Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja mała sypialnia
Autor Wiadomość
aniag

Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-08-23, 09:00   Moja mała sypialnia

Witam!

Chciałabym się zabrać za urządzanie sypialni. Pokój nie jest duży, ma zaledwie ok 7m2. Chciałabym na jednej ścianie postawić dużą (ale nie bardzo głęboką bo ok 50 centymetrową) szafę z przesuwanymi drzwiami i lustrem, a na drugiej ścianie łóżko. Póki co jednak muszę uporać się z innym problemem - z malowaniem. Pokój sąsiaduje z łazienką i po odsunięciu mebli okazało się, że przeciekało na ścianę trochę wody. Odeszła z tej ściany farba. Co powinnam zrobić na tej ścianie zanim zacznę malowanie?
Poza tym waham się przy wyborze koloru. Do tej pory sypialnia była różowa. Teraz chciałabym raczej urządzić ją w bieli. Jaką farbę dobrej jakości moglibyście polecić?

Z góry dziekuję za pomoc i pozdrawiam!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2012-09-04, 14:41   

 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2012-09-04, 14:41   

Najlepiej zeszpachlować ten odcinek,nałożyć grunt i następnie farbę. To w zasadzie najlepsze rozwiązanie. Na jaki kolor zamierzasz malować?
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
aniag

Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-09-16, 20:56   

Chcę pomalować pokój na biało, ale nie cały - jedna ściana zostaje w różu. Myślisz, że śnieżka biała będzie dobra? Czy lepiej kupić jakąś specjalną na pleśń i pomalować w tym miejscu?
 
     
JMD_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 42
Wysłany: 2012-09-17, 12:59   

Najpierw kupujesz na pleśń,potem raz jeszcze gruntujesz,po czym nakładasz warstwę właściwej farby,w tym przypadku biel lub wspomniany róż.


Pozdrawiam www.JMD.com.pl
_________________
www.jmd.com.pl - wkręty, śruby, kołki, zamocowania, elektronarzędzia.
 
     
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2013-12-13, 11:17   

Fajny pomysł, chociaż szkoda, że ta sypialnia jest taka mała.
Gdyby miała inny metraż, mogłabyś pomyśleć o większej ilości mebli, ale jak sądzę, tak też jest nieźle.
Dobierz do tego wszystkiego jakąś ładną pościel, np. http://www.dekoracje.brw....plety-poscieli/ i masz sypialnię urządzoną.
 
     
PieceMans_pl
Budowlaniec

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 148
Wysłany: 2013-12-16, 12:57   

Większa ilość mebli nie jest potrzebna,w tym przypadku tylko zbędnie zagraci całość sypialni- proponuję przesuwaną garderobę plus dwie toaletki po obu stronach łóżka. To wg mnie w zupełności wystarczy.
_________________
http://propertyforum.forumup.info
 
     
Bobek 
Młodszy budowlaniec
Na ratunek rybom!

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 68
Wysłany: 2013-12-30, 10:46   

miałaś różową sypialnię???
o dżizas :-P
_________________
http://mtwforum.forumup.net
 
     
Asperatus.pl 
Młodszy budowlaniec
www.Asperatus.pl

Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2014-01-04, 13:53   

Ja także miałem styczność z różową sypialnią i w efekcie końcowym bardzo fajnie się to prezentowało. Trzeba tylko pamiętać o odpowiednim i stylowym oświetleniu,np kinkiety lub lampy hiszpańskie.
_________________
http://twitter.com/AtMeega
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2014-11-23, 16:16   

U mnie różowa sypialnia też wywołuje dreszcze na całym ciele :D Nie jestem jakąś wielką fanką tego koloru.
_________________
Zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-kety-malopolskie
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2015-01-11, 20:59   

Produkty Śnieżki są jakościowo niezłe, ja jeszcze dodam od siebie, że ważne jest w czasie malowania sezonowanie pokoju. Grunt ważna sprawa, ale jak się farbie nie stworzy warunków do prawidłowego wyschnięcia to nowe kolory w jakimkolwiek pomieszczeniu mogą się nie udać
 
     
Selsey_pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 56
Wysłany: 2015-01-13, 16:46   

Do małej sypialni polecam dobrać też odpowiednie meble oraz łóżko,akurat u nas jest kilka ciekawych nowości,warto zajrzeć i przekonać się o tym samemu:)
_________________
www.Selsey.pl
 
     
jelenaa
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 86
Wysłany: 2015-12-09, 10:06   

A jakie dodatki dobieracie na okna do sypialni? rolety czy jednak takie firany gotowe? co wam się bardziej podoba?
 
     
KupujDrzwi 
Nowicjusz

Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 16
Wysłany: 2015-12-14, 10:27   

Można przecież wybrać zarówno rolety jak i firany,nic nie stoi na przeszkodzi i połączyć jedno z drugim,przez co uzyskasz podwójny efekt. Właśnie u mnie tak jest i naprawdę fajnie,ciekawie to wygląda.
_________________
www.KupujDrzwi.pl
 
     
feliks44
Nowicjusz

Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-02-24, 12:52   

Dokładnie tak, przecież jedno nie wyklucza drugiego. Można mieć i firany, i rolety.

exclusivedecking.com.pl deski tarasowe
Ostatnio zmieniony przez feliks44 2016-07-26, 10:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Emil 

Wiek: 50
Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-03-03, 20:41   

Sypialnia nie jest wymagającym pomieszczeniem. Najlepiej pomalować ją na jasny kolor (biel, szary, beż albo pastele). Najlepiej żeby było jak najmniej mebli, absolutnie nie stawiać w niej biurka z komputerem, sypialnia jest do spania a nie do pracy ;). Mogą być rolety i zasłony.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13