Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy korzystacie z ofert last minute?
Autor Wiadomość
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2013-04-05, 16:51   Czy korzystacie z ofert last minute?

W ostatnim czasie znalazłam w sieci biuro które oferuje bardzo kuszące oferty last minute i zastanawiam się czy nie skorzystać z jednej z nich. Wyjazd do Turcji albo Grecji za połowę ceny jest zachęcający a tak się składa, że w kwietniu będę miała sporo wolnego czasu.
Co o tym sądzicie?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-04-08, 15:27   

 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-04-08, 15:27   

Takie oferty są bardzo fajne, oczywiście, jeżeli dana promocja jest realna i nie jest to jedynie "last minute" na piśmie. Sama korzystam raczej głównie z tanich przelotów, bo wycieczki organizuję sobie zazwyczaj sama.[/u]
 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2013-06-17, 17:01   

Ja osobiście nie korzystam.
Wolę sam zaplanować sobie wakacje. Jest taniej i mam pewność, że nie spotka mnie coś takiego jak bankructwo biura.
Jeżeli marzą Ci się aktywne wakacje i piękne plaże proponuję, żebyś wybrała się do Promenady nad Zalewem Zegrzyńskim - jest to centrum rekreacyjne które znajduje się zaledwie 30 km od Warszawy - bywam tam raz na jakiś czas ze znajomymi i naprawdę świetne miejsce ;) Zielono, ładnie, liczne sporty wodne, drużynowe,.
Naprawdę, wypoczywało mi się tam lepiej niż w Egipcie.
 
     
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2013-06-23, 11:32   

Nigdy nie korzystałam z takiej oferty, ale raczej dlatego, że nie lubię przygotować na ostatni moment. Wolę sobie wcześniej wszystko zaplanować. Jak wiem, że nie będzie mnie stać na zagraniczny wyjazd, to rezerwuję coś w Polsce, np tu: http://czystejeziora.pl/p...ro-lubie-lubrza i wiem na pewno, że jadę konkretnego dnia.
Jak mam plan, którego mogę się mniej więcej trzymać, to się aż tak nie denerwuję, że np. czegoś zapomniałam itd.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-06-25, 18:38   

Heh, w tym roku po raz pierwszy pojechałam na jakiekolwiek wakacje z biurem podróży i byłam bardzo zadowolona, była to wycieczka last minute do Chorwacji i wszystko było super :) Teraz już nie planuję żadnego wyjazdu chociaż kusi mnie Egipt last minute, ale to jak już to we wrześniu, wtedy ceny będą jeszcze niższe :) Oferty tego typu to dobre rozwiązanie, tylko trzeba uważnie czytać warunki imprezy turystycznej, żeby się nie okazało, że w cenie nie ma przejazdu, albo że trzeba opłacić jeszcze milion rzeczy dodatkowych :P
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2014-06-10, 10:20   

Last-minute to naprawdę świetna sprawa! Ja bym korzystała, bo skoro można zaoszczędzić sporo pieniędzy i przeznaczyć je później na zwiedzanie lub imprezowanie, to czemu nie?
_________________
Zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-kety-malopolskie
 
     
kielnia
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-06-10, 14:33   

Jak nie mieliśmy psa to jeździliśmy na last minute. Ostatnio wyjechaliśmy tak na Ibizę http://www.swiatbezgranic...ala-Llonga.html. Ofertę znaleźliśmy w internecie. Potem spisaliśmy wszystkie dane dotyczące tej oferty i zadzwoniliśmy do naszego biura turystycznego by nam to kupił. Zawsze tak robiliśmy i to się sprawdza zwłaszcza, gdy są problemy. Kiedyś tak zrobiliśmy z Cyprem. Na miejscu okazało się, że tylko my kupiliśmy ofertę przez zaufane biuro, reszta kupiła bezpośrednio na stronce. Nie dość że przepłacili to nie mogli doprosić się odpowiednich warunków. Mieszkali w suterynie hotelowej tak jak i my, ale po kontakcie z naszym biurem zaraz przeniesiono nas do innej części hotelu. Oni niestety zostali z karaluchami i Bóg wie z czym jeszcze. W samolocie wymieniali się ilością ukąszeń i bąbli na całym ciele.
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2014-06-21, 13:36   

Oczywiście, tylko z rozsądkiem, bo są tzw oferty niesprzedawalne po normalnych cenach i po zniżkach nadal są porazką dla turysty.
 
     
Terssi
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 194
Wysłany: 2014-07-08, 10:47   

Czasami warto skorzystać bo możemy wyłapać ciekawe okazje. Fajne kierunki mają teraz w http://www.redotravel.pl/ na przykład Turcję, czy Islandię.
 
     
antośxx 
Nowicjusz

Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 34
Wysłany: 2014-07-08, 15:26   

Ja chyba wolę coś bardziej sprawdzonego i pewnego, bo te biura wydają mi się troszkę ryzykowne i tyle co roku się słyszy o plajtujących firmach. My z żoną jedziemy do Jastrzębia Góra i z tego co widziałem na internecie ten ośrodek zbytnio niczym się nie różni od tych zagranicznych ośrodków. Polecam ich ofertę na http://www.marinajastrzebiagora.pl
 
     
Coco
Prawie ekspert

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 347
Wysłany: 2014-07-17, 12:12   

Często korzystam z takich ofert, szczególnie jeśli dotyczą one kraju do którego chcę się udać.
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2014-07-22, 10:38   

Ja też często korzystam z ofert last minute. Nie mam licznej rodziny, więc nie muszę się martwić o ilość miejsc w samolocie, czy hotelu. Last minute to duża oszczędność pieniędzy, ale nie nerwów. ;-)
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-03-16, 14:08   

Ja nawet znalazłam apartamenty w Zakopanem last minute. Trzeba po prostu dobrze szukać. Można sporo taniej coś wynająć.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2015-03-16, 19:45   

W Zakopanem też organizują noclegi last minute? Nie miałam pojęcia ;O. W takim razie faktycznie trzeba dobrze poszukać i zawsze się coś znajdzie.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
knoczek
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-03-22, 13:57   

ja nie korzystam, bo lubię mieć wszystko wcześniej zaplanowane, ale czasami można trafić na naprawdę dobrą ofertę
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13