Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
sokowirówka
Autor Wiadomość
dorcia 

Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-10-29, 15:26   sokowirówka

Witam:)
Rozglądam się po sklepach i zastanawiam się nad zakupem sokowirówki. Uwielbiam świeżo wyciśnięte soki z warzyw i owoców, a w sklepach są one drogie i nie są aż tak smaczne jak własnoręcznie zrobione. Dlatego mam zamiar kupić jedno a porządne urządzenie na lata. Ale pytanko jakie ?? Możecie mi w tym pomóc ??
 
     
REKLAMA

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-10-31, 21:49   

 
     
Gorzata
Nowicjusz

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-10-31, 21:49   

Ja mam taką byle jaka przy robocie kuchennym Kasia i jestem zadowolona.
 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-11-05, 13:18   

Decydując się na zakup sokowirówki zyskamy dobrze oddzielony sok od miąszu. Nie będzie to oczywiście czysty sok jak z kartonu, niewielkie drobinki owoców pozostają aż takie dokładne sokowirówki nie są.
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2013-03-14, 13:20   

Ja mam sokowirówkę Zelmera od lat i sobie chwale:) Dobrze robisz decydując się na zakup. Te soki, które można kupić w sklepach to sam cukier.
 
     
HityCenowe24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 33
Wysłany: 2013-03-22, 15:37   

U nas w domu także króluje firma Zemler z która mam dosyć dobre doświadczenia,nic złego nie mogę na ich temat powiedzieć,wręcz przeciwnie. W zależności od tego jaki budżet chcesz na to przeznaczyć,sokowirówka będzie wyposażona w różnego rodzaju funkcje.
_________________
www.HityCenowe24.pl
 
     
budov
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 27
Wysłany: 2013-07-17, 12:36   

zelmery są ok
ale moim zdaniem najlepsze są bosche, np. http://www.skapiec.pl/site/cat/320/comp/562381
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2014-07-29, 08:38   

Jeśli lubisz świeże soki to może warto jest sprawić sobie wyciskarkę do soków?
O wiele wygodniejsze urządzenie niż ręczne wyciskarki.
Ja posiadam w swojej kuchni sprzet marki Hurom:
http://sklep.puregreen.pl/hurom - tutaj możesz sobie przejrzeć co można tam zamówić. Jestem zadowolona ponieważ wyciskarka jest wysokiej jakości, świetne soki, bardzo smaczne, zupełnie inne od tych dostepnych w sklepach i produkowanych z zagęszczanych soków.
Jeśli masz fundusze to warto,
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2014-07-30, 11:09   

Moim zdaniem jednak lepsze są sokowirówki niż wyciskarki. Dzięki nim można wycisnąć sok niemalże z każdego owocu i warzywa.
 
     
SecuritySystems24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 41
Wysłany: 2014-08-01, 09:44   

Zgadzam się,z sokowirówki smakują lepiej i także polecam ją kupić,tym bardziej że przecież można dostać ją także w niższej cenie kupując w sklepie internetowym.
_________________
SecuritySystems24.pl
 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2014-08-12, 05:35   

Ja aktualnie korzystam z tej sokowirówki:
http://najtaniej.co/produ...ai-je-702p.html
Wprawdzie testuję ją od niedawna ( od miesiąca) ale jestem zadowolony. Doby sprzęt, świetne soki, nic się z nim złego nie dziej tak więc polecam każdemu kto szuka czegoś porządnego.
Z drugiej strony również nie jest to takie drogie - warto jest zamówić przez internet ponieważ jak widzicie w jednym sklepie internetowym można ją zakupić za 178 zł a ja jak szukałem po sklepach stacjonarnych to w sumie nigdzie nie widziałem w cenie niższej niż 200 zł.
 
     
grzesiek87
Nowicjusz


Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 36
Wysłany: 2014-09-15, 12:29   

Jeśli chcesz to kup, wszystkie modele mają praktycznie takie same parametry
 
     
Oknobyt_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 42
Wysłany: 2014-09-19, 12:44   

Teraz warto szukać ciekawych promocji i wyprzedaży w sklepach internetowych,wrzesień to czas rabatów,więc śpieszmy się. Sprzęt agd i rtv będzie po prostu tańszy.
_________________
www.Oknobyt.pl - okna dla każdego!
 
     
maurice
Nowicjusz

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 8
Wysłany: 2014-12-31, 10:54   

lepsze są wyciskarski, oglądałem program na ten temat, ale weź sobie poczytaj http://www.morele.net/wia...wyciskarke/454/
 
     
Decolab24.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 20
Wysłany: 2015-01-07, 16:06   

Wyciskarki są zdecydowanie lepsze,wtedy przynajmniej wiemy co pijemy i mamy pewność,że jest to 100% sok ze świeżych owoców,polecam każdemu. samo urządzenie naprawdę nie jest drogie.
_________________
www.Decolab24.pl
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2015-02-28, 16:56   

marcelina napisał/a:
Jeśli lubisz świeże soki to może warto jest sprawić sobie wyciskarkę do soków?
O wiele wygodniejsze urządzenie niż ręczne wyciskarki.
Ja posiadam w swojej kuchni sprzet marki Hurom:
http://sklep.puregreen.pl/hurom - tutaj możesz sobie przejrzeć co można tam zamówić. Jestem zadowolona ponieważ wyciskarka jest wysokiej jakości, świetne soki, bardzo smaczne, zupełnie inne od tych dostepnych w sklepach i produkowanych z zagęszczanych soków.
Jeśli masz fundusze to warto,


Ze strony, którą podałaś wynika, że to jedne z lepszych wyciskarek dostępnych na rynku w Polsce. Ty masz jakiś model od nich? Ja jeszcze nie mam tyle pieniędzy żeby kupić, ale przeglądam stronę i podoba mi się ta http://hurom.com.pl/hurom-hg. Nie jest taka droga, a sporo osób pisze o niej dobre rzeczy. Często korzystasz z tego sprzętu?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12