaki wariant się zdecydowaliście.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13