Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
panele podłogowe czy podłogi z desek?
Autor Wiadomość
kubabezpieczny 

Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-07-10, 11:38   

Ciekawe możliwości podłoża ma również firma Yocco.
Jeżeli chodzi o bambusy, to świetnie sprawdzają się, gdy mamy dość chłodno w pomieszczeniu. Świetnie izolują ciepło, nie są chłodne....
_________________
Bezpieczeństwo jest najważniejsze!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-08-10, 03:58   

 
     
kula

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-08-10, 03:58   

Przyjemne dla oka jest każde drewno pomalowane impregnatem firmy Osmo. Impregnat nadaje świetny wygląd drewnu i bardzo dobrze je chroni przez długi czas. Warto zainwestować tutaj
 
     
AutomatykaBramy_pl
Nowicjusz

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 49
Wysłany: 2013-08-10, 09:48   

A co sądzicie na temat paneli laminowanych? Bo moim zdaniem także można jak najbardziej brać je pod uwagę. Poza tym mi zawsze podobały się podłogi z naturalnego drewna.
_________________
www.AutomatykaBramy.pl
 
     
AutomatykaBramy_pl
Nowicjusz

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 49
Wysłany: 2013-08-10, 09:56   

Jest już jeden podobny temat na forum,wystarczy poczytać. Moim zdaniem lepsze są odłogi z naturalnego drewna,ciekawie się prezentują,chociaż nikt z pewnością nie pogardzi dobrymi panelami.
_________________
www.AutomatykaBramy.pl
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2013-08-12, 10:33   

Szczerze to i panele i deski mają swoje zalety. Ja w całym domu mam jednak panele. Tylko na taras kupiłem deski tarasowe z ParkietStudio. Naprawdę drewno wygląda o dużo lepiej niż dywan czy płytki. - link
 
     
konik
Nowicjusz

Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-08-21, 15:50   

Mi udało kupić się bardzo porządne deski prosto od producenta. Czytając o trwałości tych desek jestem przekonany, że będą mi służyły bardzo długo - http://www.finishparkiet.pl/
 
     
karollo 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-09-19, 20:05   

Ja również polecam drewno, uważam że jako materiał naturalny ma swój urok i doskonale pasuje zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrz. Jestem na etapie wyboru desek i raczej wybiorę deski podłogowe, być może będzie to podłoga egzotyczna.
 
     
domino 

Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-09-20, 15:19   

Jeśli tak bardzo podobają Ci się podłogi drewniane to polecam http://www.serwisdrzewny....warstwowe.html. Firma ta posiada również duży wybór innych produktów wykonanych z drewna. Polecam w szczególności taras i elewacje.
 
     
LubPol_pl
Nowicjusz

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 10
Wysłany: 2013-09-21, 12:08   

Mam podobne zdanie,jeżeli mowa o materiał na podłogę to naturalne drewno sprawdzi się najlepiej i spokojnie można przy nim planować system ogrzewania połogowego.
_________________
www.Lubpol.pl
 
     
mar655 
Nowicjusz

Wiek: 38
Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: 2014-04-28, 10:52   

no ale naturalne drewno jest duzo droższe :)
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2014-07-07, 06:41   

Jeśli robicie remont mieszkania, w którym wiecie, że spędzicie długą część swojego życia może warto byłoby zainwestować w wysokiej jakości podłogę? Panele są modne ponieważ są tanie jednak jakość jest średnia.
O wiele lepszym rozwiązaniem jest jednak porządna deska. Ceny wbrew pozorom nie są takie wysokie. MOżna na przykład zerknąć sobie do sklepu Nexterio: http://nexterio.pl/14928,...-podlogowe.html gdzie oferują bardzo duże promocje na tego typu podłogi tak więc może warto byłoby skorzystać?
Sama zdecydowałam się na deskę i wygląda to świetnie !
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2014-07-30, 15:06   

Widziałem ostatnio takie panele w sklepie http://podlogi24.net/ , Są naprawdę bardzo dobre. Polecam ten sklep, ponieważ jest w nim profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny paneli.
 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2014-08-01, 08:23   

Moim zdaniem warto jest postawić na deskę podłogową - jest wysokiej jakości oraz daje bardzo dobre wykończenie. Deski dają niezłą izolację cieplną, nie wspominając już o tej akustycznej.
Warto jest zadbać o odpowiednie wykończenie. Inwestując w tak dobrą podłogę raczej nie na czasie będą plastikowe listwy.
Świetne są takie białe listwy mdf:
http://podlogi24.net/list...-o_c_356_1.html - wprawdzie w kolorze trochę innym niż podłoga jednak daje to bardzo elegancki wygląd ( szczególnie w połączeniu z bielą drzwi oraz sztukaterii na suficie).
Rozwiązanie nie jest jeszcze tak często stosowane w PL jednak za granicą jest to popularne.
 
     
SecuritySystems24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 41
Wysłany: 2014-08-01, 09:33   

Panele nigdy nie dorównają podłodze z desek i drewna naturalnego,po prostu fizycznie nie ma takiej możliwości. Pomijam też sam wygląd bo to drugorzędna sprawa.
_________________
SecuritySystems24.pl
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2015-02-24, 20:44   

SecuritySystems24_pl napisał/a:
Panele nigdy nie dorównają podłodze z desek i drewna naturalnego,po prostu fizycznie nie ma takiej możliwości. Pomijam też sam wygląd bo to drugorzędna sprawa.


Wiesz, dobrze zamontowane panele podłogowe również mogą cieszyć oko i być wysokiej jakości. Tylko właśnie trzeba dać tym panelom szanse - przeprowadzić dobry montaż.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14