Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Drzi wewnętrzne
Autor Wiadomość
maniek1
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 60
Wysłany: 2013-04-23, 22:29   Drzi wewnętrzne

Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne to polecam przeglądniecię studia drzwi, które ma w swojej ofercie ok. 500 najróżniejszych drzwi począwszy od najzwyklejszych, a na szklanych, fornirowanych i przesuwnych kończąc - sprawdź tu
_________________
Najtańsze usługi geodezyjne łódzkie polecam !
 
     
REKLAMA

Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 60
Wysłany: 2013-04-24, 14:25   

 
     
mortor
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 60
Wysłany: 2013-04-24, 14:25   

500 to nie tak dużo na megastore jest ponad 2500 modeli: Drzwi
 
     
dagmara
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 56
Wysłany: 2013-08-05, 23:33   

Ja ostatnio kupiłem drzwi wewnętrzne w firmie stolczer, mają rewelacyjny wybór i niskie ceny :)
 
     
Kaziu
Nowicjusz

Dołączył: 18 Sie 2013
Posty: 13
Wysłany: 2013-08-18, 21:04   

Ja swoje drzwi upatrzyłem sobie w internecie w sklepie http://www.drzwistudio.pl/ , mieli dobre promocje dlatego u nich kupiłem , do tego wykonali montaż :) jestem bardzo zadowolony
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-07-24, 09:37   

Bardzo dobrym wariantem do małych pomieszczeń jest montaż drzwi przesuwnych. Mają tę zaletę, że otwierają się i zamykają wzdłuż linii ściany, dzięki czemu nie zajmują miejsca, jak zwykłe, tradycyjne drzwi. Poruszają się one po prowadnicy, którą można z powodzeniem zamaskować listwami w kolorze wystroju wnętrza pokoju. W dodatku są one widoczne jedynie z jednej strony – z tej, z której drzwi zostają odsuwane na ścianie. Z drugiej strony bowiem wygląda to tak, jakby drzwi chowały się w ścianie. Sprawdźcie sobie takie produkty u tego producenta drzwi - http://www.barausse.pl/portal/pl/polska .
 
     
playskin
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 99
Wysłany: 2018-04-11, 11:18   

drzwi przesuwne sprawdzają się zwłaszcza w małych pomieszczeniach, ale niekoniecznie każdy musi być do nich przekonany
http://www.lizurej.pl/drzwi-zewnetrzne/
 
     
karala5d
Nowicjusz

Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-09-11, 15:37   

Nie mam za bardzo doświadczenia i wiedzy w tym temacie. W związku z tym raczej trudno będzie mi pomóc...
_________________
Jeśli weźmiesz jedną dziesiątą energii, którą tracisz na narzekanie, i wykorzystasz ją do rozwiązywania problemów – będziesz zdumiony, jak dobrze sprawy mogą się układać – Randy Pausch
 
     
Fabian
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2021
Posty: 25
Wysłany: 2023-01-27, 15:55   

Wybór teraz jest bardzo duży. Zarówno jeśli chodzi o modele, jak i materiały z których są one zrobione. Jest na rynku firma Insolut drzwi wewnętrzne Białystok. Kompleksową ofertę mają. Współpracują z wieloma producentami. Ekipa z doświadczeniem więc znają się na temacie.
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2023-01-31, 11:14   

jeśli zależy Wam na tym, by takie drzwi posłużyły Wam przez długie lata to radziłbym postawić na lite drewno. a zamówienie można składać u polskiego producenta Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. Tworzą drzwi na wymiar, oferują terminową dostawę i szybki montaż. Pod kątem cen też wygląda to bardzo zachęcająco.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12