Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Żaluzje
Autor Wiadomość
majonka
Nowicjusz

Dołączył: 02 Mar 2022
Posty: 9
Wysłany: 2022-03-02, 22:59   

Ja zamiast żaluzji to wybrałam plisy okienne Nafi. I cieszę się że tak zdecydowałam bo zdają egzamin przy codziennym użytkowaniu :)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3612
Wysłany: 2022-03-07, 17:12   

 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3612
Wysłany: 2022-03-07, 17:12   

My do salonu i kuchni wybraliśmy żaluzje drewniane, bardzo ładnie się to prezentuje i jest dodatkową ozdobą dla pomieszczenia, ale zastanawialiśmy się też nad roletami dzień noc, bo to też bardzo fajne rozwiązanie. Jak chcesz porównać cenowo i wizualnie różne opcje to polecam sprawdzić na stronie https://sklep.karpol.pl/, mają duży wybór więc na pewno coś znajdziesz :)
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2023-01-03, 11:27   

Ja osobiście uważam, że tutaj poszukiwania warto rozpocząć od sklepu Karnix https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html w którym znajdziecie szereg świetnych propozycji jeżeli chodzi o żaluzje drewniane w różnych wariantach kolorystycznych oraz można dobrać je pod konkretne rozmiary okien. U nas są to "Żaluzje Drewniane 25mm - Pudding" przyznam, że prezentują się świetnie.
 
     
Sparkly
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sty 2023
Posty: 15
Wysłany: 2023-01-30, 10:26   

Ja myślę, że długość danych żaluzji nie ma aż takiego znaczenia. Mi osobiście podoba się taka opcja, żeby drzwi balkonowe miały dłuższe żaluzje, a reszta okien krótsze. Ale wybrałabym do tego koniecznie wertikale! Pionowe żaluzje nie będą sprawiały dziwnego wrażenia w żadnym z tych przypadków. Odpowiednio dobrane doskonale zastąpią i firanki, i jakiekolwiek zasłony. Ze swojej strony ogromnie polecam wertikale-screensun.pl! Na ich stronie znajdziesz naprawdę szeroki wybór materiałów i wzorów, które bez problemu dopasujesz do swojego wnętrza. Możesz zdecydować się zarówno na ciemniejsze, jak i jaśniejsze lamele, dzięki czemu stworzysz niesamowity klimat w swoim pomieszczeniu. Dodatkowo, bez problemu je zamontujesz a mechanizm przesuwania żaluzji działa u mnie do tej pory bez zarzutu. Jeśli martwisz się o czyszczenie - nie ma czym się przejmować. Przy standardowym sprzątaniu bardzo łatwo można wytrzeć praktycznie cały kurz i żaluzje wyglądają cały czas pięknie. Polecam!
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 825
Wysłany: 2023-01-30, 12:01   

Jeżeli chodzi o żaluzje czy rolety to masz je w ofercie tego producenta https://www.drutex.pl/ który jest największy w Europie i ma ogromny wybór produktów. Oprócz rolet i żaluzji masz tam jeszcze okna, drzwi czy systemy tarasowe. Idealny dostawca takich produktów.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2023-03-27, 14:55   

Szukając natomiast żaluzji plisowanych to możecie zapoznać się z ofertą przygotowaną przez producenta Anwis https://anwis.pl/pl/rolety-zaluzje-plisowane u których będziecie mogli liczyć na różne warianty, również odnośnie kolorów. Bardzo dobrym przykładem mogą tutaj być plisy okienne, które umożliwiają aranżowanie okien o niestandardowym kształcie: trapezy, trójkąty, półkola i jednocześnie posiadają systemy dedykowane do przeszkleń ukośnych i poziomych. Mam nadzieję, że po wszystkim podzielicie się własnymi spostrzeżeniami jak to wyszło!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12