Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe okna, brama garażowa i drzwi zewnętrzne do domu - wybór
Autor Wiadomość
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 930
Wysłany: 2022-11-30, 12:58   Nowe okna, brama garażowa i drzwi zewnętrzne do domu - wybór

Cześć!
Będę potrzebował do swojego domu dobrych okien, bramy garażowej oraz drzwi zewnętrznych. Może powiecie mi coś więcej na ten temat i jednocześnie gdzie warto będzie ich szukać od strony dobrych cen i parametrów technicznych. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje najlepiej z Waszych doświadczeń!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2143
Wysłany: 2022-11-30, 20:17   

 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2143
Wysłany: 2022-11-30, 20:17   

Ja samej bramy i innych elementów nie polecę bo niestety takie rzeczy kupowaliśmy już dobrych kilka lat temu więc rynek pod tym względem na pewno się zmienił ale tak na przyszłość mogę Ci polecić dobrej jakości produkty do pielęgnacji bram, drzwi, okien, czy też napędów do bramy https://dbamyobramy.pl/ Na prawdę polecam, warto się w takie rzeczy zaopatrzyć
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2022-12-04, 09:24   

Będąc na etapie poszukiwań przede wszystkim dobrej jakości propozycji w zakresie stolarki okiennej to na pewno warto skontaktować się w przypadku Poznania z firmą Domega w przypadku której można liczyć na najwyższą jakość, uczciwe podejście i jednocześnie dotrzymanie wszystkich terminów realizacji przy tych mniejszych, jak i większych realizacjach m.in wymiany stolarki w cały domu przebiegły sprawnie. No i oczywiście mam nadzieję, ze uda Wam się zmieścić w wyznaczonym budżecie. Pozdrawiam!
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2022-12-04, 18:28   

W pełni mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika na temat firmy Domega ze względu na doświadczenie, dobrze zestawioną ofertę i jednocześnie obsługę na której wsparcie można liczyć od początku do końca. Też sporo znajomych i naszych sąsiadów korzystało z ich pomocy. Osobiście uważam, że warto pójść w tym kierunku i co najważniejsze wybrać modną, dobrze wykonaną i ciepłą stolarkę która będzie służyła długimi latami zachowując przy tym bardzo dobre parametry techniczne.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 930
Wysłany: 2022-12-04, 18:30   

Mega dzięki za informacje! Na pewno wezmę pod uwagę i mam nadzieję, że oczywiście jeszcze trochę ten temat się rozwinie. Na pewno ich weźmiemy pod uwagę i liczę że to nie koniec podpowiedzi z Waszych doświadczeń bo chcę podjąć jak najlepszą decyzję. Pozdrawiam!
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2022-12-06, 10:16   

Dlatego będąc na etapie poszukiwań stolarki okiennej o jak najlepszych parametrach technicznych i dobrym stosunku ceny do jakości oraz nowoczesnego designu to według mnie poszukiwania warto rozpocząć właśnie od tak doświadczonych firm. Warto na pewno przeanalizować różne opcje i podjąć racjonalną decyzję od strony wykończenia i oczywiście parametrów izolacyjnych, aby zbyt dużo ciepła w okresie grzewczym nam przez stolarkę nie uciekało.
 
     
FilipOn
Budowlaniec

Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 107
Wysłany: 2023-01-09, 14:59   

Dokładnie tutaj najlepiej jeżeli jedna firma zajmie się całością i wtedy też często można liczyć po prostu na dużo lepsze ceny. W Poznaniu najbardziej cenionym salonem jest na pewno Domega która naprawdę pomoże w podjęciu racjonalnej decyzji zakupowej. Jednocześnie można trafić na całkiem dobre promocje m.in PCV OknoPlast. Obsługa kompetentna, a do tego jest w stanie zająć się również pomiarami oraz pracami montażowymi z zachowaniem wszystkich standardów i pełnej szczelności. Warto się zorientować i podjąć jak najlepszą decyzję dla swojego domu oraz kieszeni :)
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2023-01-18, 13:50   

I jaką ostatecznie decyzję podjęliście w tym zakresie, czy nadal sprawdzacie różne warianty i je wyceniacie?
 
     
Malenka89r
Ekspert

Dołączył: 14 Gru 2022
Posty: 403
Wysłany: 2023-01-18, 17:32   

Jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne to my po długich rozważaniach zdecydowaliśmy się na http://dallas-drzwi.pl/produkty/drzwi-zewnetrzne/ Oglądaliśmy sporo firm, ale ta okazała się najbardziej atrakcyjna. Pozdrawiam serdecznie
 
     
Drewniak11
Starszy budowlaniec

Dołączył: 20 Sty 2023
Posty: 217
Wysłany: 2023-01-20, 14:23   

Ale przecież takie kwestie zależą w dużej mierze od konkretnej sytuacji związanej z Waszym obiektem. Na stronie https://www.bramtech.com.pl/drzwi widziałem więcej informacji związanych z doborem drzwi magazynowych. Ciekawi mnie, w jaki sposób dobiera się takie rozwiązania do danego obiektu. Co myślicie?
 
     
alexx
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 234
Wysłany: 2023-01-25, 09:20   

Jednak do mnie najbardziej przemawia oferta okien wiśniowski, dowiedziałem się już że ich okna primo spełniają rygorystyczne wymogi i mogę być montowane nawet w domach pasywnych czy energooszczędnych
 
     
zbudowy 
zbudowy

Dołączył: 06 Lut 2023
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-02-06, 13:48   

Powiem tak: buduję na sprzedaż. Wszystko biorę ze stoldrew płock. Zero problemu, żadnych reklamacji, parametry jakie mają trzymać, takie trzymają. Najczęściej biorę od nich wszystko: okna, drzwi, bramy garażowe, chocią bram nie mają najtańszych. stoldrewplock.eu zerknij
_________________
Z budowy
 
     
marnika
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 517
Wysłany: 2023-02-23, 20:52   

Nie wiem czy już sprawdzaliście, ale podobno całkiem korzystną ofertę co do okien i drzwi ma także firma http://abcdrzwi.pl - dodatkowo dużym plusem jest to, że na ryku działają już od ponad 20 lat także doświadczenie z pewnością jest spore
 
     
MolczekM
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 88
Wysłany: 2023-03-02, 12:35   

Będąc na etapie poszukiwań przede wszystkim wysokiej jakości stolarki okiennej w Poznaniu to warto, abyście się po prostu wybrali do firmy Domega. To co ich wyróżnia to na pewno jakość obsługi, rozbudowaną ofertą i też zawsze będziecie mogli skonsultować oraz doradzić osób z branży o wieloletnim doświadczaniu. Mam nadzieję, że ostatecznie wszystko pójdzie po Waszej myśli.
 
     
vilma89 
Nowicjusz

Wiek: 27
Dołączył: 23 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Strzelce Opolskie
Wysłany: 2023-03-23, 09:37   

Potrzebuję zakupić okna. Na co powinienem zwrócić uwagę przy ich wyborze? Jakiego producenta okien byście mi polecili? Jakie okna macie w swoich mieszkaniach? Przyjmę chętnie wszystkie rady na ten temat!
_________________
producent okien opolskie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12