Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabawki - szaleć czy nie szaleć?
Autor Wiadomość
Bobek 
Młodszy budowlaniec
Na ratunek rybom!

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 68
Wysłany: 2012-09-29, 16:01   Zabawki - szaleć czy nie szaleć?

Jak u was z zabawkami w pokoju dziecka?
Szalejecie, żeby nadrobić własne "braki z dzieciństwa" (tak mówi moja teściowa...) czy jednak spokojnie?
Ja ostatnio na http://dobrodziecka.pl/sklep/ kupuję modele aut z PRL-u... może coś jest w tym "nadrabianiu braków"? heh..
_________________
http://mtwforum.forumup.net
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2012-10-17, 12:16   

 
     
1001narzedzi_pl
Budowlaniec

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2012-10-17, 12:16   

Moim zdaniem nie wolno przesadzać pod tym względem,zbyt duża ilość zabawek w pokoju nie jest wskazana. Fajnie byłoby mieć również taki specjalny kosz na te zabawki,tak aby były w jednym miejscu.
_________________
zobacz: https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-knurow-slaskie
 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2012-11-06, 09:37   

Za duzo zabawek tez nie dobrze - potem dzieciatko i tak bawi się tylko kilkoma swoimi ulubionymi.
 
     
Studio-Dekor_pl
Nowicjusz

Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-11-07, 13:46   

Zgadzam się,pod tym względem najlepiej jest być w miarę ekonomicznym,czyli nie kupować zabawek na zapas. Są też takie specjalne kosze gdzie możemy trzymać zabawki dla dziecka.
_________________
www.Studio-Dekor.pl
 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2012-11-12, 10:06   

Te któymi nie bawi się juz nasza pociecha można tez oddać znajomym, którzy maja młodsze dzieci, abo sprzedać - to teraz nietrudne, jest sporo takich miejsc, a chyba najłatwiej jest sprzedaz przez ogłoszenia - jak widac sporo zabawek jest do sprzedania.
 
     
Cegielniczka 
Budowlaniec
Ja tu rządzę:)

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 115
Wysłany: 2012-11-15, 20:02   odp

Ja jestem też za tym, żeby na zapas nie kupować, bo po co?
A na gwiazdkę to może jakies gry edukacyjne, albo coś z takich edu rzeczy (np z http://szkolnis.pl/ ), grunt, żeby to nie poszło w kąt zaraz po gwiazdce, bo tak się często kończy kupowanie zabawek z reklam przedbożonarodzeniowych...
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-02-20, 13:16   

Myślę, że nie powinno się jakoś strasznie szaleć i kupować dziecku wszystko, co tylko sobie wymarzy. Trzeba znać umiar, ale jednocześnie spełniać choć niektóre zabawkowe marzenia malucha.
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2013-03-14, 12:39   

Często jednak jest tak, że rodzice znają umiar, ale nadmiar zabawek bierze się po prostu z braku pomysłu na prezent dla dziecka przez znajomych i rodzinę. Wydaje mi się, że najlepiej z taki 'nadwyżkami' można się uporać w prosty sposób, mianowicie wystawiając je na sprzedaż. Być może takim właśnie sposobem trafią one do dzieci, które tych zabawek mają za mało.
 
     
Donata

Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-08-28, 14:23   

Nie szaleć. My mamy zabawek mnóstwo (choć sami nie kupujemy - wszystkie to prezenty, szczególnie od zakochanych dziadków) i w efekcie dzieciak się nimi prawie nie bawi. No bo rozrzucania, deptania itd. nie uważam za zabawę. Co innego kiedy jest u babci, która ma 10 samochodzików na krzyz - potrafi godzinami układać je na dywanie!
 
     
MebleMKZ.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 27
Wysłany: 2013-09-02, 12:04   

Moim zdaniem nie można przesadzać pod względem ilości zabawek w pokoju dla dziecka,z doświadczenia wiem,że im jest ich więcej tym szybciej się nudzą i pójdą w odstawkę do kąta. Miejmy to zawsze na uwadze.
_________________
www.MebleMKZ.pl
 
     
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2013-11-26, 14:42   

Raczej nie szalałabym z zabawkami, tym bardziej że teraz - nie oszukujmy się - dzieciaki bardzo szybko dorastają do tego, żeby komputer stał się ich główną zabawką.
Dorosłym później zostaje tylko wybrać, czy lepiej żeby to była niezbyt agresywna "pokojowa" farmerama, czy Allods Online czy jeszcze coś innego.
Bo raczej wyperswadować zamiłowanie do gier będzie trudno.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-12-02, 13:51   

Dziś dzieciaki dostają nowe zabawki na urodziny, mikołajki, święta, imieniny, dzień dziecka oraz bez okazji. Po jakimś czasie okazuje się, że dziecko ma tak dużo zabawek, iż większością się w ogóle nie bawi, a pozostałych nie szanuje. Co gorsza, zabawki się już prawie nie mieszczą w pokoju, a dziecko chodzi po domu i mówi, że...nudzi mu się! Wniosek z tego taki, że zabawek lepiej żeby było mniej niż za dużo, a najlepsze, kreatywne zabawy i tak nie wymagają obecności zabawek w ogóle :P
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2014-04-25, 08:49   

Moim zdaniem fajnym pomysłem na prezent dla dziecka na pewno może być taki prezent: http://www.odczapy.pl - czapeczki są bardzo oryginalne i kolorowe tak więc bez wątpienia warto jest sobie jedną z nich sprawić ;)
Mi ostatnio spodobały się takie zabawne gadżety tak wiec kupiłam sobie czapkę sama i dla swojego dziecka ! :)
Jestem zadowolona, dziecko również.
Pozdrawiam.
 
     
Asperatus.pl 
Młodszy budowlaniec
www.Asperatus.pl

Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2014-04-29, 12:12   

Ważne jest także to,aby zawsze po skończonej zabawie sprzątać wszystkie zabawki i dlatego uważam że w tym celu bardzo dobrze sprawdzają się takie specjalne kosze,dzięki temu nie będą one porozrzucane po całym pokoju.
_________________
http://twitter.com/AtMeega
 
     
Anita84
Nowicjusz

Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 44
Wysłany: 2014-06-13, 10:39   

Moim zdaniem lepiej kupić optymalną ilość zabawek.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12