Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawidłowo wykonana instalacja elektryczna
Autor Wiadomość
niemama 
Nowicjusz


Wiek: 44
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-09-02, 21:23   Prawidłowo wykonana instalacja elektryczna

Nie zamierzam sam wykonywać instalacji, mam już umówionego elektryka ale chce coś wiedzieć na ten temat bo z doświadczenia wiem ze jeśli jakiś wykonawca widzi ze klient ma zielone pojęcie to nie raz lubią naciągnąć. Jakie macie doświadczenia z elektrykami i ?elektroinstalacje ami?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 41
Wysłany: 2014-09-30, 16:35   

 
     
SecuritySystems24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 41
Wysłany: 2014-09-30, 16:35   

Ja mam same dobre wspomnienia,podstawą jest wybór nie tylko dobrego fachowca ale i materiałów,osprzętu elektrycznego. Akurat tak się składa,że pod tym względem możemy pomóc i doradzić,zapraszamy na naszą stronę.
_________________
SecuritySystems24.pl
 
     
walery19
Nowicjusz

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 30
Wysłany: 2015-05-19, 11:01   

wiecie, jaki przewód instalacyjny wykorzystać?
 
     
Intersell.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 62
Wysłany: 2015-05-21, 13:26   

Akurat większość instalacji elektrycznych wykonywaliśmy samodzielnie i nigdy nie było zastrzeżeń,zadowolony klient to taki który potem do nas wraca i poleca,więc warto się starać o to aby usługa wykonana była jak najlepiej:)
_________________
www.Intersell.pl
 
     
Elmic.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 15
Wysłany: 2015-08-04, 10:51   

To podobnie jak my,z tym że doradzamy także w kwestii wyboru samych artykułów elektrycznych i oświetleniowych,tak aby każdy był po prostu zadowolony,a jakość wykonania na najwyższym poziomie.
_________________
www.Elmic.pl
 
     
walery19
Nowicjusz

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 30
Wysłany: 2015-09-22, 13:38   

a wiecie jak zamontować poprawnie włącznik krzyżowy?
 
     
Maglife.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2015
Posty: 12
Wysłany: 2015-09-29, 10:57   

Pamiętaj aby wybrać także odpowiednie żarówki led do swojego mieszkania, a tak się składa,że zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy,doradzimy na forum:)
_________________
www.Maglife.pl
 
     
nuniz 
Nowicjusz

Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 30
Wysłany: 2015-10-05, 02:40   

Pewnie wiele zależy od tego, na kogo się trafi. Ja akurat mam dobre wspomnienia z kontaktów z elektrykami. W naszym domu instalację elektryczną robili fachowcy z http://elektrycy.warszawa.pl/oferta i wszystko zostało wykonane bardzo dobrze, więc nie ma żadnych problemów z elektryką.
 
     
LuxMarket.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 12
Wysłany: 2015-10-08, 10:23   

Oczywiście,że podstawą jest przede wszystkim dobra jakość i profesjonalny wykonawca,bez tego efektu nigdy nie będzie. Jeżeli chodzi o same akcesoria związane z instalacją oraz oprawy LED,to znajdziecie je u nas na Luxmarket.pl
_________________
www.LuxMarket.pl
 
     
Hanzel01 
Nowicjusz
Hanzel01

Dołączyła: 23 Wrz 2015
Posty: 18
Skąd: Radlin
Wysłany: 2015-12-27, 21:00   

Nie wyobrażam sobie, żeby takiej poważnej rzeczy jak instalacja elektryczna nie powierzyć fachowcom. U mnie w domu tą kwestą zajęli się fachowcy z firmy https://www.sabur.com.pl/...i-elektrycznej/
 
     
amatorka 
Nowicjusz

Dołączyła: 18 Sty 2016
Posty: 15
Wysłany: 2016-01-28, 13:38   

Oj nie wyobrażam sobie sama łączyć kabelków itp. To jest zbyt odpowiedzialne... Tym bardziej, że jestem totalnie zielona w tego typu sprawach. jednak mam nieco mieszane uczucia do elektryków, a konkretnie jednego, ponieważ mam problem z podłączeniem zasilaczy w domu, tzn. chciałbym, aby ich nie było widać. Zapytałam więc elektryka, co w takim wypadku zrobić. Poradził mi abym zakupiła sobie zasilacze elektryczne i podał mi takie przykłady: http://www.sklepelektryka24.pl/zasilacze.html Tylko nie bardzo wiem o co chodzi... i teraz nie wiem czy nie powinno być tak, że to on powinien kupić takie rzeczy? W końcu za to płacę... No nie wiem. Jak to jest w praktyce?
 
     
jerryy 
Budowlaniec


Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 168
Wysłany: 2016-02-10, 10:05   

Jakieś drobne rzeczy związane z elektryką można sobie robić samemu jeśli ktoś to w miarę ogarnia. Jednak już do wykonania instalacji moim zdaniem powinien być fachowiec. Liczą się też materiały wysokiej jakości, w sklepie Elmix można takie dostać http://www.ce-elmix.pl/oferta/ i przy okazji fachowo się doradzić. Od tego jest zawód elektryka, żeby ktoś się na tym znał lepiej od "przeciętnego Kowalskiego" i zrobił coś profesjonalnie. No chyba, że ktoś minął się z powołaniem i uważa się za fachowca mimo, że nie jest zawodowcem :)
 
     
bask
Budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2014
Posty: 100
Wysłany: 2016-02-15, 11:46   

dobry elektryk z doswiadczeniem na pewno wie co robi, najlepiej miec kogos sprawdzonego, u mnie cala instalacje zrobila firma rico, ktora pracowala tez na budowie u mojego brata takze nie oddalem domu w ciemno
 
     
Intersell.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 62
Wysłany: 2016-03-24, 10:07   

Skoro mowa o dobrych i fachowych firmach,to warto odwiedzić także naszą stronę Intersell.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór zestawów światłowodowych w rozsądnej cenie,w razie pytań służymy rada i pomocą na forum.
_________________
www.Intersell.pl
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 442
Wysłany: 2016-10-26, 10:31   

Jak chcecie mieć dobry osprzęt to kupcie ten ospelowski. Ja kilka lat temu już zakładałem u siebie osprzęt Ospel i sprawdza się super. Jest też w miare szybki w montażu. Tutaj http://ospel.pl/pl/ sobie popatrzcie na ceny - w marketach mają podobne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12