Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jak TV wybrać?
Autor Wiadomość
Mateo 

Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 2
Skąd: Łomża
Wysłany: 2014-10-24, 07:19   jak TV wybrać?

Przyszedł czas na kupno telewizora i proszę Was o pomoc.

Czego wymagam?

- koniecznie WiFi, gniazdo ethernet
- technologia SMART TV (wybór interesujących mnie programów itp.)
- bardzo szybkie oprogramowanie (rodzina ma jakiś model Philipsa i odechciewa się używać tego sprzętu właśnie ze względu na prędkość działania menu)
- myślę, że 48 cali będzie optymalne; w/w model Philipsa ma 42 i siedząc 3-4 metry od niego jest to dla mnie za małe, u siebie będę 4-5 metrów od ekranu
- telewizji nie oglądam, jeśli już, to sporadycznie, nie więcej niż 30 minut tygodniowo, chcę oglądać przede wszystkim filmy z komputera/dysku przenośnego oraz aplikacji jak IPLA
- w związku z w/w chęcią oglądania filmów z nośnika zewnętrznego jak dysk przenośny chciałbym kompletną obsługę formatów (w tym MKV) oraz napisów

Bardzo podoba mi się ambilight, ale tu jak rozumiem jestem skazany na modele Philipsa? Widziałem, że czasami można znaleźć gotowe zestawy za około 100 złotych, ale świecą tylko jednostajnym kolorem. Jest też opcja zrobienia tego od podstaw, koszt to 80 złotych. Skutkiem jest pełnoprawny efekt jak w oryginalnym ambilight.Czy biorąc pod uwage powyższe, jestecie coś w stanie polecić z tych telewizorów http://www.mediamarkt.pl/...zory_telewizory ?


3D - widziałem na kilku TV i nie zrobił na mnie wrażenia, oczy zmęczone, więc dla mnie rzecz zbędna.[
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2014-10-29, 12:22   

 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2014-10-29, 12:22   

Wiesz co...z takimi wymaganiami, to najlepszym wyjściem będzie udanie się do Saturna i zwyczajne poproszenie o pomoc konsultanta danego działu.
_________________
Zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-kety-malopolskie
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2014-11-18, 16:48   

Jaki TV? Już myślałem, że chodzi o telewizję, ale z telewizorem to proponuje zakup przez internet ,z odbiorem w sklepie stacjonarnym, np w Euro AGD.
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2014-11-19, 20:09   

Przy takich wymaganiach można polecić Samsunga. Ja nie pamiętam dokładnie jaki mam model ale ten z serii SMART TV, ma i WiFi, i wejścia USB, także 3D z okularami ale go akurat nie używamy. Poza tym intuicyjne menu, mnóstwo aplikacji.
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-03-27, 13:20   

Wybierz jakiegoś Samsunga.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12